[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / cow / girltalk / join / loomis / lumidor / pen / random ]

/szambiarka/ - Szambiarka Archive

zapasowy: 8chan.st/wulkanoid

Catalog

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File*
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Embed
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


File: 2f25abf15c0cb4b⋯.jpg (115.38 KB,944x1104,59:69,HDJ5SteXkAA8s_.jpg)

 No.73539 [Open Thread][Last 50 Posts]

Szykujecie się jakoś na nadchodzącą inbę i srogi kryzys gospodarczy?

bo jak dla mnie cyrk szykuje się nie z tej ziemi, już teraz są ograniczenia w wielu krajach na świecie, w australii zaczyna brakować paliwa lotniczego i zwykłego też, w wielu sklepach puste półki, w marionetkowej korei ograniczony transport publiczny żeby mniej paliwa zużywać plus inne ograniczenia, na sri lance środa wolna żeby był mniejszy ruch, w słowenii ograniczenia dzienne ile można paliwa kupić, słowacy zrobili rozporządzenie co podnosi cenę paliwa dla paljaków, bo paljaki wykupywały masowo i były niedobry

przez cieśninę i ogólnie w tamtych rejonach jest nie tylko gaz i ropa, ale i 1/3 produkcji helu, jakieś 15% produkcji siarki, różne polimery, inne węglowodory potrzebne do produkcji plastików, leków i masy innego dziadostwa, hel jest potrzebny do produkcji chipów i elektroniki, więc kolejne podwyżki w górę, jest tam też bardzo dużo produkowanych i przewożonych nawozów

teraz pytanie, czy ue i polin zaczną kupować gaz, ropę i nawozy z Federacji Rosyjskiej i Białorusi, jeśli tak to jakoś to będzie, a jak nie to będzie jeden wielki burdel

spodziewam się w takiej sytuacji wywalonych w kosmos rachunków za gaz i prąd, cen wszystkiego, zwłaszcza żywności, jeśli nierząd polin nadal będzie stosował zasadę wszystko co mamy w ukrainę oddamy i będzie dawał ropę i prąd za darmo to spodziewam się regularnych black outów w polin i braku paliwa na stacjach

mi się udało zakupić nową elektronikę mniej więcej rok temu, jak jeszcze były ceny normalne, wczoraj w biedrze była promocja 10 maseł za 10 złotych, to była dobra promocja żeby kupić na zapas i sobie zamrozić, planuje obserwować tego typu promocje i porobić jakieś zapasy, planuje też nakupić świeczek i zapałek, które to świeczki swoją drogą ciężko kupić ostatnio w ogóle, a was?

98 posts and 4 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75187

>>75073

polak zawsze będzie wykorzystywał polaka bo taki jego charakter

na zachodzie najgorzej trafić to pod polaczka brygadzistę który chce się podlizać panu helmutowi

tacy koreańcy pomimo tego że ich janusze wykorzystują podludzi z filipin i indonezji sami muszą jebać po 14 godzin na chwałę firmy

ten mity o wspaniałym XIX wiecznym kapitalizmie to są bajki opowiadane przez żądłonia śmierdzącym kucom pokroju kelthuza i sośnierza którzy nigdy uczciwie nie pracowali

pozapierdalaj kilka lat w fabryce smrodu na 3 zmiany to zobaczysz jacy wspaniali są polscy janusze i podwładni którzy za parę groszy więcej będą jebać współpracownika z którym jeszcze niedawno razem zapierdalali

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75201

>>75185

chuja rosja zrobi, ale fakt mamy opinię wśród rosjan już zdruzgotaną przez to jebane ukrościerwo i polaczków z fetyszem uryny na ryj

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75211

>>75187

ja to wszystko wiem dlatego trzeba zrobić porządne czebole tylko zamiast polaków wykorzystywać tych brudasów co się zjeżdżają i ukropów porobić getta przy kołchozach i niech zapierdalają a jak nie to kula w łeb

zresztą to samo z tymi januszowskimi kurwami bym zrobił

i obsadzić te zakłady ideowcami

>pozapierdalaj kilka lat w fabryce smrodu na 3 zmiany

wolałbym zdechnąć albo zostać menelem to śmierć za życia taka robota

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75212

>>75187

>ten mity o wspaniałym XIX wiecznym kapitalizmie to są bajki opowiadane przez żądłonia śmierdzącym kucom pokroju kelthuza i sośnierza którzy nigdy uczciwie nie pracowali

i z tym też się zgadzam ja lubię posłuchać korwina w kwestiach ideologicznych i społecznych ale to jego pierdolenie o gospodarce to też się nie spina to znaczy może by się spięło ale nie w tym społeczeństwie

no i tych sośnierzy mentzcwelów to ja bym wieszał na suchej gałęzi

a kelkuc to śmieć prożydowski się zrobił chyba przejął poglądy tylko nie ze spemą a ze śluzem swojego kurwiszona czyli w sumie korwin miał rację xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75235

