[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / cow / girltalk / join / loomis / lumidor / pen / random ]

/szambiarka/ - Szambiarka Archive

zapasowy: 8chan.st/wulkanoid

Catalog

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File*
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Embed
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


File: 2b84f1e88df823d⋯.jpg (81.01 KB,1024x1136,64:71,szambala.jpg)

 No.75575 [Open Thread][Last 50 Posts]

eh no i kurwa znów to samo limit czyli szukaj szambiarki dobrego zdjęcia i rób skriny

https://archive.ph/knkhv szambiarka fred dwunasty

108 posts and 26 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75803

10 lat temu bany były wpierdalane za naprawde skrajne przypadki że było widać że jakaś nowociota teraz nic nie można zapostować, starocioty wchodzą na chana po latach ciekawe i łapią bany za jakieś totalne gówna

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75805

>>75803

co się dziwisz jak transpedał ma rozjebaną gospodarkę hormonalną

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75809

>>75803

a to chuja prawda akurat, moderacja na kara zawsze była przyjebana

w 2013 pamiętam że dostałem bana na rok dwa razy bo się z jakąś kurwą nie zgodziłem we fredzie xD

permy też latały jak moderatorska kurwa zbólkurwiła o coś

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75813

>>75809

gówno prawda była przyjebana ale nie tak

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75816

File: 2a096aa6ac46fab⋯.jpeg (2.51 MB,1404x8716,351:2179,smr_d.jpeg)

jebane moralzpidy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: e248edf75190ea3⋯.png (724.99 KB,800x600,4:3,technologiczny.png)

 No.2974 [Open Thread][Last 50 Posts]

technologiczny zapierdalaj

dyskusje o technologii zaczęły trochę ciążyć na głównym fredzie i potencjalnie mogą przeszkadzać w zasrywaniu oskarachana, więc oto nitka dedykowana temuż temate

kompe, telefony, gadżety wszelkiej maści, sprzęt audio, video, konsole do gier, nowe i stare, to tutaj

oskarki rzecz jasna uprasza się o wykurwianie, to poważny temat dla poważnych anonów

360 posts and 27 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75501

limit cwel

>jest fizyczna klawiatura

no tego w swoim obecnym smartfonie nie mam

>slot sim

posiadam

>karty sd

posiadam

>jack

posiadam

>w cenie masz kartę sd i słuchawki

posiadam bo kupiłem używany telefon od kolegi

po prostu trzeba kupować porządne telefonyczyli na przykład tanie chinole a nie jakieś gówno dla goja

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75613

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>75472

sorry za linkowanie do jutuberów ale ten akurat się w miarę sensownie zazwyczaj wypowiada

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75788

grubas wysssssrał swojego steam kloca z dupy, i po raz kolejny w ostatnim czaksie ludzie po nim jadą

https://wccftech.com/steam-machine-1049-price-margin-suppliers-amd-leak

mamy do czynienia z low end komputerkiem który nawet nie wiem czy jest silniejszy od ps5, a najtańsza wersja w polin to chyba coś koło 3700

na znanych wortalach technologicznych już są artykuły jak złożyć podobny lub mocniejszy sprzęt i to taniej, oraz jest powyższy artykuł co mówi że grubas nałożył ogromną marżę na swojego kloca

jest jeszcze drugi artykuł gdzie spaślak twierdzi

>yyy no gracze nie powinni się domagać żeby było taniej bo ten no wolny rynek i to źle wpływa na rynek złóż se sam komputerów durr

jestem ciekaw czy wieloletnia dobra passa gejbena niedługo pierdolnie na ryj

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75794

>>75788

parchate kurwy utylizować

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75815

eh i nadal się nie nauczyli i nadal piszą z zagranicznych ip mimo że pisałem że posty wtedy spadają z automatu i leci autoban

anon co do borga to z tym szkalowaniem amig to tak nie do końca a bardziej o borga to się zesrali wielcy kurwa amigowcy z ppa a tych pajaców to jebać borg ma swoje za uszami ale tutaj akurat wypowiedział się z sensem

a ja na przykład też gardzę atari st mimo że ogólnie sprzęt retro lubię no i co z tego

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 937b1ac0d8f3e0c⋯.jpg (62 KB,640x358,320:179,tylko_winie_siedz_w_kinie.jpg)

