No.31063 [View All]
a wiecie co otworzę gierkowy
piszcie jakieś ciekawe gierki może i ja skorzystam
350 posts and 30 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75446
>>75443
kto gry kupuje ten cwel
z tym że nie wiem czy tego typu pozew nie spowoduje że gierki będą jeszcze droższe ale w sumie wyjebane bo na cyfrowych parchplatformach nie kupuję
no i zgadzam się jebać grubasa
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75467
>>75446
a to może być drożej? w sensie niby głupie pytanie retoryczne, ale jednak zależy
turcy, latynosi, rosjanie, parę innych nacji ma jednak jaja i jak ceny skaczą to ostro reagują, napierdalają negatywne recenzje, posty, tematy na forach, komentarze i często zjednoczeniem mają efekty i ceny im obniżają
polaczki mają ceny 2-3 najwyższe na świecie a czasem najwyższe, to siedzą cicho i nic nie robą, albo obracają to w żart i robią jakieś śmieszne akcje hehe polish our prices
a tu trzeba ostro, zdecydowanie, agresywnie
żadne tam błagalne proszenie indywidualnych devów o obniżkę, tylko systematyczny opierdol, że mają zrobić research przed publikacją, wpisywanie na publiczną czarną listę i napierdalanie negatywnymi recenzjami
a na grubasa normalnie uokik powinien zareagować plus normalnie powinien być pozew zbiorowy do prokurwatury i tyle
no i było dyskutowane dziesiątki razy, kiedyś fizyczna edycja nowej gry aa/aaa kosztowała 80 złotych, najdroższe aaa jakieś 120, może trochę więcej
teraz byle indie gówno kosztuje i 100, aaa potrafi za najwyższe edycje kosztować ponad 500 złotych, jakieś gówna od paradoxu ze wszystkimi dlc ponad 1000, a jakiś tam symulator tirowca albo latania ze wszystkimi dodatkami to nawet koło 10000
nie jest to niczym uzasadnione, kiedyś koszty produkcji i przede wszystkim dystrybucji były dużo wyższe
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75470
>>75443
>a oczywiście najbardziej przecwelony i poszkodowany przez grubasa polin siedzi cicho
zgniłem jak w gotikowym obsrane śmiecie goje jebane kupe robiły jak ktoś im napisał że jakim śmieciem trzeba być żeby za niedokończoną gre gówno dawać 220zł jak jakiś pierdolony smieć cuck, na stronie z keyami kupowanie to za 120 i tak źle dalej i frajesrstwo ale prosto ze steama to trzeba być śmieciem jebanym polaczkiem którego sie pieniądze nie trzymają
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75471
>>75467
polacy to chyba po prostu są śmieciami z założenia ja to widzę po znajomych na przykład ja kaucyjnego ścierwa nie kupuję wcale a jeden co napierdalał na ten system kaucyjny najgłosniej już sam zaczął zbierać butelki śmieć jeden
z kupowaniem w knajpach to samo kurwa pizze za 50zł sobie zamawiają i nie widzą że sami rynek psują
i to samo w grach
>nie jest to niczym uzasadnione, kiedyś koszty produkcji i przede wszystkim dystrybucji były dużo wyższe
jest to uzasadnione tym że współczesny gracz to śmieć i można mu bezkarnie srać do ryja ile się da i jeszcze za to podziękuje
>>75470
przecież ja sam wyrwałem tam parę banów za szkalowanie tej gry gówno remake i za szkalowanie kupujących
za przyznawanie się do kupowania gier to perm powinien być na pizdę i tyle w temacie
no ale gothicowy to i tak mleczny cwel założył tak samo jak te o diablo 2 gry dla pedałów kurwa
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75486
>>75470
co w ogóle paljaki mają z tym gotikiem?
nigdy w to nie grałem, nigdy mi się to nie podobało, już na przełomie podbazy i gmbazy seby się tym jarały, jeździły na jakieś kurwa zloty czy obozy gotikowców, a ja tbw i szedłem grać w inne rzeczy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75487
>>75471
polacy to śmiecie i kurwy, a polska to jebana dzicz
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75499
>>75486
gra gówno dla biednych sebów z polski i niemiec która u nas była w tych jebanych gazetkach i tanich kolekcjach fenomenu nigdy nie zrozumiem może dlatego że była po polsku to cwele grały?