>>75201

to chyba takie jedyne szczęście w nieszczęściu

jak mówi słynne rosyjskie powiedzenie, tyle było już tych czerwonych nieprzekraczalnych linii, że na aliexpressie skończyła się czerwona farba

w sensie że tyle czasu już się odgrażają co to oni nie zrobią, a i tak nic nie robią

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 5baf85cd9730462⋯.jpg (139.67 KB,750x500,3:2,1702599734127267658.jpg)

 No.3049 [Open Thread]

Na karachuju nowocwel banuje za:

>karaczaners

>karaczanersi

>karaczanerskie

>smrode jesteś gorszy od wulkaniarza śmiecia kurwy jebanej

>Ej smrode czemu banujesz za "karaczaners"

jak chcecie go potriggerować to enjoy

27 posts and 4 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75111

File: 8ffc22a48bef39f⋯.mp4 (824.99 KB,1080x1080,1:1,siema_putasku.mp4)

>>75108

ja go to dopiero pierwszy raz zobaczyłem te kilka lat temu a siedzę długo nie wiem może po prostu traktowałem tę gębę jako losowe zdjęcie

>>75109

to ty kurwa nie wiesz że archiwum to powinno kopie mieć chcesz to wrzuć w ogóle to w sieć chyba że pierdolisz no to zrób sobie backupa jakiegoś

pendrivy to ja mam paronastoletnie i nadal działają dyski to jeszcze rozumiem bo te lubią sobie jebnąć

w ogóle czemu white szanuje putasa?

aha i kim jest picrel

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75112

File: be13913061978a5⋯.mp4 (952.48 KB,576x1024,9:16,white_grozi_karaczanom.mp4)

>>75111

wrzuć pełny filmik z nim bo coś kojarze z sylwestrem 2023

chyba się zdradza w pewnym momencie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75113

>>75112

nie mam no film może być z tego czasu co mówisz

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75122

>>75111

bo white siedział na vichanie i się przeniósł na kara w 2018 a banowany jest od zawsze a jak nie ban to usunięcie posta to minimum

no ale to jest taka zjebana logika tego kurwidołka że jeden atencjusz może prowadzić radyjko a drugi nawet śmiesznej minki nie może zrobić

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75123

>>75122

a no to by się zgadzało bo ja vichuja to pierdolę

wonsata kurwa to nawet moda miała podobno a na pewno jak nie on to ktoś banował za szkalowanie tej kurwy

mnie nigdy wons nie pasował pedał pierdolony nawet jak byłem świeżakiem i nie wiedziałem że on to on raz był tylko śmieszny jak podczas nocy robił telefony typu

>basiura umyj siura

czy do apteki

>opiowraki najlepsze chłopaki

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: c2047c397c3b433⋯.jpg (401.26 KB,2048x1536,4:3,pedofil_klodzko.jpg)

 No.73699 [Open Thread]

sugerowanie że tej pasierbicy się nie podobało jak ją ojczym jebać na dzieciaka. teraz zgrywa głupa że ona tylko udaje szczęśliwą bo ją ojczym zastraszył że w przeciwnym wypadku zabije jej rodzeństwo i matkę xD

10 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74701

>>74698

>kurwa próbuje się wybielić kosztem partnera

a to na pewno zawsze tak jest dlatego żadnego szacunku do kurew

>dlaczego lewackie kurwy były degeneratami

odpowiedź zawarta w pytaniu

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74705

>>74695

kościej

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74709

>>73699

ale kciukoznaczek jest więc lurkuje/lurkowała szony

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74877

sensacja dla wykopków

sage

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75091

witold gadowski coś ostatnio nadaje o tej aferze, mówi że jeszcze jakieś lochy ściągali, odurzali narkotykami a potem gwałcili grupowo

mówi też o powiązaniach tej sprawy ze spłonięciem archiwum w krakivie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 658d201f462a6dd⋯.jpg (262.29 KB,1600x840,40:21,piotrek_madziar.jpg)

 No.74898 [Open Thread]

pędzle zadecydowały xD i wybrały sobie tuska na premiera

nieironicznie to był ostatni kraj dusza w unii pejskiej, ale nawet tam korba się zakręciła na pełen obrót

ale tam będzie teraz opierdalanie murzyńskich pał po same kule i samotne matki z małymi gównami w wózkach, tak europejsko, wzruszyłem się

2 posts and 1 image reply omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75003

czy ja wiem czy jest tak źle

ten nowy madziar wszystkich podkurwił mówiać że nadal będą handlować z Federacją Rosyjską i brać od nich gaz i ropę, od ukrów domaga się poszanowania praw etnicznych węgrów na ukraświni

poza tym nie będzie właził w dupę tak trębaczowi, a o parchu bibim szatanjahu powiedział, że jak się pojawi na węgrzech to go aresztuje

a tak poza tym to nie znam się tak na węgrzech i nie wiem co tam się dzieje, wiem tylko że lata odbierania im dotacji przez ue mocno im dało po dupie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75020

