No.6790 [Last 50 Posts]
skoro jest muzyczny to niech będzie też i filmowy czyli ogólnie dyskusje na temat filmów i seriali propozycje od anonów dla anonów
____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.6791
YouTube embed. Click thumbnail to play.
tak na pierwszy ogień lekka polska groteska ze schyłku prlu czyli "A co to konia obchodzi" grupa robotników jedzie z ładunkiem z punktu a do punktu b i nie będę spoilerował to ma poniżej godziny więc można łyknąć od razu
Na plus ciekawy ciężki sprzęt typu tatra i muzyka gintrowskiego dla samej tej muzyki warto ten film obejrzeć albo chociaż posłuchać składanki z tego co wiem to tych utworów nie ma nigdzie w lepszej jakości ale może po prostu się mylę
https://www.cda.pl/video/186315675b
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.31213
>>6790
Jak tak jak ja jesteś robolem i przy tym lubisz filmy z PRLu to polecam "Fucha", można chyba znależć na yt. Nie wiem czy ci się spodoba, ale film zobaczyłem przypadkowo i bardzo mi się spodobał.
A poza tym z nowszych? Fight Club, Gran Torino, niektóre animacje Studia Ghibli (Grobowiec Świetlików, Ruchomy zamek Hauru, Spirited Away, Narzeczona dla kota, Szkarłatny Pilot).
Poza tym:
Demony Wojny wg. Goji
Operacja Samum
Taxi Driver
Mechaniczna Pomarańcza
Constantine
Goodfellas (Chłopcy z ferajny)
Irlandczyk (nowy i długi, ale fajny)
Bronx Tale
Tyle sobie na chwilę obecną przypominam, może mógłbym wymienić więcej, ale kołchoz jutro czeka.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.31217
>>31213
fucha to to o grabarzach z himilsbachem?
jak tak to szanuję
znasz kurs na lewo z buczkowskim?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.31755
obejrzałem sobie ostatnio te nowe części obcych oraz przypomniałem czwórkę czyli przebudzenie
no i mimo wszystko nadal najlepszą częścią jest jedynka w reżyserii ridleya scottaco ciekawe on robił też 5 i 6 ale według mnie są średniez gumowymi potworami które do dziś robią świetne wrażenie i film trzyma w napięciu
dwójka robiona przez camerona też nie jest zła ale z klimatu grozy i niepewności robi sie strzelanina to też dobry film ale zupełnie inny od jedynki
trójka finchera to chyba taki lekki powrót do jedynki ale tam psuje efekt ten kosmitopies to cgi po latach wygląda bardzo źle i już wtedy nie było chyba najlepsze
i od czwórki czyli ressurection już się zaczynają dziwne rzeczy robić kurwa klonowanie ripley z embionem królowej w środku, królowa obcych z macicą, wątki dziwne lesbijskie, noworodek obcy ten film jest nie wiem niesmaczny w wielu miejscach oglądałem go pewnie koło 25 lat temu i oglądało mi się dziwnie i tak samo oglądało mi się go dziwnie teraz
piątka czyli prometeusz jest dla mnie naciągana to powinno być scifi niekoniecznie osadzone w świecie obcego wrzucone jest według mnie w te uniwersum na siłę
covenant to samo natomiast chyba najbardziej niepokojące zakończenie w jakimikolwiek filmie z serii a david to typowy kurwiszon komputerowy
romulus miał być chyba powrotem do jedynki ale postacie mdle no i znów ten wątek noworodka kosmity
a teraz się biorę za predatory i się boję bo jedynka wiadomo klasyk dwójka gorsza ale trochę lore odsłania no i zamiast nornalnej dżungli mamy betonową ale kolejne części to chyba trochę smród tak samo jak alien vs predator gierki szanowałem żeby nie było
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.31757
a teraz sobie oglądam długi pocałunek na dobranoc lubię te filmy z lat 80 i 90 tam wiadomo że korporacja albo rząd zawsze okazują się na końcu złe
>>31213
a te filmy co ten anon polecał to ja też mogę polecić co prawda raczej je każdy oglądał no ale jak nie to warto
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.31776
obejrzałem sobie właśnie taką parodię z lat 80tych ściśle tajne z val kilmerem i kurwa kolejna rzecz którą parchy nam zabrały czyli czemu dziś do chuja już się nie robi parodii i ogólnie w sumie komedie też jako gatunek są w zaniku?