 No.6790 [Open Thread][Last 50 Posts]

skoro jest muzyczny to niech będzie też i filmowy czyli ogólnie dyskusje na temat filmów i seriali propozycje od anonów dla anonów

77 posts and 14 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75801

>>75800

dobra nieważne idę jeść pyszną kupę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
Post last edited at

 No.75806

File: 74b0ba28b1f6de7⋯.jpg (198.36 KB,1000x1500,2:3,MV5BN2FjZjE2YmUtNjE2NS00Zj….jpg)

ktoś oglądał ten film? typ odpierdala imigrantów z afganistanu i murzynowa za zbiorowy gwałt, w niemczech został zakazany

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75807

>>75801

weź spierdalaj na karachana pędzlaku

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75808

>>75806

to karol nawrocki?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75814

>>75806

>uwe boll

to obejrzę szanuję tego gościa za postala oraz manie wyjebane

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: fb19c2f2ab229d3⋯.png (88.53 KB,1161x496,1161:496,Screenshot_2026_06_19_at_0….png)

 No.75565 [Open Thread]

będziesz płacił na protezy dla beznogich ukrokurew i będziesz szczęśliwy

będziesz płacił na salki vipowskie dla platfusów POjebanych, a sam będziesz zdychał z rąk bandytów, morderców, łowców skór z POgotowia i będziesz uśmiechnięty

6 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75690

>>75683

ciekawe czy to kwestia kurew ukraińsko żydowskich w polskich władzach czy serio mają haki jak ta afera podkarpacka

dlatego właśnie polsce jest potrzebny dyktator z jajami który by otwarcie mówił że idzie do burdelu ruchać dzieci i mogą mu skoczyć

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75736

>>75690

>dlatego właśnie polsce jest potrzebny dyktator z jajami który by otwarcie mówił że idzie do burdelu ruchać dzieci i mogą mu skoczyć

uuu marzenie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75738

brygada uśmiechnicie sie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75761

>>75736

ja bym mógł tylko ja to pewnie bym chodził ruchać kurwy po 70tce ale też z dumą

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75786

>>75738

gniję że słowo gay znaczy uśmiechnięty/wesoły

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



YouTube embed. Click thumbnail to play.

 No.3410 [Open Thread][Last 50 Posts]

wiem czego brakuje na szambiarze a mianowicie nitki muzycznej

dzielcie się ładnymi rzeczami

179 posts and 2 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75439

YouTube embed. Click thumbnail to play.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75440

YouTube embed. Click thumbnail to play.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75744

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>73702

wielka majówka bebin film, hippie a weź mi powiedz jaka jest twoja opinia o big cycu bo wyglądasz mi na takiego co lubił lata temu ale odpulał bo to smród obecnie und lizanie tuskowi wora

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75759

>>75744

opinia średnia przecież to od zawsze były śmiecie sprzedajne wielcy kurwa buntownicy co mieli swój program w publicznej telewizji pod nazwą lalamido ta wigianna papina też kurwisko sprzedajne

podobnie jak z kukizem niektóre stare kawałki dobre ale jako ludzie to gówno

konjo czy skiba od początku sprzedajne śmiecie konjo jeszcze kiedyś pierdolił najeżdzał na disco polo że muzyka dla plebsu a potem sam jakąś galę prowadził

ogólnie ludzie to kurwy jebane zakłamane a ja jestem pamiętliwy i jestem w stanie wskazać kiedy ktoś się ześwinił a takich co zostali porządni przez lata jest mało

>und lizanie tuskowi wora

wpierdalanie wszędzie polityczki to jest smród a najgorsze że wielu tym śmieciom wydaje się że są jakimiś autorytetami i ich zdanie jest najważniejsze

jesteś piosenkarzem to kurwa śpiewaj jesteś kabareciarzem czy innym komikiem to rób żarty jesteś aktorem to graj w teatrze filmach czy serialach ale publicznie to zamknij mordę bo najczęściej jesteś odklejony od rzeczywistości

a już kurwa "artyści" narzekający na brak emerytury to do pieca trzeba taśmowo

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75780

YouTube embed. Click thumbnail to play.

wstawać kurwy trzeba z powrotem jednoczyć Jugosławię

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 4f4681a152406b5⋯.png (514.6 KB,897x840,299:280,kocio_w_bani.png)

 No.75441 [Open Thread]

>uzyj stwierdzenia "smrode tranzole" na karachuju i napisz pare słów narzekania na to ze smroderacja widzi wszedzie hipisa i banuje jak wygodnie za brak nogi