>>75003

>mówiać że nadal będą handlować z Federacją Rosyjską i brać od nich gaz i ropę

tak robi każdy kto ma iq większe niż kura

>od ukrów domaga się poszanowania praw etnicznych węgrów na ukraświni

tak być powinno a banderowcy powinni być napierdalani wszędzie i niech wracają na swoją hivkrainęa jak już wrócą to zrzucić bombki a z ukrainy zrobić spichlerz europy

>a o parchu bibim szatanjahu powiedział, że jak się pojawi na węgrzech to go aresztuje

chłód chociaż tę kurwę powinno się po prostu odstrzelić jak kundla tak samo jak tego pajace kabareciarza upadlińskiego

>lata odbierania im dotacji przez ue mocno im dało po dupie

naprawdę wierzysz w takie pierdolenie?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75043

magiera odrzucił 24 z 27 warunków które narzucała mu ursula fon den lejek czym wkurwił eurokołchoz pejski

>a-a-a-ale ty miałeś być naszym człowiekiem

dobrze tak kurwom

jak będzie zobaczymy ale przynajmniej na początek nie wydaje się taki zły

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75055

on to akurat chłód bo psa spalił w piekarniku i pokazywał kutasa atrakcyjnym dzieciom

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75072

>>75055

takie pierdolenie czy serio?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 58a7b209220a8ee⋯.png (138.42 KB,888x703,24:19,orl.png)

File: bb7abfc52d5ecb6⋯.png (93.88 KB,661x467,661:467,HH4fKrjWAAA0oKP.png)

 No.74603 [Open Thread]

ukrocwela zatrudnili w orlenie

to co się w tej parodii państwa odpierdala to przechodzi ludzkie pojęcie

wprzód uprzedzając, tak, to jest prawdziwe, oficjalne konto

1 post omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74620

>>74607

no jest, ale takich pajaców co publicznie z siebie kretynów robią bełkocząc coś o ruskich agentach i propagandach jest niewielu

a ja w sumie już rozumiem teraz skąd na karasrace było to forsowanie orlenu do porzygu

w sensie dla normalnego człowieka to było forsowanie, dla moderatorskiej kurwy oczywiście nie

z tymi profilami to się nawet zgodzę, po to urząd taki czy owaki ma własną stronę żeby tam zamieszczać informacje, a nie na jakimś szpiegującym zagranicznym gównie

pewnie to po prostu kolejne dojenie kasy, bo oczywiście do obsługi takiego syfu trzeba zatrudnić

>eksperta ds. social media

w sensie kuzynkę szefa

trump to jest w ogóle ciekawa postać, ja się akurat na niego nie nabrałem i od początku byłem motzno sceptyczny i powściągliwy do jakichś peanów na jego cześć, ale sporo osób się nabrało

mnie to głównie ciekawi czy on od początku był po stronie żydostwa, czy nawet tym słynnem antychrystem, czy został jakoś skorumpowany szantażem czy czymś

ogólnie długo by można o nim pisać, ale dzisiaj mi się nie chce

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74622

>>74620

>pewnie to po prostu kolejne dojenie kasy

obawiam się że raczej

>hehe bądźmy nowocześni wyjdźmy do młodych

ale tak może to być też zwykłe dojenie kasy o tym nie pomyślałem a to jest pretekst do obsadzenia paru synekur

>trump

ja po prostu nie ufam usraelowi i jestem tutaj za ciapatymi

>ale takich pajaców co publicznie z siebie kretynów robią bełkocząc coś o ruskich agentach i propagandach jest niewielu

prawie cały rząd polski to tacy kretyni

>forsowanie orlenu

przecież tego typu gówna które dla normalnego anona śmierdzą to właśnie moderatorski cwel forsuje niedawno wyszło że ten pedał te jebane diablo 2 forsuje

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74901

ten kraj i tak się już dawno skończył od kiedy ukrościerwo do policji przyjęli xD

z resztą już komorowski przeprosił za wołyń więc o czym my gadamy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74999

>>74901

>ukrościerwo do policji przyjęli xD

jo żech słyszoł że czarnoprochowce łatwo takie problemy rozwiązują

>z resztą już komorowski przeprosił za wołyń więc o czym my gadamy

ten kraj to się ostatecznie skończył jak w 1989 do władzy doszła agentura cia w postaci solidaruchów, wśród której jest dużo etnicznych ukroświń

zresztą któryś śmieć się wygadał, że banderowcy z kanady finansowali solidaruchów

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75024

>>74901

nie widziałem jeszcze banderowca w milicji ale i bez tego to jest formacja składająca się z samych tępych kurew jak ja mam szanować wydziaranego kundla?

jeszcze rozumiem takich jako tajniaków wywiadowców czy wtyki ale nie kurwa tam gdzie mają do czynienia z obywatelami

bydło ma w stodole siedzieć

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: bdc055e25ab3bd3⋯.jpg (43.43 KB,531x534,177:178,denzel_washington.jpg)