kosmiczne jaja, hot shots, czy serie filmów national lampoonów czyli słynne grizzwoldy czy szpiedzy tacy jak my przecież w latach 80 i 90 tego było od skurwysyna zresztą do dziś się te filmy dobrze trzymają
dawać mnie kurwa wehikuł czasu i wypierdalam do 1980 roku
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.31778
a i killbilla postanowiłem w końcu obejrzeć chyba pierwszy film palantino który mi się w końcu podoba i nie jest przereklamowany chociaż jego wizja django też była ciekawa tutaj od początku jest konwencja pełnego absurdu i idzie to przyjąć
tylko przez ten jego fetysz stóp jest dużo zbliżeń na stopy umy thurman która cała jest brzydka ale stopy to ma odrażające a ja walę pod nagrania typu baba 80 letnia wali konia zrogowaciałymi szwajami więc z umą jest naprawdę źle
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.50459
właśnie sobie oglądam film o sherlocku holmesie z 2009 roku i myślałem że będzie gówno a jest całkiem w porządku wiadomo że jest więcej akcji niż w poprzednich ekranizacjach
podoba mi się też że sherlock i watson nawzajem na siebie lekko i mocniej najeżdżają nie jest to taka mdła znajomość
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.50464
nawet się moderator z matką i ojcem załapali do epizodu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.50980
stan zagrożenia całkiem dobry film taka typowa intryga polityczno-militarna w sumie w latach 90tych sporo tego typu filmów było chociażby słynny ścigany czy wróg publiczny i całkiem dobrze się je ogląda i dzisiaj są jakieś świeże tego typu filmy tylko żeby w miarę się to trzymało kupy i logiki we wrogu publicznym było przekonująco pokazane jak działają struktury wielkiego brata
a tak w ogóle to czy tylko ja tu filmy oglądam?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.54040
>myśl że będzie gówno straszne bo reboot i nowy film
>całkiem zgrabnie opowiedziana historia się okazuje
serial warto oglądać?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.55819
ja pierdolę czy trzecia część też jest tak chujowa?
nie oglądałem tego nigdy a ponoć klasyka i o matko jakie to jest gówno jedyny plus to że udało im się nakręcić pusty londy bez żadnych sztuczek po prostu kręcili bardzo rano no i to rzeczywiście się broni po latach tu jest klimat
ale w obu częściach mamy do czynienia z ludźmi którzy już wiedzą że jest wirus już niby potrafią się ogarnąć ale chuj po co myśleć zróbmy sobie rajd taksówką przez tunel pełny zombiaków przecież nic się nie stanie a nie czekaj opona strzeliła albo jesteśmy jebanymi gówniakami pójdźmy sobie do starego domu do strefy kwarantanny co może pójśc nie tak
nie mówiąc już o wojsku które nie dba o jakiekolwiek procedury bezpieczeństwa
smród
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.55820
>>55819
dobra sam sobie odpowiedziałem w trzeciej części głupi gówniarz ciągnie chorą starą do doktora który jest pierdolnięty
kurwa kto te scenariusze pisze
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.55829
za to picrel całkiem w porządku co prawda ta seria bardzo zmieniła styl od pierwszego filmu który nawiązywał do serialu z lat 60tych ale i tak całkiem trzyma się kupy no i zwłaszcza najnowsza część ma dużo odniesień do poprzednich co uważam na plus bo świat przedstawiony w filmie jest spójny a nie że kolejne sequele całkowicie pomijają to co zdarzyło się wcześniej
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.55850
pomysł dobry ale spierdolony
po pierwsze główne postacie już po pierwszej minucie chcesz zapierdolić po drugie to że chłop jest ślepy nie znaczy że nie ma innych zmysłów kurwa przechodzi na centymenty obok jednego z tych cweli co go chcą okraść i go nie zauważa kurwa co za bzdura i w filmie więcej jest takich kwiatków
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56074
YouTube embed. Click thumbnail to play.