>instant rangeban za "omijanie"

jakkolwiek putas nie pałam do ciebie zadna sympatią (a nawet wrecz przeciwnie), tak trzeba tobie oddac zes kurwa przyczynił się do zasiania piastofreni w sercu kurachujowej smroderacji

21 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75716

>>75715

wons to zawsze był śmieć i żeżuncyjna kurwa i gardziłem cwelami co się nim podniecali

also

>bądź pedałem jebanym w dupe

>wyzywaj kogokolwiek od spierdolin

za każdym jebanym razem

wht

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75720

>>75716

mnie śmieszyło jak ten śmieć sie hełpił że on jedyne dobre remixy na heny wrzucał, a śmieć miał najwyżej tylko fajny sylwestrowy mix 2011 i wszyscy nienawidzą tomka terki, reszta jakieś przecwelone gówna bez ładu i składu

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75727

>>75715

>właśnie jak były pląsy to nigdy nie mogłem zrozumieć tych śmieciów

mnie też to zawsze zastanawiało czemu Putas tak im przeszkadzał jak sobie radośnie tańcował, najciekawsze że nie tylko karaczanersi się o niego zesrywali ale też np łaban na vichuju nie mógł znieść pOOtasa

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75763

>>75661

normalnie, nabijasz parówki na makaron i gotujesz

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75765

>>75709

nie było żadnego goofiego to znaczy no kurwa sam się cwel tak nazywał w żadne słowo moderatorskich kurew nie można wierzyć poza tym pisałem nieważne jak ich zwał wszystkie to kurwy z jednego diskurwowego miotu

>>75711

no niezupełnie kiedyś atencja była niedozwolona i to było normalne dlatego nie narzekałem na bany na starym kara

>>75715

>>75716

jebać kurwę wonsa co na chujach pląsa

>>75720

nigdy mi się jego ocety nie podobały nawet jak jeszcze nie wiedziałem że to jego jak na przykład jakieś z papieżem wrzucał to było chujowe

>>75727

rudą czakskurwę to osobiście wkurwiałem na przykład spamowaniem na vichuju nie mam skrina ale się kiedyś osobiście zesrał

>łeee nie możesz normalnie postować kulturalnie tylko wszystko zasrywać łeee

>>75763

nabijam twoją starą na parówę xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 964f4ef553c4b00⋯.png (336.62 KB,3763x1095,3763:1095,Screenshot_2026_06_19_at_1….png)

 No.75578 [Open Thread]

otwieram oddzielną nić przeznaczenia na zdychający internet

coś takiego mi wyskoczyło w proponowanych, o ironio, filmik o żydgle zabijającym internet na portalu żydglą xD

https://www.youtube.com/watch?v=GPynHL1VNiA

w wielkim skrócie żydgle streszcza strony i podaje odpowiedź, przez co większość wyszukań w żydgle kończy się bez wejścia w jakikolwiek link/inną stronę

3 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75591

post jest z jeszcze innego tematu tego typu z 4chana, tym razem ze stycznia

https://desuarchive.org/g/thread/107925128/

warto przeczytać, bo sporo ciekawych postów, lepszy niż ten z teraz

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75743

https://boards.4chan.org/x/thread/42556232/dead-internet-theory

okazuje się że na /x/ też są takie tematy

od razu jeden anon porusza dość ciekawy temat, mianowicie faktyczną liczbę ludności i populację zwłaszcza Chin

o tym to ja czytałem już wiele lat temu, w sumie niezależenie z różnych źródeł, tutaj zwłaszcza liczba aktywnych kart sim nijak ma się do ludności i jest znacznie niższa niż podawana populacja

dla osób nieznających się na Chińskiej Republice Ludowej wyjaśniam, że tam bez smartgówna i odpowiednich państwowych aplikacji w sumie nic się nie da zrobić

w wielu barach czy sklepach płatność tylko telefonem, a konkretnie wechatem, tam nawet kurwa bezdomni mają smargówna i wysyłasz im datek smartgównem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75746

>>75590

mi twój post i obrazek opa dał do myślenia bo kara do niedawna to też w sumie była taka zamknięta grupka i sól siedziała tylko tam i tam tworzyła rzeczy nie dzieląc się z resztą internetu

więc sól anońska przyczyniała się do martwego internetu

konkluzja: co jest złego w zamkniętych grupkach? ja z normalkurwami nie chce mieć do czynienia, tylko z bliskimi mentalnie anonimami

