[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / cow / girltalk / join / loomis / lumidor / pen / random ]

/szambiarka/ - Szambiarka Archive

zapasowy: 8chan.st/wulkanoid

Catalog

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File*
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Embed
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


YouTube embed. Click thumbnail to play.

 No.74558 [Open Thread]

nuda nic się nie dzieje

2 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74565

>mnie to się najbardziej nie chce patrzeć na wysrywy tych spedalonych kurew z kara

no to nie patrz, ja np. praktycznie nie patrzę, tyle innych rzeczy do roboty jest

>bardziej mi chodzi że tu się nic nie dzieje

bo trzeba rozruszać deskę, tematy pozakładać, możesz napisać co tam ostatnio zeżarłeś, w co grasz ostatnio, czy był już jakiś spacerek piwny albo relacja z niego, bo pamiętam że na wulkanoidzie bywały, może coś ciekawego obejrzałeś na yt albo jakąś ciekawostkę wyczytałeś i chcesz się podzielić

ja się staram udzielać w gierkowej/technologicznej/filmowej jak coś się dzieje

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74568

>>74565

jedyne co ruszasz to skórą starego

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74570

>>74565

co niby takiego napisałeś ciekawego?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74574

>>74568

pomyliłeś mnie z Michał Roch Roczek Nowa Wieś 68, 05-200 Wołomin

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74575

>>74570

jedynie jakieś 33-40% postów na tej desce

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 99216b8c44feaee⋯.jpg (34.83 KB,512x341,512:341,gaz_53_niby_beczkow_z_ale_….jpg)

 No.73332 [Open Thread][Last 50 Posts]

eh kurwa znowu to samo limit 750 postów nie lubię bo nigdy nie wiem jaką w następnym temacie szambiareczkę zapostować

poprzednie nitki:

https://archive.ph/0CW56 - Archiwum , sram psa jak sra. wulkaniarskich

https://archive.ph/XWaV0 - hipisy

https://archive.ph/lVobX - w tym fredzie postujemy w związku z nitką karachan.org/b/res/29376089.html

https://archive.ph/idIug - zasrywamy we dwóch rozkurwiamy za dwunastu xD

https://archive.ph/nq1xJ - NOWY OSRYWANIE KARA CZYLI KIBLA PIERDOLONEGO FRED BO TAMTEN NIE BUMPUJE

https://archive.ph/O9FYt - OSRYWANIE KARA 3 znowu gówno jebane nie bumpuje

https://archive.ph/tGZBT - zasrywanie kara vol. 4 bo znów nie bumpuje

https://archive.ph/sqyoh - (nie)zasrywanie kara vol. 5

https://archive.ph/bVYW0 - Nitka na ważne linki i inne zasoby do niszczenia sraki pierdolonej

https://archive.ph/UcJLd - karachan.org - czan o którym marzyłeś

https://archive.ph/C4WH8 - nowy nemesis wulkaniarza, ukrofrenik

https://archive.ph/5Qf9z - kurwa szambiarska wywozi kazdy temat na martwe tematyczne

https://archive.ph/yBzA0 - dowód na to że wulkaniarz za wczasu sam sobie smart ID zmieniał i odpisywał pochwały

746 posts and 75 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74332

https://ibb.co/qMBp50jw

>to żenujące pozowanie na starociotę

>to żenujące dawanie atencji

i oczywiście pizda nie potrafi jednego zdania napisać bez błędu dysmózg jebany

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74333

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74334

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74336

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74337

>>74329

no to szanuję bo ja też tak robię

no najlepiej to byłoby te kurwy januszowskie pałować przydałby się urząd antyspekulacyjny ale taki prawilny

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 0063ad06132345c⋯.jpg (594.22 KB,1440x1440,1:1,670672512_1831658020926212….jpg)

 No.74267 [Open Thread]

lody dla anona

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74271

o smaku potężnie przecwelonej pędzlatej diskurwy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 54397e5f5607c0c⋯.mp4 (1.37 MB,1024x576,16:9,1748542215947741835.mp4)

 No.73969 [Open Thread]

wątek o debilu na kara moderacji o tej kurwie glupiej pizdzie

sluzby przejely czana nie da sie byc az tak glupim macie nie gadac o braunie i sie nie kontaktowac a i podrzucamy wam pedofilie na telefony do cache i ciasteczek no chyba ze juz pobraliscie

13 posts and 1 image reply omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74019