nie film co prawda ale po co zakładać kolejny na martwym
polecam magazyn 997 niesamowity klimat to ma
i płócienniczak>kupa gówna>fajbusiewicz
straszna kurwa z tego grubasa jebanego wyszła szczególnie po usunięciu płócienniczaka a szkoda bo pan pułkownik to chłód był a fajfusiewicz to cwel który robił tam za statystę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56128
>>55819
ten film nagrali gojfonikiem
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56133
>>56128
tak jak i poprzednie dziwnymi wynalazkami typu kamery cyfrowe co wtedy jeszcze nie było tak popularne
to najmniejszy problem największym jest chujowość tej serii
ja wiem że filmy o zombie i podobnych robione są dla debili ale można to albo zrobić na poważnie albo z jajem jak zombieland czy zombie ss
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56147
>>56133
>kamery cyfrowe
w polsce tak nagrywali czas surferów
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56148
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>56147
a tego to akurat nie wiedziałem
czas serferów to w ogóle dziwny jest pamiętam tylko
>skowyrne cycki
może to jeszcze raz kiedyś obejrzę bo wiem że to najebany oglądałem i ledwo żywy
a 28 dni później kręcili czymś takim
https://global.canon/en/c-museum/product/dvc666.html
szybko się ta technika starzeje
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56158
>>56148
niemieckie porno też tym nagrywali tylko biedniejszą wersją xm1. to są takie pseudo cyfrowe kamery bo używają taśm dv jesteś z tamtym czasów to pamietasz
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56160
to co moze tubka z tymi filmami itt po kolei i w 4k?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56166
>>56160
tuby to jak radia z założenia rak nawet jak są dobre intencje
>w 4k
no i gimbus wyszedł kurwa ja to i na vhsie mogę film obejrzeć bo się liczy film i jego jakość merytoryczna i wartość a nie to w jakiejś rozdzielczości jest
niektóre rzeczy masz w chujowej jakości technicznej a są dobre no i co to już wtedy nie obejrzysz?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56170
>>56166
puti jakis poddenerwowany jestes ostatnimi dniami
>te projekcje ze 4k musi byc
4k to taki memes
polowa filmow ktore pisalem ze sa 4k nie byla 4k a druga polowa co byla 4k to byla upskalwoana z 1080p do 4k dla prestizu tuby xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56189
>>56170
widać że nie zrozumiałeś o co mi chodzi
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56190
>>56189
to wytlumacz a nie jak jakis sotatni polaczek
>hehe nie zrozumiales mnie ale ja jestem mundy patrzcie ulomka nie zrozumial co sobie w glowce uroilem ale zal
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56194
>>56190
a co tu tlumaczyć liczy się jakość merytoryczna filmu a nie techniczna dla mnie może być i nagrywane ziemniakiem
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56239
>>56194
moge zripować poranek kojota z vhs
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56247
>>56239
jesli z vhs w sensie z szolanskim to sul
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56262
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56297
>>56262
z tym szolanskim to zart byl xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56306
>>56297
mode bedzie nam zazdraszczał
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.56429
w sumie ciekawe
oczywiście są dziury w pewnych momentach a agentka fbi jest głupia jak but ale dla samego redmingtona warto obejrzeć
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.72874
anoni jakie polecają filmy gangsterskie, ogłądałem
>miasto boga
>brat
>chłopcy z ferajny
>kasyno
>infiltracja
>ojciec chrzestny - i mi się nie podobał
mogą być polskie jak i zagraniczne, byle były dobre
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.72875
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>72874