 No.74929 [Open Thread]

miałem zawał przed chwilą i powiem wam że boję się zdechnąć i jest to chujowa wizja że masz odejść chuj wie dokąd bez ciała albo na zawsze znikasz

dbajcie o zdrowie bo mi już siadają flaki a mam dopiero 33 lvl

2 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74978

>>74933

ja pierdole to takich wynalazków nawet hipis chyba nie pił xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74987

>>74929

>masz odejść chuj wie dokąd

można strachnąć to się zgadzam

>na zawsze znikasz

to akurat hindusy nazywają nirvaną i wyjściem z kręgu cierpienia i dążą do tego aktywnie jako ostatniego etapu oświecenia tak więc nie narzekałbym gdyby dali to dla mnie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75004

no jak jesteś alkusem to nic dziwnego że siadają

ale tzw. anony i karaczanersi mają to w dupie, pakują w siebie najgorszą paszę dla goja, maksrakę, jakieś lazanie kilowe chuj wie z czego robione, gazowane szambo, kandi kwaśne robaczki, zero ruchu i higieny jakiejkolwiek, a potem ała umieram ratujcie mnie niemcy mnie bijo

>>74987

są różne teorie na ten temat

niektórzy twierdzą że jesteśmy tutaj dobrowolnie, inni że zostaliśmy tutaj zwabieni podstępem i podstępem jesteśmy dalej

nie tylko hindusi to mają, ale i buddyści

niektórzy twierdzą, że po śmierci jest możliwość pójścia do tego słynnego światła, co kończy się następną reinkarnacją, albo odwróceniem się i zobaczeniem całości wszechświata, i wtedy można tam odejść, choć znowu niektórzy twierdzą że wtedy mogą próbować cię zatrzymać astralni ubecy

no i to wyjście z kręgu to nie jest takie nieistnienie jak niektórzy twierdzą, a zjednoczenie z jednością czy też czymś co można nazwać bogiem, czy też powrotem do źródła, osobiście nie nazwałbym tego pustką czy nieistnieniem

ogólnie temat bardzo ciekawy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75006

>>75004

każdy kto ma wiecej niż 30 lat już nie wali butelki koli top czipsów i lazani codziennie w bezruchu

to działało jak 2 była z przodu

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75021

>>75004

>nieironiczne używanie gazowane szambo

diskurwomową tu sie nie posługujemy

w ogóle kurwa

>anon

>dbanie o zdrowie

smród

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 3492f315a555eae⋯.jpg (113.91 KB,959x839,959:839,HDgCfMRbQAAkZIB.jpg)

 No.74396 [Open Thread]

Czy ja jestem jedyny, który od jakiegoś czasu czuje się zupełnie wyobcowany i oderwany od otaczającej go rzeczywistości, zwłaszcza polskiej?

Telavivizji nie oglądam, czy na jakieś onety nie wchodzę od katarku, przestało to być w jaki sposób strawne, tylko zwykłą srrraką propagandową. Obecnie treści z polski i o polsce to mam prawie wyłącznie z chanów albo jak mi czasem na x coś wyskoczy, bo na jednym profilu mam jakieś polskie profile polubione

teraz ten litewka spadł z rowerka, paljaki jakieś marsze odprawiają, kadysze, zawodzenia publiczne, jakieś gównozbiórki robią, a ja nawet nie bardzo wiem kto to jest

ogólnie to ja cały dzień siedzę w zagranicznym internecie, na x gdzie mam same posty po angielsku i z innych języków tłumaczone na angielski, serwisy technologiczne czytam po angielsku, o gierkach po angielsku, o innych hobby po angielsku, na x sobie normalnie rozmawiam z zagraniczniakami z usa czy zachodniej europy, na 4chanie tak samo, na jednym portalu o gierkach mam Rosjankę w znajomych i też czasem sobie gadamy, a z polakami to ja w ogóle nie potrafię rozmawiać

te wszystkie zachowania polaków są dla mnie chore, te obsesje na punkcie kundli, te jakieś zbiórki chuj wie na co, gdzie większość kasy trafia do cudzej kieszeni, to jakieś sygnalizowanie cnoty czy chuj wie jak to nazwać

miałem gównokonto na fecesbooku to nawet na nie wchodzę od dwóch tygodni, bo się rzygać chce, zarówno od poziomu tych polskich komentatorów (z góry zaznaczam że i tak wyselekcjonowanych pośród fali gówna ukrokundli i nafocweli), komentarzy też już nie czytam żeby się nie wkurwiać, ale też i od samych wieści, zero pozytywów, co news to większe wkurwienie, włączam tv i mi w przerwie wyskakuje jakas gówno awantura pisowsko peowska czy ameryczce to bardziej należy gałę opierdalać czy jednak dupy nadstawiać, wyłączam i włączam komputer to mi na X czy fb wyskakuje Skalik z postem że dzielnica praga południe z budżetu na oświatę za tamten rok wydała na ukaświnię 22 mln złotych, a na książki dla biednych polaków 100 tysięcy, a na innowacje dla nastolatków 4000 (słownie cztery tysiące).