>>73992

no bo tak było, były przecież te epickie raidy np. na gimpera co się skończyły tylko skryptem omijającym zabezpieczenia i reklamą, było kilka podobnych nie udanych raidów, były jpszlugi, za chwilę różne gównogrupki raków na fb typu wrogowie wolności, jebawki, uczuciopedie itp.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74087

>sluzby przejely czana

nie służby tylko wykopsko/sojarskie ścierwo a wulkaniarska kurwa jeszcze im pomaga bo mu się fajnopolackie poglądy podobają

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74089

>>74087

to

zresztą kundlicja to normalnie miała dostęp do kara w razie czego przecież to nie jest żadne tajne forum tylko ma zwyczajne zabezpieczenia

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74264

po wyborach parlamentarnych jak tusek wygrał

nowy rząd, nowe abw, nowy karaczan

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74270

>>74264

>abw na kara

nikt o karasrakę jebanie nie daje

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 1d00b8d58a0bd68⋯.jpg (586.81 KB,1206x2110,603:1055,1775816140808505155.jpg)

 No.74013 [Open Thread]

jakiś anon dzisiaj pisał że tak wygląda jedna z kurew z smroderacji, fred został wyjebane więc może coś jest na rzeczy

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74014

jak to nie dziadek to pojęcie

>przecwelony

hipisa lepiej nie opisze tego śmiecia jak to on

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.74015

YouTube embed. Click thumbnail to play.

ten pedał pierdolony to wypierdala wszystko co dotyczy modeRAKcji więc chuj wie

zawsze gniję z tych wszystkich klubów dżentelmena i podobnych bo co z tego że nawet ktoś dobrze dobierze ciuchy jak ma cwelską mordę a tam najczęściej ani ciuchy dobrze nie dobrane za to morda niewyjściowa

straszne nastąpiło przecwelenie kiedyś takich pizdeczek jednak mniej po ulicach chodziło

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: c9842bdf0c598c1⋯.jpg (42.92 KB,512x384,4:3,szambiarka.jpg)

 No.72331 [Open Thread][Last 50 Posts]

no i limit pyknął w poprzednim

poprzednie nitki:

https://archive.ph/0CW56 - Archiwum erupcji wulkaniarskich

https://archive.ph/XWaV0 - hipisy

https://archive.ph/lVobX - w tym fredzie postujemy w związku z nitką karachan.org/b/res/29376089.html

https://archive.ph/idIug - zasrywamy we dwóch rozkurwiamy za dwunastu xD

https://archive.ph/nq1xJ - NOWY OSRYWANIE KARA CZYLI KIBLA PIERDOLONEGO FRED BO TAMTEN NIE BUMPUJE

https://archive.ph/O9FYt - OSRYWANIE KARA 3 znowu gówno jebane nie bumpuje

https://archive.ph/tGZBT - zasrywanie kara vol. 4 bo znów nie bumpuje

https://archive.ph/sqyoh - (nie)zasrywanie kara vol. 5

https://archive.ph/bVYW0 - Nitka na ważne linki i inne zasoby do niszczenia sraki pierdolonej

https://archive.ph/UcJLd - karachan.org - czan o którym marzyłeś

https://archive.ph/C4WH8 - nowy nemesis wulkaniarza, ukrofrenik

https://archive.ph/5Qf9z - kurwa szambiarska wywozi kazdy temat na martwe tematyczne

https://archive.ph/yBzA0 - dowód na to że wulkaniarz za wczasu sam sobie smart ID zmieniał i odpisywał pochwały

https://archive.ph/oUxKV - /szambiarka/ fred pierwszy

https://archive.ph/S1zx4 - /szambiarka/ fred drugi

Post too long. Click here to view the full text.
746 posts and 95 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
Post last edited at

 No.73325

>>73301

https://www.youtube.com/watch?v=xEf0I8DdM4c

możesz zrobić taniej kupić za 3 zł sok ponad 200 gram cukry i mała torebka drozdzy z biedry to mieszasz i zostawiasz w butelce ale korek butelki musi byc nalozono luzno przykrecony by gazy rozchodziły 10 dni trzeba czekać

pali jak diabli

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73326

>>73325

trochę sojowo gość wygląda ale sprawdzę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73327