ale ja w ogóle pierdolę wiele rzeczy forsowanych które były popularne cs lol wow pamiętam premiery tego i jak srałem na to wtedy tak sram teraz
>>75487
to
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75509
>>75486
zajebista fabuła, polski dubbing, w miare fajny system walki, ale reszta gówno jak chuj i niedokończona gra z masą bugów, przez to pierwsze co wymieniłem sam gram oczywiście ściągnąłem, bo nie jestem jebanym kundlem co niema co robić z pieniędzmi i wydawać na niedojebaną gre 220zł jak niektóre zjeby na kara
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75510
>>75509
nawet fajny otwarty świat nie wymieniłem, no klimat był wciągnąłem sie za gówniaka w oryginał, ale walenie do tego konia przez polaczków to żeżu jak ja pierdole
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75522
YouTube embed. Click thumbnail to play.
smutno mi trochę za dzieciaka trochę grałem w króla lwa na pececie i ten piracki port na nesa lepszy od oryginału i mi się wydawał świetną grą a teraz sobie spokojnie przeszedłem wersję snesową i ta gra jest kiepska wydana trochę na szybko levele krótkie walki chujowe sztucznie zawyżony poziom trudności przez momenty gdzie zginiesz w tani sposób
mam nadzieję że aladyn lepszy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75523
>>75522
i dodam że szkoda trochę bo oprawa tej gry jest naprawdę dobra nawet dzisiaj tylko te poziomy jakieś takie nudne po prostu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75566
https://www.wsj.com/real-estate/luxury-homes/videogame-billionaire-buys-florida-home-for-70-8-million-fba9110c
no anonki niedługo ta no, "wyprzedaż" na sreamie, szykujcie polaczki portfele i kasę, bo pan gajben miał wydatki niedawno i biedak głodem przymiera
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75567
>>75566
zajebista wyprzedaż, z 2 gierki w dobrej cenie góra a reszta cały czas w takiej samej cenie na stronach z keyami, a polaczki łapią śline grubasa w zęby i sie cieszą
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75569
>>75566
żaden anon nie kupuje gier nigdy
>>75567
piracąc zawsze masz najlepsze ceny na każdą grę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75583
>>75567
nooo kolego
ty to chyba jesteś ten no, "entitled" albo "roszczeniowy", że takie rzeczy wypisujesz
grubas potrzebuje na nowy, większy jacht, w starym to już mu się dupsko w drzwiach nie mieści i nie może pływać po morzach i oceanach, tylko osiadł grubą dupom na mieliźnie
a twórcy? pomyśl o twórcach
taki mati musiał przeczytać ksionżkę coding for dummies, obejrzeć tutorial unity na yt i wybrać gotowe assety plus nagenerować się w ai srace żeby wydać swoje dzieło, wiesz ile to pracy? jemu się należy?
a wielkie korpo? oni mają straty ogromne, niedawno nawet musieli podnieść ceny na 15-20 letnich grach, bo jest inflacja i oni straty mają! grach które nawet nie są ich, tylko kupili do nich prawa od kogoś kto kupił prawa od kogoś kto kupił prawa od kogoś kto kupił prawa od kogoś kto kupił prawa od prawdziwych twórców, które to gry nawet nie działają na nowych systemach po kupieniu, co jest jawnym złamaniem prawa ue i nie powinno być dozwolone
>kupowanie keyów
aj gewałt! literalnie gorsze od holokałstu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75584
>>75523
>>75522
kurwa jakie gówno, już pomine że króla lwa za gówniaka nie lubiłem jakoś specjalnie to jednak picrel i hercules na psx o niebo lepsze od tego czegoś, dobrze że stary i wujek kupili na spółe ps1 jak byłem gówniakiem i nie miałem jakiegoś zjebanego pegazusa co jak ojciec w to chwile pograł to widział w tym przestarzałe gówno
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75585
>wyprzedaż u grubasa 15 lat temu