Wyjdę na ulicę to też polskie rodzinki albo z psieckami, wszędzie chodniki obsrraane psim gównem, jeszcze czasami bachor rasy polskiej, wychowany już w kulturze ukraińskiePost too long. Click here to view the full text.

11 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74991

>>74883

>wykopem zajebało

to się umyj, chociaż w tych waszych polskich apartamentach deweloperskich z tymi gównoprysznicami może być z tym problem xD

>ale życie to nie gierka że sobie możesz frakcję wybrać jaką chcesz grać pędzliszonie xD

zgadza się, dlatego zawsze byłeś, jesteś i będziesz tylko polaczkiem, i polaczkiem zdechniesz, głupim, biednym, brudnym, brzydkim, jebanym przez "własne" państwo, żydów, ameryczkę, wszystkich sąsiadów, obiektem kpin i drwin, pośmiewiskiem całego świata

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74992

>>74594

i to jest rozsądny post, kiedyś dla takich postów się właśnie wchodziło na chany, więc postaram się ci odpisać porządnie

>OPie jesteś szczęściarzem, ale nie jesteś tego świadomy

a powiem ci, że nawet mam taką świadomość

bo parę razy miałem taką refleksję, że po odrzuceniu znacznej części tego syfu czuje się lepiej, lżejszy, spokojniejszy, mniej podkurwiony na co dzień

natomiast nie mogę powiedzieć, że mam 100% tbw

tak na co dzień to w dużej części nie zwracam na to uwagi, ale gdzieś tam w głowie mam cały czas świadomość otaczającego syfu

czasami są sytuacje które te świadomość triggerują i wtedy jestem wkurwiony

np. jak do lekarza ja albo ktoś z rodziny nie może się dostać, mimo płacenia ogromnego haraczu, a tymczasem codziennie do polin zwożone są beznogie i bezrękie ukrokurwy, którym się funduje protezy po kilkadziesiąt tysięcy sztuka, na koszt polaczków wszystko

albo jak podatki muszę zapłacić, to wiem że to złodziejstwo i zostanie rozkradzione, pójdzie na ukrów albo innych meneli

staram się nad tym pracować, ale ogólnie myślę, że jedynym rozwiązaniem jest wyjazd z tego polackiego burdelu

>są osoby co nawet nie wiedzą kto jest aktualnie premierem ani jak prezydent się nazywa

to niestety jeszcze wiem, ale np. ministrów to może 3, góra 4 bym znał

> to włąście ci co nie dają jebanie o otaczającą ich rzeczywistość w sensie jakieś polityczki, a że ktoś zmarł, a że jakieś zbiórki

bo i po co to wiedzieć? co ma się z tym faktem zrobić? jak to wpływa na twoje życie?

>i oni żyją swoim życiem i nie dają jebania o gówno

bo tak trzeba robić

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74993

>ja dopiero od niedawna tego próbuję i staram się mniej dawać jebania o zbędne rzeczy

no to postaram ci się opowiedzieć jak to u mnie wyglądało i co ja zrobiłem, mam nadzieję że ci to pomoże

ogólnie u mnie w domu rodzinnym to telavivzor chodził ciągle, i to na jakichś tvnach 24, superstacjach, tego typu gównie, więc i byłem bombardowany tym non stop

w pewnym momencie zrealizowałem, że te wszystkie programy mają na celu jedynie sianie paniki, strachu, lęku, wywoływania emocji, wkurwienia, agresji, więc zacząłem się od tego odcinać i mieć wyjebane na co tam gadają i nie brać tego do siebie

jeśli poczytać tzw. foliarzy to twierdzą oni, że ta cała nienawiść i strach to tzw. loosh i że żydzi się taką energią żywią, więc tym bardziej nie należy karmić żyda

jednakże momentem przełomowym był słynny katarek

wcześniej miałem wiele uwag do tego jak ta parodia państwa funkcjonuje, ale nadal miałem jakieś takie przekonanie, że mimo wszystko to państwo gra według jakichś zasad i może kiedyś będzie lepiej

katarek był falą niesamowitego bezprawia, totalnego zakłamania rzeczywistości, kłamstw w reżimowych mediach, propagandy, łamania wszelkich praw przez organy państwowe

wtedy zrozumiałem, że tej parodii państwa nie można ufać w żaden sposób, a każdy jego organ to potencjalny wróg

więc też postanowiłem się całkiem odciąć od tych jadaczek, które kłamały w trakcie katarku i skupić na sobie

a co możesz zrobić anonie

po pierwsze odciąć się od osób lub maksymalnie ograniczyć kontakty z ludźmi którzy zasypują cię jakimś losowym, nieistotnym gównem, typu coś cwelebryta zrobił, a poseł powiedział