>>73326

tak jak wszyscy angole

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73328

jebanie po kurwie moderatorskiej oczywiście oba tematy wyjebane bo z pizdy leci ale nawet zgniłem

https://ibb.co/WC41ztS

https://ibb.co/kVV6HD3h

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73331

anonie od ukropskiego ip

po pierwsze to się kurwa wstydź korzystać z takiego ip

po drugie to po raz kolejny powtarzam wam debile

ADMIN ZROBIŁ ELEGANCKIE ZABEZPIECZENIA ANTYKUNDLOWE KTÓRE Z AUTOMATU WYPIERDALAJĄ POSTY PISANE Z ZAGRANICZNEGO IP

tak więc nawet jak ja cię odbanuję to jak tylko cokolwiek zapostujesz to automat to wypierdoli

po trzecie za gierki online to i tak bym posta wypierdolił tyle dobrego że chociaż stalker

tuby czy gierki raczej będę wypierdalał bo to jest element niepewny masz inne alternatywy tam wrzuć tu i tak siedzi garstka anonów i to z doskoku bardziej niż całodobowo

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 8af7a4c364c426c⋯.jpg (721.91 KB,1920x1200,8:5,272816_grzyb_muchomor_traw….jpg)

 No.55423 [Open Thread][Last 50 Posts]

https://muchomor.alwaysdata.net/b/

alternatywa dla karaczana

53 posts and 6 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73125

muchomor akurat nie jest roota tubowego na 95%

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73126

>>73125

a coś konkretniej?

poza tym tak czy siak adminuje tam śmieć mniejszego kalibru śmieć niż te kurwy z kara czy cwel od kazachstanu no ale jednak

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73192

>>73126

>adminuje tam śmieć mniejszego kalibru

nie jest to prawda

doslownie skasowal posty po kot.rar

to ta sama ciota moralpizda root

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73193

>>73192

i tak myślę że jest minimalnie mniej przecwelony niż wulkaniarskie czy mleczne kurwy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.73196

>>73193

otoz nie

jest takim samym smieciem

forsownikiem

moralpizdom

tylko ze ma czan na kory nikt nie wchodzi i zdechla tuba prowadzi na 3 osoby w tym on i bot google wiec nie ma anwet jak uzewnetrzniac swojego zjebanstwa

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 961798c4c862ab4⋯.png (667.55 KB,862x668,431:334,s.png)

 No.73020 [Open Thread]

jest tam jakiś film promocyjny obi z początku 2013, nic nie moge o tym znaleźć na internecie

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.


File: 3c99bf978772720⋯.jpg (12.83 KB,224x212,56:53,2072_optimized_14.jpg)

 No.72371 [Open Thread]

Hej, bracia szambiarowcy, jak się naćpać thiocodinem

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72376

trzeba być gimbusem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: aa1205c32903aca⋯.jpg (237.38 KB,1024x1021,1024:1021,e7d18205dd29a7ee90add8ccee….jpg)

 No.56929 [Open Thread][Last 50 Posts]

750 stuknelo jak jeden dzien

poprzednie nitki:

https://archive.ph/0CW56 - Archiwum erupcji wulkaniarskich

https://archive.ph/XWaV0 - hipisy

https://archive.ph/lVobX - w tym fredzie postujemy w związku z nitką karachan.org/b/res/29376089.html

https://archive.ph/idIug - zasrywamy we dwóch rozkurwiamy za dwunastu xD

https://archive.ph/nq1xJ - NOWY OSRYWANIE KARA CZYLI KIBLA PIERDOLONEGO FRED BO TAMTEN NIE BUMPUJE

https://archive.ph/O9FYt - OSRYWANIE KARA 3 znowu gówno jebane nie bumpuje

https://archive.ph/tGZBT - zasrywanie kara vol. 4 bo znów nie bumpuje

https://archive.ph/sqyoh - (nie)zasrywanie kara vol. 5

https://archive.ph/bVYW0 - Nitka na ważne linki i inne zasoby do niszczenia sraki pierdolonej

https://archive.ph/UcJLd - karachan.org - czan o którym marzyłeś

https://archive.ph/C4WH8 - nowy nemesis wulkaniarza, ukrofrenik

https://archive.ph/5Qf9z - kurwa szambiarska wywozi kazdy temat na martwe tematyczne

https://archive.ph/yBzA0 - dowód na to że wulkaniarz za wczasu sam sobie smart ID zmieniał i odpisywał pochwały

https://archive.ph/oUxKV - /szambiarka/ fred pierwszy

https://archive.ph/S1zx4 - /szambiarka/ fred drugi

Post too long. Click here to view the full text.
743 posts and 255 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
Post last edited at

 No.72324

File: 308337ef67cac82⋯.mp4 (1.98 MB,640x360,16:9,Maciak_to_anon.mp4)