co do ojca chrzestnego to jest przegadany chociaż pierwszą część lubię ale prawdę mówiąc książkę mi się lepiej czytało tam też akcja nie idzie jakoś specjalnie szybko ale masz zbudowane postacie i są poruszane nawet takie mniej istotne kwestie jak pizdoplastyka w sensie jednej babie naprawiają cipę bo ją gość za bardzo rozepchał xD
co do filmów to może nietykalni z 1987 tam akurat jest o psiarskich ale też ciekawy
może dwie części bumera ale to już bardziej gangsterka typu współczesna dresiarnia u ruskich niemniej jednak film ma coś w sobie klimatycznego jak zresztą ogólnie ruskie kino oni tam nie zatracili ducha i takiej poetyckości którą my też mieliśmy ale zajebała w nas filmowa komercha
https://moviesroom.pl/publicystyka/rankingi/najlepsze-filmy-gangsterskie-top-20
https://www.filmweb.pl/ranking/film/genre/53
normickie listy ale są dobre pozycje jak człowiek z blizną albo bonnie i clyde
https://www.reddit.com/r/MovieSuggestions/comments/wd04dp/ive_never_seen_any_classic_gangster_films_where/
tu śmiecie z reddita ale niektóre filmy które polecają są dobre
możesz też iść w starsze kino gangsterkie z lat 40-60 tylko tam się należy liczyć że trącać będą niektóre myszką i sztampą
ostatnio sobie obejrzałem dicka tracyego wersję z 1990 roku i też polecam tylko że to na podstawie komiksu i mocno z przymrużeniem oka
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.72876
może jeszcze the snitch czyli żądło?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73004
hipis pytanie, bo to dużo znaczy w twoim guście fimlowo/serialikowym, co sądzisz o Ranczu?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73005
>>72874
>dawno temu w ameryce
>irlandczyk
co prawda nie film, a serial, ale sopranos
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73015
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>73004
trudno powiedzieć z jednej strony dialogi czy gra aktorska są genialne w wielu scenach tam nawet krótkie miny czy spojrzenia są bardzo przemyślane i dobrze zagrane z drugiej strony jebie lewacką propagandą na kilometr
>chłopak tej pizdy córki wójta łysy naziol przedstawiony jako najgorsze zło i tępak mimo że córka wójta to właśnie najgorszy przykład takiej kaśki ze wsi co jej żyd zakręcił korbą jak tylko się dałoszczególnie jak robiła za psycholochę smród w chuj
>ależ ta wieś zapuszczona tylko piją nic nie robią ale jak unia przyszła to od razu cacy i oczywiście amerykanka też cacy
>na wsi kurwy się każdy z każdym no ale tak trzeba kobiety przeżywają przygody
>zupełnie z dupy wplecione wątki jak ten stary dziad pierdolony z solidarności czy kawiarenka dla wegecweli
i pewnie więcej by się znalazło serial jest dobry ale bez tej wkurwiającej propagandy byłby dużo lepszy
to samo widać jak się ogląda stare odcinki świętej wojny to zaczęli kręcić zanim do te eurokurwy nas wchłonęły i tam też propaganda typu no nie bój się ślązaku ciocia unia geld da będziesz miał pięcioki na piwo
>>73005
przecież sopranos to sojowe gówno jest
przyznam że nigdy nie oglądałem wiedziałem co to jest ale sagowałem a kilka lat temu anony czy raczej "anony"zaczęły to oglądać na jakiejś tubie i obejrzałem z odcinek czy dwa i o kurwa jakie to jest nudne przegadane gówno spójrzcie na mnie o jaki ja jestem głęboki mafiozo z problemami
ojciec chrzestny też był przegadany w wielu momentach szczególnie druga i trzecia część ale był prawdziwy i miał sens i postacie też miały swój charakter i sens a sopranos to czysty produkt zjebanej popkultury takie gówno dla sojowego śmiecia tylko te ćwierć wieku temu
zresztą w sumie lepiej ojca świętego książkę przeczytac mimo wszystko
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73016
>>73015
no i kurwa jak za zamiłowanie do dobrych polskich klasyków miałeś u mnie dużego plusa, tak teraz sie wyłożyłeś bo ranczo daje mi mega żezu i tylko cyce wójtowej tam są dobre w tym polskim gównie
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73017
>>73016
a co mnie kurwa twoje zdanie obchodzi cieciu jeden?