>telewizor

won, wszelkie tvny, polszmaty, można zostawić jako ekran albo żeby kiepskich obejrzeć albo jakieś programy przyrodnicze albo o gotowaniu jak ktoś lubi xD

>onety, interie, wirtualne ukrainy

won totalnie

>karagówno

won, nie ma tam żadnych wartościowych treści, tylko ragebaity i plucie jadem

>pejsbukPost too long. Click here to view the full text.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74994

należy sobie uświadomić, że jak będziesz otaczał się treściami i bombardował się syfem który ma cię wystraszyć i podkurwiać, no to po prostu będziesz cały czas podkurwiony, bo jak ma być inaczej? jak będziesz się tylko otaczał negatywnymi rzeczami, to będziesz miał negatywne rzeczy

należy skupić się na rzeczach neutralnych i pozytywnych, zamiast konsumować losowe gówno i informacje na które nie masz wpływu i które nie mają wpływu na twoje życie, zająć się jakimś hobby, zainteresowaniami

popatrz sobie na karaczanersów, kiszą się w tym swoim smrodzie, jadzie, bóldupią 24/7, niektórzy już mają zanik funkcji umysłowych i potrafią tylko nieskładnie bluzgać, nawet do końca nie wiadomo o co im chodzi

nie wiem jakie masz zainteresowania anonku, ale na pewno coś sobie znajdziesz, dobrze jest jak jest to coś praktycznego - nauka języka, gotowanie i szykowanie sobie żywności, wytwarzanie własnej żywności typu hodowla roślin, tematyka około zdrowotna typu ziołolecznictwo, jak co wyleczyć, jak coś naprawić w dome, ale oczywiście gierki i inne lżejsze rzeczy też mogą być

znajdź sobie strony tematyczne o tym, kanały na judupie, profile na x dawniej ćwierkacz, może jakieś reddity, ostatecznie pejsbuk, ale to odradzam

lurkuj takie rzeczy z korzyścią dla siebie, a nie jakieś gówno które cię zżera

plus warto unikać wszelkich infinty scrollów typu główne na x/pejsbuku, bo to strasznie wyżera dopaminę i niszczy mózg, jest sporo badań na ten temat

jedyne co dobrego to że na x łatwo trenować algorytm i dość łatwo można wszelkie polityczne gówno odfiltrować

pozdro anonie i powodzenia

a limit cwel

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75016

>>74994

>>74993

>>74992

niby wszystko się zgadzam ale to całe gówno to i tak do ciebie trafi akurat nie medialne ale masa rzeczy która zwyczajnie wkurwia

>chcesz sobie coś zjeść tanio na mieście

kurwa jebana inflacja

>chcesz sobie wypić piwo

szukaj bezzwrotnych puszek i butelek bo przecież nie będziesz jak jebana kurwa zbierać tego śmietnika śmierdzącego u siebie

i tak jest ze wszystkim jak lubisz x to możesz mieć pewnośc że jakiś żyd to już spierdolił

>won, wszelkie tvny, polszmaty, można zostawić jako ekran albo żeby kiepskich obejrzeć albo jakieś programy przyrodnicze

no a gdzie konsole podłączysz?

>a limit cwel

jak najbardziej 8kun ssie pałę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 13ac9eb44bfca97⋯.jpg (284.09 KB,1024x768,4:3,4dd312ea43ec9c1acf60d6ab59….jpg)

File: b8c1eb529bc05c9⋯.jpg (136.64 KB,1024x576,16:9,382a97e84724aa3d94e15e6bc9….jpg)

File: 06caeb6e8995321⋯.jpg (145.59 KB,1024x576,16:9,1175af9b4a39a45318e62c55e8….jpg)

File: eee53ca3f940ad9⋯.jpg (159.71 KB,1024x768,4:3,arnold_guma.jpg)

File: eca8c8af771c989⋯.jpg (243.79 KB,1024x768,4:3,arnold_guma_.jpg)

 No.3034 [Open Thread]

jeśli tego nie pamiętacie to znaczy ze jesteście oskimi pizdami podwieckimi

4 posts and 1 image reply omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.3073

>>3072

po chuj z takimi kurwami pędzlatymi dyskutujesz to są jebane debile po prostu takich cweli to ja od razu permbanuję bo szkoda strzępić ryja jakby na kara modem był anon i też tak robił to by tam się dało oddychać bez smrodu pędzlatych kurew

w ogóle dla mnie coś takiego typu stare be nowe cacy to jest nieszanowanie historii inb4 to tylko jakaś guma balonowa no tak ale te kurwy robią tak ze wszystkim

utylizowałbym kurwy bo tylko powietrze zabierają

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.3078

File: 3ce4a8d1b6aa584⋯.gif (832.56 KB,365x273,365:273,dau_n.gif)

>>3075

>t.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.4179

bumpx

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74908

oj chuj opie dezaktywowałeś mi coś w mózgu zwiazanego z nostalgią bo miałem coś takiego

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75013

>>74908

mówi się

>aktywowałeś

baranie jebany

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 49e7122e625a47c⋯.jpg (11.78 KB,150x200,3:4,kot_w_kapeluszu.jpg)

 No.74990 [Open Thread]

diskord czan

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.