>>72323

wątpię aby ten idiota siedzial pod innym nickiem niz wlasnie mlekosz

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72325

>>72324

ten debil forsował że był nazywany >goofy gdzie dosłownie nikt tak nie pisał xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72326

>>72320

akurat te choinki obecnie to jebać już tłumaczę dlaczego i dlaczego jak jakaś będzie to ją w pizdu blokuję

jak wiemy na kara nie siedzą już anony tylko w większości jakieś oskarskie gówno i takie właśnie przecwelone pędzlate bombki ostatnio robią kurwa cały rok smród i jeszcze mam patrzeć na jakieś gówno które mi przypomina o tym oskarskim smrodzie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72327

>>72326

ostatni rok gdzie byli anoni to byl 2017

w 2018 juz dostalem bana za bombke z golym dzieckiem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72330

>>72328

ty cos za duzo wiesz o kundlach moderacyjnych

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 0e4c0b40be97882⋯.jpg (140.28 KB,640x480,4:3,stare_pasty.jpg)

 No.72122 [Open Thread]

pawelek

Opowiem wam historię która mi się przytrafiła. Jestem ze wsi, czyli zwykłym zajebanym wsiokiem, kurwa mać czemu mnie tak bóg ukarał, ale chuj w to, mamy wielkie pole na którym rośnie rzepak. Wkurwiające jest to, że mój stary zawsze, ale to kurwa ZAWSZE, przy niedzielnym obiedzie u wujka Staszka pierdoli o tym rzepaku, że to jest przyszłość, a to że wszystkie samochody będą jeździć na bio paliwie, a to że rzepak to najlepsza roślina uprawna, a to że ma sposoby przeciw łuszczynie o których nie może mówić, bo jak sąsiad "komuch pierdolony" się dowie to sam będzie uprawiał rzepak, a tego by tatko niezniósł. Ojciec uważa się za, jak to ujął, wizjonera… nosz kurwa mać, obiecał na swój medalik ze św. Izydorem Oraczem (patronem polskich pól), że za pierwsze zarobione na tym złotym interesie, pieniądze pojedziemy do Zakopanego na wakacje, nawet już sobie kupił buty do wspinaczki. Następnego lata doszło do zbiorów, jak się okazało była to katastrofa, sposób na łuszczynę nie pomógł, wręcz przeciwnie źle wpłynął na plony. Tatko musiał działać, więc sprzedał to co mógł, zarobił na tym nie wiele, trochę mi go było szkoda. Mimo wszystko musiał się wywiązać ze swojej obietnicy, uważał, że św. Izydor wystawia go na próbę, no więc pojechaliśmy do Zakopanego na wczasy. Tyle nas to kosztowało, że nie zostało zbyt wiele na pobyt, więc nie mogłem nauczyć się jazdy na nartach, kurwa a tak chciałem pozapierdalać na stoku. Jak dojechaliśmy chciałem iść prosto na stok z myślą jak nie mogę jeździć to chociaż popatrzę na miastowych jak zasuwają. Ubrałem ulubione kalosze i poszedłem na stok, musiałem koniecznie przejechać się wyciągiem, tak mi się spodobało, że pierwsze trzy dni pobytu spędziłem jeżdżąc wyciągiem i wyobrażając sobie że lece na kiblu nad stokiem i sram na ludzi. Kiedy pomyślałem, że jednak czas opuścić wyciąg to zamurowało mnie. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, do wagoniku wsiadł nie kto inny jak sam pan Adam Małysz władca gór, więc zostałem na dłużej, nie mogłem sobie odpóścić jazdy wyciągiem z celebrytą. Na ławeczce siędzę tylko ja i pan Adaś, na początku tak mnie trema zjadła, że nie byłem w stanie nic powiedzieć, aż po chwili wypaliłem:

Ten Hannawald zawsze kurwą był…

, pan Adam spojrzał na mnie zdziwiony, po chwili jego twarz zmieniła Post too long. Click here to view the full text.