te słynne węgielki, z których kopania wylatywały darmowe pełne gry, jakieś ciekawe eventy, minigerki na stronie głównej, co chwila leciało coś darmowego, kliknąłeś w ankiecie masz kartę do sprzedania, przejrzałeś proponowane gierki - masz kartę, zagłosowałeś na nominacje gier do nagród, też masz kartę, jak to wszystko sprzedałeś to kilkanaście złotych było
realne przeceny -80%/90%, okazje, te słynne flash sales gdzie można było wyłapać naprawdę dobre okazje
>"wyprzedaż" u grubas dziś
nawet trudno zauważyć że jest, jedyna oznaka to jakaś gówniana grafika na stronie guwnej, jakieś pseudoanime i to brzydkie
przeceny typu -30% na pięcioletniej grze, brak jakichkolwiek eventów, minigierek,rzeczy do zbierania, kompletnie brak darmowych kart
nie dość że przeceny chujowe to często są większe minusy dosłownie bezpośrednio przed lub po tej pseudo wyprzedaży xD
do tego sam steam się zrobił dużo bardziej zamordystycznym i toksycznym gównem ze smroderacją zarówno steamową jak i poszczególnych gier zachowująca się podobnie do banderowców ze srakaczana
sporo osób które kiedyś sporo udzielało się na tamtejszych forach dzisiaj już się w ogóle nie udziela przez tych moderacyjnych jełopów
czy mnie to dziwi? otóż zupełnie nie, typowe taktyki dumpingu i monopolu, dawaj rzeczy za darmo nawet ze stratą dla siebie, a jak już zbudujesz pozycję to zabieraj zabawki i koś gojów na forsę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75588
>>75584
nie no gównem bym tego nie nazwał bo tam widać postaranie chociażby jeżeli chodzi o oprawę tam zabrakło niestety najważniejszego czyli grywalności
>tarzan
>hercules
też średniaki to są zwłaszcza jak się po latach wróci też herkulesa bardzo lubiłem na swoim starym pececie grać parę lat temu przeszedłem znów to już nie to
>szkalowanie nesa
pysk tam i psx i nes to świetne konsole
>przestarzałe gówno
no zależy kiedy u nas nes znaczy pegasus to jednak pierwsza połowa 90tych w takim 92-93 to był całkiem porządny sprzęt
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75589
>>75583
ironicznie trafnie podsumowane
>>75585
pamiętajcie parch zawsze za darmo daje ładne rzeczy żeby cię przyzwyczaić i wykończyć konkurencję
a potem leci w chuja
mi o steamie w sensie tych wyprzedażach za dolara to lata ale to naprawdę lata temu dawny kolega normik powiedział to mogło być nie wiem 2009-2010 i co prawda ja i tak piraciłem ale wtedy mi się taka idea podobała nawet
>typowe taktyki dumpingu i monopolu, dawaj rzeczy za darmo nawet ze stratą dla siebie, a jak już zbudujesz pozycję to zabieraj zabawki i koś gojów na forsę
no niestety to
steama to nawet sobie zainstalowałem swojego czasu raz żeby zagrać w black mesę i teraz na zasadzie a se będę sprawdzał czy jakieś gierki warto spiracić bo jak się komuś chce przeglądać to można to traktować po prostu jako wyszukiwarkę gier których nie znałeś
a w sumie i tak najczęściej jeżeli z czegoś steamowego korzystam to jakieś poradniki do gier bo ludzie tam piszą czasem dobre
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75597
YouTube embed. Click thumbnail to play.
latka lecą a tym jebanym ustaszowskim kurwom cały czas udaje się sprawić że te serious samy są świetne mam na myśli oczywiście gry główne które są fpsami a nie jakąś spinofową srakę na telefony czy inne gówno co wygląda jakby się ktoś sałatką śledziową zerzygał na ekran
inne gry próbowały podpierdolić to rozwiązanie i klimat ale im się nie udały i są tylko kupą gówna weźmy na przykład chujowego painkilllera który poważnemu samowi może dupę czyścić jęzorem
oczywiście na moim kompie to ledwo chodzi w najniższych ale chuj z tym rozgrywka wciąga to chyba jedna z moich ulubionych serii pamiętam co czułem jak grałem w pierwszą część w może nawet 2001 ale pewnie bardziej w 2002 i jak się jarałem i teraz tak samo się jaram grając w 4
i co z tego wynika?