podoba mi się coś to podoba dialogi są tam dobre i przemyślane muzyka dobrze dobrana postacie wyraziste ktoś nad tym dobrze popracował tylko żeby nie to forsowanie jebanej unii i usraela
poza tym ja bym się nie ograniczał do wójtowej jeszcze lodzia i michałowa zasługują na kutasa
a jak dorośniesz to się nauczysz doceniać różne rzeczy ja i kino moralnego niepokoju obejrzę i tępą komedię kiczowatą
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73018
>>73017
>a co mnie twoje zdanie obchodzi cieciu jeden
i sie zesrał
oglądąłem właśnie ostatnio pieniądze to nie wszystko, skojarzyło mi sie właśnie z ranczem bo nawet jeden z meneli spod sklepu tam gra, ale tam nie jebie żeżu gównem od tego że wykręca kichy tylko jest tak samo sielskość, ale jednocześnie beka i dobra fabuła, a tutaj to jakbym parodie złotopolskich oglądał
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73019
>>73018
tobie do ryja xD
nie no wyjebane mam na zdanie innych jak mi się coś podoba to mi sie podoba i tyle i państwu też polecam takie podejście
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73949
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73950
>>73949
a o to jest 20 pytań do?
lubię oba czy też rzeczy typu żelazny orzeł
top guny to dobrze opowiedziana historia po prostu dobry film akcji i tyle do tego dobra muzyka czy sceny lotnicze które do dziś ogląda się przyjemnie do tego trochę romansu i bromancu i jest
oczywiście należy mieć na uwadze że to chamska propagandówa typu
>wstąd do us army i zostań pilotem no zobacz jak fajnie młody chłopaku
no i drugi top gun pokazuje że nigdy stary chłop nie będzie tak stary jak stara babakelly mcgillis nie dość że się postarzała co jest normalne co jeszcze została lewaczką więc chuj z nią
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74272
hippie lubisz te klasyki a przedwojenne? z bodo na przykład? paweł i gaweł kiedyś oglądałem to był spoko i tam co leciało
>umówiłem sie z nią na 9
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74281
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>74272
z przedwojennej to ja lubię muzykę chociaż te filmy też doceniam ale potrafią być lekko przaśne oglądane dzisiaj trochę mentalność ludzi się zmieniła
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74282
YouTube embed. Click thumbnail to play.
lubię też ogólnie reklamę z tamtych lat czy to w gazetach czy filmach
https://culture.pl/pl/artykul/najpiekniejsze-reklamy-przedwojennej-polski
w ogóle co się kurwa z nami stało jeszcze za prlu istniało coś takiego jak
>polska sztuka plakatu filmowego
gdzie to się wszystko podziało?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74283
YouTube embed. Click thumbnail to play.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74284
a co do bodo to to był taki trochę banan z pieskiem rasy dog ale no jakbyśmy obecnie tylko takich bananów mieli a nie ten oskariat tępy to bym się cieszył
i szkoda mi go najpierw dostał pewnie solidny wpierdol od nkwd a potem padł w łagrze na gruźlicę i pelagrę no szkoda człowieka
a co do spraw kultury to mam niesamowity ból dupy bo polska miała różne okresy w historii różnych zaborców czy była pod różnymi wpływami czy w końcu mnie czy bardziej niepodeległa i miała swoje problemy w każdym dziesięcioleciu ale kultura która była w głównym nurcie zawsze była wysokich lotów czy to właśnie film z amantem bodo czy produkcyjniak z początkowego okresu prlu i dopiero od powiedzmy 15-20 lat obserwujemy upadek bo lata 90te i 00 jeszcze coś tam oferowały całkiem niezłego
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74285
https://www.cda.pl/video/19426127e8
cafe pod minogą to już późniejsze lata ale warto obejrzeć tak samo jak warto poczytać Wiecha