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75749

>>75578

a ja nie rozumiem po angielsku

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75762

>>75743

no przecież oni mają swój wewnętrzny internet w zasadzie to to chyba taki bardziej intranet na cały kraj

>że tam bez smartgówna i odpowiednich państwowych aplikacji w sumie nic się nie da zrobić

dlatego jebać puchatka pojechałbym sobie ale pierdolę taką robotę

>>75746

akurat z kara było od chuja wynoszone i latało potem po normiknecie

>co jest złego w zamkniętych grupach

jak są na forach to nic jak są na disgównie i tym podobnych to zabija to internet

>ja z normalkurwami nie chce mieć do czynienia, tylko z bliskimi mentalnie anonimami

to trzeba zapierdolić kurwy z moderacji i administracji kara

>>75749

trzeba było się uczyć z gierek za gówniaka

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: b4cd902eabbe4b7⋯.jpg (79.21 KB,504x379,504:379,stanowisko_gracza.jpg)

 No.31063 [Open Thread][Last 50 Posts]

a wiecie co otworzę gierkowy

piszcie jakieś ciekawe gierki może i ja skorzystam

395 posts and 34 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75697

>>75691

ja lubię ale mnie wkurwia bo to takie kamień-nożyce-papier i w chuj mikrozarządzania

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75714

>>75691

nie znasz się

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75722

ale co do tej krytyki starcrafta jeszcze, no to ją jestem w stanie zrozumieć mimo że to jeden z moich ulubionych rtsów

Starcraft jest prosty w mechanice i wykalkulowany ale taka jest cena idealnego balansu gry

ale starcraft jest najbardziej responsywny z tych wszystkich rtsów i czujesz podświadomie moc każdej jednostki i podczas grania wyłapujesz "flow"

starcrafta nie lubią taktyczne cwele i ich rozumiem bo nie ma tam osłon, ukształtowania terenuoprócz klifów i losowości

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75723

>>75722

kurwa ale tego posta jak dałn trochę napisałem

w sumie wymieniłem cztery tezy i powinienem jest wystrzałkować to by było cool

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75750

>>75714

>>75722

ja go trochę rozumiem bo starcraft jest specyficzną grą tam nie zawsze działa strategia narobienia wielu jednostek i rozjebania bazy przeciwnika no jest to gra której trzeba się nauczyć zresztą kiedyś jak rtsy jeszcze fajne były to niektóre chciały się wyróźnić na przykład beast and bumpkins no i jak ci mechanika danej gry nie podeszła bo byłeś przyzwyczajony do czego innego to nic z tym nie zrobisz

tak czy siak o wielu z tych grach z tamtych lat mówimy do dziś o czymś to świadczy kurwa to jest jebany 1998 rok a gra nadal jest żywa co prawda głównie znana u instektów przez pedalskie multi ale nowi gracze ciągle się będą pojawiać ktoś to cały czas będzie przechodził i będzie zadowolony

jak to dobrze że są stare gry

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: c06c55fd89f03fc⋯.mp4 (4.03 MB,320x640,1:2,kurwa_jebana.mp4)

 No.75243 [Open Thread]

jaki to kurwiszon jebany jest pamiętajcie anony kurwy to kurwy

nie żeby mi było szkoda tego łódzkiego śmiecia ale z punktu widzenia faceta to smutne jak kobra ma na tigera wypierdolone mimo tego że jednak swoją "sławę" zawdzięcza właśnie jemu

no i ponoć jak z nim była to i tak się puszczała po kątach

oslo strasznie zmenelała ma głos starej menelicy gorszy niż miała w sumie to jak się trochę bardziej zestarzeje i zmeneli to może pojadę do niej na jakieś jebanie xD

4 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75667

>>75659

chore ale masz do tego prawo

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75712

>>75431

>>75659

ja bym jebał wszystko jak by dali stare, młode, brzydkie ładne, grubsze, chudsze ale kurwa nie tą obrzydliwą kurwe zezowatą z wielkimi omletami zamiast cyców wy pierdolony podludzie wy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75713