absolutnie nic ale liczę że jak będę starym dziadem srającym pod siebie to grając w kolejną część sama też będę czuł dobrze
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75598
dodam też że uważam że talos principle też są świetne a przynajmniej jedynka bo dwójka jeszcze przede mną podobało mi się tam też że grę oparto na biblijnych wierzeniach skrzyżowanych z komputerami nie wiem jak się dobrze wysłowić ten świat miał swoją ciekawą głębie poza tym że sama rozgrywka i zagadki były świetne gra logiczna ale taka nienużąca
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75609
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75610
https://store.steampowered.com/app/4189050/The_Repeating_Knot/
hippie a co sądzisz o tym że cie do gry wjebali na steamie xD? w zajawce na końcu jesteś
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75612
>>75609
no to to akurat zajeżdża gównem dla pędzli w stylu fortnite no i nie robi tego croteam więc dla mnie to tytuł do spuszczenia w kiblu póki co
>>75610
gówno dla diskurew
ja byłem w chancrafcie demo jako putalisk i jestem z tego dumny
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75619
>>75612
mnie bardziej ciekawi że wystarczy zrobić gierke przecweloną o terce i niema od razu bana za sranie, bo ciekawe skąd ta locha w zajawce, bo nie ai na pewno, mam nadzieje że terka pozwie tego skurwysyna za to
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75621
>>75619
na starym kara to może i bym szanował ale kurwa mać
>kurahen productuons
>steam
ban na ryj powinien być na wynoszenie rzeczy z kara do mormictwa
>locha
no przecież to jakaś normicka kurwa robi to co się dziwić
>pizda z wodzisławia
>cokolwiek zrobi
zresztą to ciężko jest coś takiego udowodnić
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75624
>>75621
>ban na ryj powinien być na wynoszenie rzeczy z kara do mormictwa
srakachan jest już tak wymarłym żałosnym gównem że zapomniałem już prawie że coś takiego w ogóle było
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75629
>>75624
eh a taki ładny czan był
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75633
będę zaraz grał w gierkę dla nadludzi i najlepszego RTSa obok starcrafta i total annihilation
właśnie się ściąga
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75639
>>75633
nigdy nie grałem może bym pograł, tylko chyba już za głupi jestem na strategie, commandosów 2 hd zainstalowałem ostatnio to kurwa jak głupi oskar bez dopaminki wyłączyłem bo nie chciało mi sie uczyć gierki
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75642
>>75639
ja też nigdy w tą gierkę nie grałem na poważnie
grałem tylko w dwójkę - tiberian sun, a w tą jedynkę grałem na play station u wujka kiedyś
teraz sobie przejdę na spokojnie wszystkie kampanie
inb4 remaster, nie ma nic złego w remasterach jak są dobrze zrobione i jak grasz w nie za darmo [cool]
Red Alert jest obcy mentalnie dla mnie ale też zagram
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75643
>>75639
olso
>kurwa jak głupi oskar bez dopaminki wyłączyłem bo nie chciało mi sie uczyć gierki
po prostu ci się znudziły gry i nie chce ci się grać xD a nie że za głupi jesteś
ja mam tak z 99% grami ale jak się na jakąś nastawię mentalnie to gra mi się przyjemnie
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75669
YouTube embed. Click thumbnail to play.
przeszedłem pierwszą misje sowietów w Red Alert i gniję z ludobójstwa polaczków w rzezi toruńskiej xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75670
>>75642
>>75639
>>75633
no panowie kurwa mać jak można takiego dzieła nie mieć przeszedniętego?
ja co kilka lat wracam ostatnio grałem w ten remastered no ogólnie zrobiony jest dobrze ale co wyglądu jednostek to walą trochę sztucznością nie wiem jak to nazwać oryginalne jednostki były ładnie narysowane te są jakieś takie wygładzone za bardzo no ale reszta jest zrobiona dobrze
dużo też bonusów jest jakieś sesje aktorskie niepublikowana muzykaklepacki kocham cię franku
w ogóle kiedyś gry robione były z sercem w te command and conquery to ludzie grali grają i grać będą
>tiberium sun
odbijam się ciągle nie wiem nie jest ta gra zła ale co zacznę to zostawiam kiedyś na pewno przejdę w końcu ale kiedy?