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74287
YouTube embed. Click thumbnail to play.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74288
https://www.cda.pl/video/23039435c/vfilm
dziwolągi
dwie ostatnie pozycje nie nasze ale z tamtych lat warte uwagi
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74289
YouTube embed. Click thumbnail to play.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74342
l'eclisse 1962 aktualnie ogladam
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74385
kurwa tyle propozycji zapodałem a każdy olał
>>74342
wydaj się ciekawe
eh i tak już nie nadrobię wszystkich dóbr kultury bo czasu nie starczy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75300
zacząłem sobie oglądać picrel ostatnią styczność z tym miałem pewnie w 1996 albo 1997 roku jak leciało u nas mało co oglądałem w sumie nie wiem dlaczego a obiecałem sobie do tego wrócić jakoś jak nakręcili tę nową serię w 2016 czy którymś
co prawda trąca to mocno kiczem i z tego co pamiętam oglądając to za gówniaka też miałem takie wrażenie i budżetowo jest słabo i gra aktorska też sztywna ale ogląda się to dosyć przyjemnie pod warunkiem przymrużenia oka
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75648
chyba sobie obejrze dzisiaj jakiś film typu rzołnież w kosmosie strzela do ufoludów
nigdy nie oglądałem nowych alienów tych trzech bodajże jakiś prometeusz na kiju itp.
warto czy soja?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75660
>>75648
co do alienów to ja uważam że po oryginalnej trylogii to już smród
w resurrection to lepiej zagrać bo ciekawy fps
prometheus to tam chuj z aliena w sobie ma
covenant w miarę ciekawy znów syntetyk okazał się skurwielem
romulus to trochę taki remake starych części przynajmniej ja miałem takie odczucie
serialu nie oglądałem
ja uważam że najlepiej to obejrzeć oryginalną trylogię jest taka swojska i obcy mimo że z gumy to wygląda realistycznie a nie jakieś cgi no poza chujowym psem z trójki ale nie będę się tego czepiał
tym nowym filmom czegoś brakuje soją bym tego nie nazwał
jakbym miał coś obejrzeć to covenanta chyba ewentualnie romulus prometeusza odpuść bo to w ogóle nie ogląda się jak film z serii obcy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75684
>>75648
obcy kontra predator sobie obejrzyj
ja to ogólnie bardziej predatora lubię
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75692
>>75684
predatory też są dobre chociaż wszystkich nie oglądałem jedynka z arnoldem świetna dwójka dziwna ale też mi się podobała ze względu na to że został rozwinięty lore predatorów
a tych filmów avp to nie oglądałem jeszcze za to gierkę polecam
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75717
>>75660
to sobie obejrzę te romulusy homonkulusy
>>75684
oglądałem avp 1 i 2 i straszne gówna normickie
>>75692
predator 1 klasyk
predator 2 może być ale gorszy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75718
hippie jakbyś miał maraton filmów robić to jakie byś wybrał? ogólnie kurwy 35mm zrobili opłate 15zł za remastery polskich klasyków, myśle raz zapłacić i obejrzeć wszystkie co lepsze pozycje inb4 przyjęcie na dziesięć osób plus 3
oglądałem i dobre, z maklakiewiczem też to co samolotem lecieli
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75752
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>75717
to że film jest normicki też nie znaczy z automatu że będzie chujowy to znaczy zależy ja mam duże spektrum filmów które mogę obejrzeć ja obejrzę i prlowskiego produkcyjniaka i kino moralnego niepkokoju i kicz i bajkę dla dzieci i akcyjniak dla bezmózgów i psychologiczny no nie zamykam się tylko czasem po prostu na daną rzecz nie mam chęci albo muszę mieć nastrój