File: c43f7e089f62d7a⋯.jpeg (36.58 KB,400x400,1:1,7bdeafb1cfeefeb57497341a3….jpeg)

 No.2370 [Open Thread][Last 50 Posts]

a może przy okazji wilgówno generalny i jebanie kurwy dredziastej jebanej zakały przecwelonej?

106 posts and 30 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.4116

>>4115

no to o czym gadać? na temat własnej dupokanapki wątpliwe żeby ktoś chciał słuchać technicznych detalików a jeśli chodzi o anime to leci natychmiastowa łatka zjeba

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.4119

>>4114

>nie chcesz wyjść na zjeba

prawidłowym zachowaniem jest nie dawać jebania co inni uważają za bycie zjebem, a skoro za niebycie zjebem uważają smalltalk to należy uznać ich za podludzi i tym bardziej nie dawać jebania o to co uważają podludzie

jeśli już trzeba rozmawiać o byle gównie irl to nawet odpękanie tego przytakiwaniem i odpowiadaniem cokolwiek druga osoba chce usłyszeć po linii najmniejszego oporu jest dobrą opcją żeby jak najszybciej skończyć tą farsę i nie będzie się to aż tak różniło od samego smalltalku który też często jest nieszczery z natury bo polega na utrzymywaniu dobrego nastroju w grupie bardziej niż na treści, w innym wypadku szybko przerodziłoby się to w jakąś dyskusję na godne uwagi tematy

ale na czanach? gdzie każdy jest anonimowy, a nawet jeśli jest atencjuszem to jest xystym xaoxem niedostosowanym do społeczeństwa? smalltalk graniczy z albo nawet jest zachowaniem które powinno być banowane, powód to chociażby tematyka którą wymieniłeś

inb4 wilgówno to nie czan

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.4125

>>4106

jak ja widzę takie tematy to mi się rzygać chce takie śmiecie to nawet o tych chińskich bajkach nie mają nic ciekawego do powiedzenia

>>4116

o jebaniu żydów na przykład ja polecam

>>4119

dokładnie to jebać normickie kurwy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.4169

uderzenie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74909

>dawanie jebania o jakiś ludzki plankton z wilna

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: aecdaa3be940af9⋯.gif (2.36 MB,320x240,4:3,yszty_kurwo_mam_cie_na_oku.gif)

 No.72094 [Open Thread]

mode kundel przecwelony już mnie na dwa zakresy zbanował

jaka to jest pierdolona dziwka, która banuje anonów a rakowisko sobie wisi

teraz dostałem bodajże bo normalkurwie czy innemu oskarkowi kazałem wypierdalać, a wcześniej założyłem 5 threadów losowo-ironicznych bo martwota to pewnie mode uznał że za szybko, nie wolno

chuj im na morde tej bandzie jebanych normalkurew i niech zdychają w martwocie

5 posts and 1 image reply omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73060

po co wy tam w ogóle wchodzicie? po co wy tam w ogóle zakładacie jakieś tematy, wdajecie się w dyskusję z przygłupami i zjebami?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73065

>>73060

tam się wchodzi nasrać baranie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74904

File: 43ac5065a562660⋯.gif (1.66 MB,498x280,249:140,jest_i_nie_ma_cz_owieka.gif)

znowu mnie kurwisko przecwelone zbanowało na zakres a zaraz po tym założył dałniarski i przyjebał, śmieć pierdolony

upewniłbym się że cierpi, bardzo cierpi i długo, wrzeszczałby w niebogłosy żebym go zamordował, jebana ludzka kurwa

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74905

>>74904

mlekosz niszczyciel czana

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74907

>>74905

on sperme ojca ma pod nosem cały czas więc ksywkę sobie dobrą dobrał śmieć jebany

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 668c3cbf3a4e38a⋯.webm (3.43 MB,1280x720,16:9,podlecki_pojade_pana_zapi….webm)

 No.74375 [Open Thread]

co robicie w niedziele?