>>75712

mi jej typ ciała nie przeszkadza i bym srał normalną lochę z takim ciałem

ale kobry bym nie srał nawet jakby mi zapłacili bo bym się brzydził

ale tam musi capić i w ogóle siedlisko chorób i tysiąca bolców

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75747

>>75713

>ale tam musi capić

i to mnie podnieca

>i w ogóle siedlisko chorób i tysiąca bolców

no a to niestety obrzydza

ale co prawda co by o nich nie mówić i najlepiej to by było te gówna wyskrobać przed urodzeniem to jednak kobra i tiger to idealny przykład że kobiety to kurwy jebane

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75748

>>75712

e to no to wcale byś wszystkiego nie ruchał

kobra to dla konesera brzydoty

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: cda4e9f323d5957⋯.jpeg (366.11 KB,2048x1536,4:3,burger_w_afganistanie.jpeg)

 No.75649 [Open Thread]

interesuje się ktoś współczesną wojskowością i uzbrojeniem?

jestem ciekawy głównie armii ameryczkańskiej podczas stacjonowania w afganistanie oraz wojny w iraku

jakiego sprzętu i broni ręcznej tam używali? czy mundury się na przestrzeni ostatnich 50 lat jakoś zmieniały? ile kalorii dziennie taki żołnierzyk tam jadł itp.

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75651

podniecają mnie militaria

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75688

interesuję się ale chuja wiem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 248429a745ddb05⋯.png (4.86 KB,225x225,1:1,lego.png)

 No.75188 [Open Thread]

co uważacie o Lego? chłód czy smród dla sojarzy przecwelonych?

10 posts and 2 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75377

było dobre jak nie było cobi ale od lat mamy cobi które są tańsze i lepsze więc po huj komu lego

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75381

File: 29227ae46cf0a22⋯.jpg (80.41 KB,1024x768,4:3,stacja_benzynowa_1990.jpg)

>>75377

cobi to wpasowały się w niszę militarną przede wszystkim

a co do jakości cobi to teraz są dobre ale jakie to było gówno w latach 90tych jak tam klocki nie pasowały xD

no i prymitywne były

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75647

>>75207

mój bratanek chyba 9 lat obecnie ma, to zawsze sagował klocki lege

tnie ostro w robloxa, wcześniej pędzelkrafta, a tak to telefonik i oglądanie jakichś idiotów youtuberków

lego to obecnie rozrywka dla sojarzy i kolekcjonerów

dla mnie lego to dusza i niesamowita nostalgia ale tylko te stare zestawy z oczywistych względów

interesowanie się nowymi zestawami i kupowanie klocuszków to soja, ale mam tbw i nie szkaluję bo mogę zrozumieć jakiś sentymentalizm

wht

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75650

>>75381

miałem kilka

ale kurwiło biedą od tego już nawet jako gówniak to było czuć, a nawet nie banan here

>>75209

>>75190

ale szanujecie klocki czy nie w końcu? bo z jednej strony jebiecie po jakimś sojaku fanie klocków a z drugiej sami aprobujecie rzeczy legowe

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75677

>>75647

z tego co piszesz rośnie kolejny mały debil ale to społeczeństwo będzie przecwelone już jest ale będzie przecwelone do sześcianu ja bym młode pokolenie to chyba zutylizował całkowicie niech to lepiej zdechnie

>dla mnie lego to dusza i niesamowita nostalgia

to

no niestety stwierdzenie

>kiedyś to było

jest jak najbardziej słuszne

>>75650

no z tych starych cobi tak obecnie to zupełnie co innego

>ale szanujecie klocki czy nie w końcu? bo z jednej strony jebiecie po jakimś sojaku fanie klocków a z drugiej sami aprobujecie rzeczy legowe

no a czy jedno wyklucza drugie?

składałem klocki za gówniaka więc szanuję ale moderatorską sojową kurwą od klocuszków gardzę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: e2b3d9ad873790c⋯.jpg (159.32 KB,1200x800,3:2,szambiarka_rysunkowa.jpg)