ja mogę zarówno polecić polski film czarne słońca ze względu na sam klimat i dialogi jak i którąś część szybkich i wściekłych bo przy tym gównie też się dobrze bawiłem no kurwa w jakim innym filmie będziesz miał murzynów w kosmosieno dobra gayniggers from outer space był w 1992
>avp gówna normickie
to polecam grę z 1999 albo nawet wcześniejszą odsłonę na jaguara
>predator 2
no widać było że chcą czegoś innego spróbować tak no ogląda się to trochę dziwnie ale to tylko dlatege że nas jedynka przyzwyczaiła do dżungli
w ogóle to muszę sobie te predatory nowe obejrzeć tam jest dużo lore podobno tylko mnie niektóre nowe filmy odpychają na przykład nowe terminatory są chujowe poza genisys który jest trochę remakiem czy jak to tam się nazywa i się ogląda całkiem nieźle
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75753
>>75718
>płacenie za dobra kultury
nie bądź śmieciem całe archiwa telewizyjne i filmowe starych rzeczy powinny być dawno dostępne cyfrowo elegancko zdigitalizowane i puszczone do ludu tak by zrobił normalny kraj
filmy i seriale i co ciekawsze programy tak powinny mieć a sporo rzeczy istnieje tylko dlatego że ktoś zgrał na vhsa w epoce ewentualnie nowożytnie z tvp kultura czy podobnych jak w okolicach 2010-2015 robili emisje powtórkowe ładnych rzeczy też oczywiście tylko raz
>maraton
w ogóle olewam koncepcję maratonów czy listy najlepszych filmów patrz post wyżej
jak mnie najdzie to oglądam dużo wiele też zapominam że jakbym tytuły z pamięci miał powymieniać to byłby problem
>przyjęcie na dziesięć osób plus 3
to akurat szanuję wiem że jeden anon na kara czasem jakieś polskie rzeczy postuje między innymi to
>samolotem lecieli
wniebowzięci?
himilsbacha szanuję w chuj fuchę sobie obejrzyj na podstawie opowiadania himilsbacha jest
co do filmów to sporo jest luzem na jutubie trochę na cda na filmanie.cc nawet coś się znajdzie chociaż tam to raczej świeże polskie rzeczy się szuka
ja na jakość mam wyjebane bo swojego czasu ściągałem polskie rzeczy jeszcze w rmvb w tych filmach nie jest najważniejsza jak największa rozdzielczość czasem jak oglądasz chujową kopię to nawet czujesz lepszy klimat
https://www.cda.pl/video/1931751777
a tu polecam z buczkowskim którego też bardzo lubię w rolach cwaniaka
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75754
YouTube embed. Click thumbnail to play.
też dobre tylko to se akurat możecie znaleźć w lepszej rozdzielczości choćby na vod tvp o tam też można szukać starszych rzeczy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75755
YouTube embed. Click thumbnail to play.
a no tak i filmy szulkina
wojna światów jedyny film gdzie zobaczysz mariana pażdziocha jako milicjanta w lateksie czy czymś podobnym
ogólnie mocny film z przekazem raczej dołujący jak wszystkie szulkina ale warto obejrzeć
ludzie go odgrzebali podczas plandemii bo dobrze przedstawia rządowe kłamstwa
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75756
a co do tego płatnego 35mm to jest to w sumie projekt rządowy cyfrowe repozytorium cyfrowe i nie wiem czy nie dałoby się tego prawnie ugryżć że te opłaty są nielegalne
z drugiej strony polska to kurwa a nie kraj
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75757
>>75753
ja jestem przecwelony i musi być kurwa 4k ultra hd, mam autyzm jak chodzi o piksele i lubie ostry obraz, chciałem obejrzeć
>przepraszam czy tu biją
i tylko na 35mm przecwelonym, kurwy jebane było za darmo po zalogowaniu to nie oglądałem, polaczki wszystko muszą spieniężyć
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75758
>>75757
>polaczki wszystko muszą spieniężyć
powtarzam projekt rządowy a przynajmniej jest o nim na stronie gov i jak ten kraj ma nie być gównem?