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74380

zrobiłem sobie 2 sznyty pod nadgarstkiem, a wcześniej byłem na spacerze a jeszcze wcześniej miałem ochote zajebać matke nie wytrzymywałem nerwowo, a ty?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74384

wstałem sobie w południe, obejrzałem na tvp3 w likwidacji jak Remigiusz Rączka robi pasty rybne, potem Awanturę o Kasę, teraz robie burgiry domowe roboty, a potem je zjem

w tzw. międzyczasie i po zjedzeniu przeglądam sobie te same stronki co zwykle

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74386

to co prawdziwy mężczyzna powinien robić codziennie w domu czyli absolutnie nic xD

>>74380

>cięcie się

wypierdalaj cwelu

>a jeszcze wcześniej miałem ochote zajebać matke

no to jej zapierdol kurwa nazywaj się anonem a nie potraf własnych starych trzymać krótko

>>74384

rączka gotuje rączka gotuje swe pasty rybne wymieszał chujem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74902

>>74380

o jeju, biedna cipka

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: e08b1c30ad5e715⋯.webp (489.29 KB,3264x2162,1632:1081,GARGAMEL.webp)

 No.74345 [Open Thread]

kurwa przecwelona usunęła konto z żydrury, jebany moralizator pierdolony cwel taki był mądry a teraz umiera xD

5 posts and 1 image reply omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74388

>>74379

ale po co dawać jebanie o takiego śmiecia?

i jak rozjebać to anony go powinny rozjebać

>>74383

tą atencyjną kurwę durszlaka też się powinno zajebać

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74430

>>74388

>anony rozjebujące kogoś po 2020 roku

prychłem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74431

zresztą kurwa co ja mówie, rozjebywało to sie kurwa jak w 2012 do szkoły chodziłem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74446

>>74431

kurwa ale ze szczylami tu siedzimy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74895

nawet nie wiem o czym to ludzkie ścierwo tam pierdoliło na tych swoich gównofilmikach dla zwierząt

tbw, dobrze że śmieć zdechł

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 87640c5c0b3f56d⋯.webm (2.61 MB,1920x1080,16:9,159872881621117524.webm)

 No.74662 [Open Thread]

to prawda że jak sie nie wali konia to wzrasta dynamina czy to mit?

3 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74685

>>74683

cie robił

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74697

w większości mit i pierdolenie przygłupów pokroju jakichś looxmaxingów, pigułkarzy, inceli itd.

możesz sobie przeczytać jak zmienia się chemia w mózgu po wytrysku

oczywiście jakieś edgingi, maratony masturbacyjne, siedzenie w porno cały dzień zdrowe nie jest, traci się mnóstwo czasu i wysysa to energie

ale te całe nofapy same w sobie nic nie dają

to znaczy można sobie nimi prostatę rozpierdolić i zostać na starość tym słynnym prostatykiem

najlepiej jest robić to raz na parę dni czy tydzień, przed snem można

natomiast w taoizmie, paru magiach seksualnych i chyba którejś jodze faktycznie jest abstynencja, zachowywanie energii seksualnej i transformowanie jej do innych celów

no ale właśnie, to trzeba stosować odpowiednie praktyki, a wyżej wymienione grupy nie mają o tym pojęcia

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74699

>>74697

chodzi tylko by nie ogladac porno

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74702

nofap i noporn tak samo jak oglądanie porno 24/7 to te same dwie strony obŻYDliwej monety

zwalenie konia to dla mężczyzny higiena tak samo jak mycie dupy czy golenie po prostu czasem trzeba chociażby dla przeczyszczenia jajec

jak nie zwalisz to narasta w tobie frustracja seksualna i potem byś wyruchał wszystko co na drzewo nie spierdala a może i nawet takich granic byś sobie nie stawiał przez co jesteś bardziej podatny na bycie manipulowanym przez kurwy

zdrowy chłop to powinien raz dziennie chociaż się w coś spuścić a jak nie ma w co to chociaż zwalićjak czujesz potrzebę to dwa razy dziennie jak nie czujesz to raz na dwa dni czy więcej

nofap i noporn to takie same brednie jak jakieś korygowanie szczęki trzymaniem w mordzie jakiejś kulki czy inne wysrywy przygłupów co wmawiają jeszcze większym przygłupom z mordami typu quasimodo że jak zaczną ćwiczyć na siłowni i stosować się do rad oszustów pua to nagle zaruchają

no chyba że dzień w dzień walisz konia po 10 razy i nic poza tym nie robisz no to jest problem

i tu nie chodzi o dynaminę tylko po prostu jak nie zaruchałeś/nie strzepałeś to chodzisz wkurwiony i dlatego na przykład bokserom nie pozwalało się ruchać przed walką żeby byli agresywniejsiale na ten temat też są różne opiniea nie że nagle zyskasz dynaminę wszystko masz kurwa w genach to już lepiej przyćpać coś to bardziej pomoże

>>74697

ten anon dobrze mówi chociaż dla mnie te taoizmy i podobne to też pierdolenie o szopenie

>>74699

precz stąd żydzie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74878

>>74702

to

mądrze napisane

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 6100d50c8b88e46⋯.jpg (194.49 KB,1280x720,16:9,1757963177433629429.jpg)

 No.74578 [Open Thread]

piszcie coś opy

ja se właśnie biore relaksujaca kapiel :3

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74580

myj dupę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[]
[1] [2] [3] [4] [5] [6]
| Catalog | Nerve Center | Random
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / cow / girltalk / join / loomis / lumidor / pen / random ]