 No.74338 [Open Thread][Last 50 Posts]

nie no kurwa znowu limit

poprzednie nitki:

https://archive.ph/0CW56 - Archiwum , sram psa jak sra. wulkaniarskich

https://archive.ph/XWaV0 - hipisy

https://archive.ph/lVobX - w tym fredzie postujemy w związku z nitką karachan.org/b/res/29376089.html

https://archive.ph/idIug - zasrywamy we dwóch rozkurwiamy za dwunastu xD

https://archive.ph/nq1xJ - NOWY OSRYWANIE KARA CZYLI KIBLA PIERDOLONEGO FRED BO TAMTEN NIE BUMPUJE

https://archive.ph/O9FYt - OSRYWANIE KARA 3 znowu gówno jebane nie bumpuje

https://archive.ph/tGZBT - zasrywanie kara vol. 4 bo znów nie bumpuje

https://archive.ph/sqyoh - (nie)zasrywanie kara vol. 5

https://archive.ph/bVYW0 - Nitka na ważne linki i inne zasoby do niszczenia sraki pierdolonej

https://archive.ph/UcJLd - karachan.org - czan o którym marzyłeś

https://archive.ph/C4WH8 - nowy nemesis wulkaniarza, ukrofrenik

https://archive.ph/5Qf9z - kurwa szambiarska wywozi kazdy temat na martwe tematyczne

https://archive.ph/yBzA0 - dowód na to że wulkaniarz za wczasu sam sobie smart ID zmieniał i odpisywał pochwały

746 posts and 318 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75557

File: aa9e7dc5318d029⋯.jpeg (145.57 KB,1208x406,604:203,cwel.jpeg)

>>75552

już posty wypierdolone

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75558

>>75553

wypędzanie anonów to się zaczęło od czasu jak przyszłe nowe kurwy do moderacji czyli od hendriksona ad2020 jak gówno wpadło w wiatrak w 2022 to normalnych anonów już nie było może jakaś garstkaktórej teraz to już też zabrakło

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75559

>>75558

przygłup admin zrobił z karachana drugiego mikrobloga

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75560

zbóldupiła głupia kurwa dzisiaj o sojaka w gta fredzie i dała na godzine z odwołaniem to wpisałem

>ubierz sobie damskie ciuszki na uspokojenie pedale jebany xD

zesrała sie kurwa i dała

>agresywny napływ

na tydzień xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75561

>>75560

smroderator już psychicznie nie wyrabia

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 84a0b066d1fc59d⋯.jpeg (15.71 KB,360x270,4:3,136b.jpeg)

 No.75539 [Open Thread]

SZCZĘŚĆ ORZECH

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.


File: 40b58ff27e67149⋯.jpg (183.39 KB,960x1280,3:4,_om_a.jpg)

 No.75432 [Open Thread]

mam pomysł zróbmy temat zbiorczy o alkoholowych promocjachinne też mogą być no chyba że jakieś towary oskariatowe typu efajki czy wegegówno albo piwo tfu bezalkoholowe to od razu ban na pędzel

w kurwie niemieckiej lidlowej do jutra trwa promocja 24 w cenie 12 i udało mi się kupić picrel w cenie 1.50zł za puszkę nie wiem czy to tylko jeden market czy poszło w dół bo kolega wczoraj kupował i chodziły po 2 zł jeżeli czegoś nie popierdoliłem

4 posts and 2 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75437

>>75436

wypierdalaj pędzlu jebany lewackie kurwy abstynenckie będą ostro walone na pizdę idź tam wyliż jajca łysemu parchowi śpiewakowi anon pije pali konia wali w dupie ma karaczan

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75442

dobry pomysl. do lidla trzeba mieć niestety aplikacje a ja nie mam smartgowna. przykładam zdjecie kodu w sklepie a przed tym na emulatorze androida pobieram sobie kupony. argus czasem sie zdarza za te 1,4 zl puszka przy promocji 9+9 dodać kaucja. czesto sie oplaca kupować w butelkach szklanych

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75444

>>75442

no to akurat jest promocja bez żadnych apek i kuponów tym razem ja będę opisywał zasady jakby jakieś specjalne wymagania były bo mnie też wkurwia ta masa jebanego niepotrzebnego gówna

najlepiej to jest w dino tam żadnych aplikacji nie ma znośna jest biedronka a lidl wkurwiająca banda niemiecka

>argus czasem sie zdarza za te 1,4 zl puszka przy promocji 9+9 dodać kaucja

po argusach to mi się rzygać chce ogólnie uważam że żywność niemieckawiem że to pewnie robione na zleceniu ale ich recepturajest chujowa w smaku

>nie mam smartgówna

ja też się długo broniłem od 2020 chyba dopiero korzystam no jednak internet w telefonie się przydaje jakieś planowanie spacerów sprawdzanie rozkładów jazdy czy po prostu słuchanie muzyki

mnie to najbardziej wkurwia forsowanie wszędzie rozwiązań dla głupiego goja płać goju kartą bo gotówki nie uznajemy idź do samoobsługowej goju i rób za kasjera a pierdolę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75447