no to masz przejebane anon
mój sprzęt to nawet 4k nie obsłuży więc wyjebane jajca
pozostaje chyba szukanie po torrentach tam się pewnie coś w hd znajdzie ewentualnie przeglądanie programów telewizyjnych kino polska czy tvp kultura oraz podobnych bo tam jednak te filmy często można obejrzeć sam sobie czasem usiądę i coś ze starymi obejrzę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75779
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75783
>>75752
ja mam podobnie ale te filmy avp mi się nie podobały
ta jedynka to tam może jeszcze ujdzie choć pamiętam że nudnawa jak na potencjał takiego fajnego crossoveru
dwójka to smród bo akcja dzieje się na ziemi i się skupia na losach jakichś generycznych normickich cweli
>predator 2
no tak jak mówisz, przeskok z genialnej jedynki więc oczekiwania wysokie, ale film jest dobry, wątek z jamajskimi gangami voodoo ciekawy
z gierek to grałem w avp 1 i 2 oraz Alien Resurrection na psx i wszystkie te gierki są bardzo dobre
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75791
>>75783
alien resurrection sobie przypomniałem w tamtym roku i nadal się świetnie trzyma jest to jedna z pierwzych gier która miała prawilne sterowanie typu współczesnego na konsoli czyli na dwa analogi jednym idziesz drugim się rozglądasz chociaż to schemat oczywisty to tak do końca oczywisty wtedy nie był
a i myszkę można było wykorzystać z czego skrzętnie skorzystałem oczywiście na emulatorze
no i tam to jednak czujesz się jak ofiara a nie łowca przynajmniej na samym początku ale dalej też nie lepiej są momenty że naprawdę amunicji na styk mimo że celnie strzelasz i zbierasz wszystko co się da
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75795
>>75791
>a i myszkę można było wykorzystać z czego skrzętnie skorzystałem oczywiście na emulatorze
i tu cie mam, zawsze pierdoliłeś jakie to nie łatwe a kurwa bez myszki to poziom trudności tam jest niedojebany wszyscy wszędzie o tym pisali i twórcy po prostu rozjebali balans gierki bo jak ją skończyli to była za łatwa to dojebali taki poziom trudności że obcy to terminator nawet na easy, a karabin który ma sie od początku jest niemal bezużyteczny, szkoda kurwa że nie idzie w to grać na padzie bo tak by gra sie broniła do dziś zajebistym klimatem, ale to nie fred o tym
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75796
>>75795
masz to chuja w dziobie
>karabin który ma się od początku
nawet pistoletu na początku nie masz głupia kurwo
>wszyscy pisali
chuja mnie to buja ja w to grałem w 2000 roku zapamiętałem grę jako dobrą ale dość wredną przez to że nigdy nie wiesz gdzie ci obcy wyskoczyczyli jak w filmie
>nie idzie w to grać na padzie
jak się jest pedałem to nie idzie przeszedłem to wtedy na padzie teraz mając emulator skorzystałem z opcji bo nigdy mi myszy nie dali i uważam że sterowanie jest bardzo dobre zarówno na samym padzie jak i padzie plus mysz a jak weźmiemy pod uwagę że jest to fps na konsolę w dodatku na pierwszego playa w roku 2000 to jest wręcz rewolucyjne i rewelacyjne
klasyczny przykłąd w dupie byłem gówno widziałem ale się wypowiem
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75797
>>75796
a chuj mnie to obchodzi czy to był karabin czy pistolet, gównem nic nie dało sie robić tak czy siak i potrzebny był shotgun chuju przecwelony
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75800
>>75797
na chuj się kurwo wypowiadasz jak widać że chuja grałeś
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75801
>>75800
dobra nieważne idę jeść pyszną kupę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
Post last edited at
No.75806
ktoś oglądał ten film? typ odpierdala imigrantów z afganistanu i murzynowa za zbiorowy gwałt, w niemczech został zakazany
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75807
>>75801
weź spierdalaj na karachana pędzlaku
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75808
>>75806
to karol nawrocki?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75814
>>75806
>uwe boll
to obejrzę szanuję tego gościa za postala oraz manie wyjebane
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.