>rtsy na plaju
oj ciężko się w to grało jednak co pecet to pecet chociaż ja i w jedynkę na padzie grałem i w trójkę chociaż trójka słaba jest
mam ból dupy że te serie zdechły bo nowsze odsłony ssą pałkę
>red alert obcy mentalnie
ręka mnie świerzbi
rozumiem że można gardzić trójką rozumiem że może wkurwiać dwójka przegiętymi jednostkamizwłaszcza yuriale jedynka to jest najbardziej prawilna część jaka może być chybą ją lubię nawet bardziej od pierwszego commanda
>commandosy
i tak najelpsza jest jedynka i dodatek w 2 i 3 wkurwiało mnie to obracanie mapą zresztą zawsze mnie to wkurwia po co mi to tylko burdel robi commandos 2 jest prosty w sumie
>>75669
napierdalanie w cywilów yakami zawsze mi się podobało
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75672
>>75670
bo mi red alerta nie dali, ale za to bardzo dużo grałem i bardzo dobrze znam to drugie uniwersum CnC - Tiberium Dawn i Tiberian Sun
te same silniki gry co red alert więc to nie tak że całkowicie obcy mentalnie jest mi red alert
z commandosów to najbardziej mi się dwójka podobała, ale jedynka najwięcej wspomnień
inb4 wykop spacing
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75679
https://www.youtube.com/watch?v=pLmJjwPu66w
brało się takiego grubasa przed komisję i już nie wracali
ZDYCHA ZDYCHA GEJB NEWELL GRUBAS
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75680
>>75679
anon a możesz streścić bo prawdę mówiąc nie chce mi się słuchać pierdolenia
microżyd miał jakąś cichą umowę z grubasem żeby cen nie obniżać czy co?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75682
>>75680
tak i wymusza ceny w innych sklepach, nawet jak tam nie sprzedawałeś klucza steam
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75686
>>75672
>inb4 wykop spacing
to nie srakaczan, wywal to ich programowanie z mózgu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75687
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>75669
no i elegancko
toruń tutaj widzę wiernie odwzorowany
szkoda, że nie było żadnej misji gdzie np. ochraniasz transport polskich bandytów policyjnych do Katynia, to było dopiero coś
also, te filmowe przerywniki z c&c czy jedi knight dark forces 2 to dla mnie bardzo wysoki poziom dyszy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75689
>>75643
ja jak odpalę gierkę to zaraz mam poczucie zmarnowanego czasu i ciągle w głowie liczę ile już gram ehh
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75691
>>75633
>starcrafta
no nie wiem, dla mnie strasznie wyforsowana gra, nigdy mi się nie podobała, przemóc się nie mogłem, nie jest on dla mnie w 10 najlepszych rtsów, a i do 15 raczej by się nie zmieścił
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75694
tak ogólnie to że jako seria c&c obecnie leży i nie żyje, to zrobili takie nowe c&c tyle że nie c&c
https://store.steampowered.com/app/1486920/Tempest_Rising/
z tego co widziałem to nawet nie wyszło źle
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75695
>>75682
jak ja się cieszę że piracę xD
w ogóle mi się wydaje że w dzisieszych czasach jak robisz swoją grę to najrozsądniej jest chyba bawić się w selfpublishing czy stronki typu itch.io tam po prostu gierkę wrzucasz i jak ktoś chce to ci zapłaci a grubej kurwie do ryja srać
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75696
>>75689
ja pierdolę kurwa dobrze spędzony czas nigdy nie będzie czasem zmarnowanym
marnowanie czasu to chodzenie do roboty czy inne tego typu normickie gówna
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75697
>>75691
ja lubię ale mnie wkurwia bo to takie kamień-nożyce-papier i w chuj mikrozarządzania
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75714
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75722
ale co do tej krytyki starcrafta jeszcze, no to ją jestem w stanie zrozumieć mimo że to jeden z moich ulubionych rtsów
Starcraft jest prosty w mechanice i wykalkulowany ale taka jest cena idealnego balansu gry
ale starcraft jest najbardziej responsywny z tych wszystkich rtsów i czujesz podświadomie moc każdej jednostki i podczas grania wyłapujesz "flow"
starcrafta nie lubią taktyczne cwele i ich rozumiem bo nie ma tam osłon, ukształtowania terenuoprócz klifów i losowości
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75723
>>75722
kurwa ale tego posta jak dałn trochę napisałem
w sumie wymieniłem cztery tezy i powinienem jest wystrzałkować to by było cool
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75750
>>75714
>>75722
ja go trochę rozumiem bo starcraft jest specyficzną grą tam nie zawsze działa strategia narobienia wielu jednostek i rozjebania bazy przeciwnika no jest to gra której trzeba się nauczyć zresztą kiedyś jak rtsy jeszcze fajne były to niektóre chciały się wyróźnić na przykład beast and bumpkins no i jak ci mechanika danej gry nie podeszła bo byłeś przyzwyczajony do czego innego to nic z tym nie zrobisz
tak czy siak o wielu z tych grach z tamtych lat mówimy do dziś o czymś to świadczy kurwa to jest jebany 1998 rok a gra nadal jest żywa co prawda głównie znana u instektów przez pedalskie multi ale nowi gracze ciągle się będą pojawiać ktoś to cały czas będzie przechodził i będzie zadowolony
jak to dobrze że są stare gry
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.