>>75444

>wkurwia forsowanie wszędzie rozwiązań dla głupiego

mnie to wkurza, że nie masz często awaryjnej opcji, telefon sie zepsuje albo padnie bateria i jesteś w kropce. lub gdy masz starszego androida i też nie zainstalujesz aplikacji.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75448

>>75447

ja to w ogóle pierdolę te jebane aplikacje ja to chcę nornalnie gotówką płacić jak człowiek i tyle

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: f57fcdab796ce37⋯.jpg (780.01 KB,2048x2048,1:1,685679114_1831903113126212….jpg)

 No.74604 [Open Thread]

nowa maksraka dropnęła

>trzy stripsy za 21 złotych

>0,4 sprite z jakimś kleksem syropu z marakuji, pewnie najniższej jakości gdzie jest pewnie tylko aromat a nie marakuja xD, za jedyne 14 złotych

>kartofel za 11 złotych, to już taniej zakręcony ziemniak u owsiaka wychodzi chyba

a polaki oczywiście i tak walą drzwiamy i oknamy

ja pierdolę, trzeba być popierdolonym żeby tam chodzić w 2026

i jak oni się stoczyli, w porównaniu do tego co było tam jeszcze 12-13 lat temu

a dla porównania w czechosłowacji teraz jest 6 nowych buł, w tym potrójny czizburger, makrojal z sosem klonowym bbq, takiego to nigdy tutaj nie widziałem, czy wrap z wołowiną, do tego jakieś nowe napoje mcrizz, nowe sosy do frytek/nuggetsów w tym sos syczuański, którego też w polin nie pamiętam żeby był

22 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75138

>>75135

zgadza się

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75402

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75410

>>75402

8cwel to straszne gówno pierdoli się tu co chwila absolutnie wszystko dlatego ja jak coś postuję to poza obrazkiem postuję też linki do hostingów

>zajebana piłeczka i kubki z grafiką z aisraki

tak bardzo wyjebane

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75418

>>75410

wydaje mi się tak na 80% że była już identyczna albo bardzo podobna buła, w sensie też taka w łaty od gały zrobiona ileś lat temu w maksrace

sam dobór składników generyczny do bólu, kiedyś była taka seria stars of america i buła new york, miała identyczne składniki jak ta, w sensie pomidor, bacon, krasnaja cebula

sos jakiś musztardowy ponoć, nic ciekawego nadal

11 złotych za te kratofle to jest poziom kręconego kartofla u owsika z kałem i solą co nawet świnia fornalska magister lubelski powiedział że za drogo

to złote makflery to jakieś wiórki kokose w karmelu czy tam skarmelizowane, nadal nic ciekawego, cena 15,30 chora, za to można litr jakieś algidy czy czegoś kupić, a często są promocje 1+1 gratis, za 20 to już są hagen dazsy robione przez żydów z polin i nawet jest tego więcej niż w tym kuble od makflery

nadal jest bardzo słabo i wrzuciłem to jako ciekawostkę

ale 25 złotych za promocyjnego burgera to jak za darmo przecież, burger drwala dla kurwy i pedała był za 35, a ten M za 33 stopnie masońskie

pewnie ceo maksraki sobie od odejmuje i to w sensie dosłownym, bo nawet nie chce ugryźć tych swoich wyrobów na filmikach xD żeby tylko polacy mieli taniej, ależ oni łaskawi

pewnie goje ze srakaczana i fecesbooka się w kolejce po to ustawiają

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75426

>>75418

pewnie i była no ja tego gówna nie slędzę bo i po co

w ogóle trochę nie wiem czemu to śledzisz ja to od dawna wiem że tam drogo i chujowo i praktycznie nie żrę z fast foodów to czasem kfc ale to też rzadko w kfc był świetny kupon cztery razy frytki za 10zł to była świetna rzecz na dopchanie się do tego dobierałem też z kupona za 10zł albo dwa wrapy albo cheesburgery i wtedy za 20zł można było już uczciwie podjeść

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[]
Previous [1] [2] [3] [4] [5] [6]
| Catalog | Nerve Center | Random
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / cow / girltalk / join / loomis / lumidor / pen / random ]