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72125

Ja pierdolę co się odjebało. Wchodzę do baru, zamawiam schabowego, oczywiście muszę czekać aż się dosmaży więc babka dała mi sam kompot. Idę z tym kompotem, patrzę jakaś laska 9/10 siedzi widzę, że chyba nie jest sama, bo stoi talerz z barszczem czerwonym naprzeciwko niej, ale mówię chuj raz się żyje - pośmieszkuję sobie. Laska też pije kompot więc podchodzę do niej i mówię hehe "kocham cię rybko, pij ze mno kompot xD" a ta tylko wzięła zamach i jebana wylała na mnie cały talerz tego barszczu. Cały ujebany na czerwono z poparzoną ręką drę się na nią, że jest jakaś popierdolona, że chciałem tylko zagadać i że będzie bulić odszkodowanie. Odwracam głowę, a tu z kibla wybuega jej fagas, gościu dwa razy większy ode mnie i nawet nic nie powiedział tylko wyjebał mi od razu lepę i mówi że chuj go to obchodzi, ale mam mu odkupić zupę bo on jest głodny po treningu i nie ma już kasy. Ja mu mówię, że to jego popierdolona dziewczyna mnie nim oblała, dodatkowo zniszczyła mi ciuchy i mnie poparzyła więc niech ma do niej pretensje. On wziął tylko kolejny zamach i drze mordę "odkupuj mi chuju zupę bo cię cwelu zajebie, a z zawodu jestem bokserem". Dopiero wtedy skumałem że to słynny bokser, były mistrz świata wagi ciężkiej Albert Sosnowski więc podniosłem się i od razu zjebałem stamtąd po drodze wytrącając jakiemuś dziadkowi talerz z naleśnikami xD Patrzę a on mnie goni, udało mi uciec do auta, odpalam silnik i ruszam i pierwsze co słyszę to komunikat, że "kolejna osoba poparzona barszczem Sosnowskiego - szczegóły za chwilę w rmf radio muzyka fakty rmf fm". Więc myślę, że ten skurwiel specjalnie prowokuje takie sytuacje i jest w zmowie z dziennikarzami, bo niby skąd by tak szybko wiedzieli o tej całej akcji i poparzeniu?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 0eac72fe5e03354⋯.jpg (48.49 KB,497x603,497:603,1722025800790583.jpg)

 No.72101 [Open Thread]

hipis a co myślisz żeby zrobić filmik na youtube z reklamą i dokładną wskazówką jak wejść na karachan tak że nawet maciek z klanu by wszedł? dodać jakieś zaciekawiające i śmieszne wstawki z karachana żeby normika zainteresować

inb4 vlepki, sugerowanie że ta banda śmieci umie myśleć tak daleko w przód, oni te vlepki aprobują a potem zdychają z bóludupy że napływ raczy xD

ja mam kanał ponad 10 letni na youtube to bym na niego to wstawił i reklamował, ale czy jest sens? normalpizdy chyba za bardzo przyzwyczajone do instasraki i tiktoczków, a takie karachan obce mentalnie i osrani są to lurkować bo to ten, no, dark net

2 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72112

>gothic

kurwa ale smród xD

a co do karagówna to trzeba je rozpierdolić fizycznie bo merytorycznie już dawno jest rozpierdolone to już od lat nie jest miejsce dla anonów tylko kolejna kupa gówna przejęta przez normictwo przecież kiedyś jakieś srajemgie czy wpłacanie pokrakom pokroju dobrzyńskiego melepety byłoby jebane banami że aż miło a dzisiaj takie rakowe gówna masz przypierdalane przez moderatorską kurwę z pędzlem czy tam innym brokułem na głowie

tak samo wlepki cwel z kundlowszawy by dostał bana na pizdę i po ptokach

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72113

>>72112

gothic 1 fajne było, reszta smród prawda

a co do tematu to prawda

jakbym sie dowiedział kim jest obecny moderator to bym go znalazł i nasrał na morde, wszystko nagrał

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72116

>>72101

moje zdanie na temat wlepek i innego reklamowania kara znacie i jest w zasadzie tożsame z tym postem tutaj >>72112

na kara obecnie jakieś 90% stanowi rak więc zapraszanie tam jeszcze więcej raka to tylko woda na młyn raka który już tam jest po prostu przylezie więcej oskarków pędzli no kurwa taki sam debilizm jak posranie warszawskie bardziej ogarnięci dowódcy mówili że to czysty debilizm ale banda jełopów i tak zrobiła tym powstaniem prezent stalinowi

nie mówiąc już o tym że takie rzeczy zupełnie nie działają jeszcze żeby napuścić jakąś jutubową kurwę o ogromnych zasięgach żeby szeregami swoich gimbusów fizycznie rozpierdoliła kara to ma sens gimperkurwa próbowała coś takiego zrobić w 2013 roku ze swoją armią gimsrak

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72118

>>72113

nie no gothic to było gówno od samego początku w ogóle żeby grać w tego typu rpgi to trzeba mieć pewnego rodzaju niedojebanie umysłowe ale co kto lubi

>jakbym sie dowiedział kim jest obecny moderator to bym go znalazł i nasrał na morde, wszystko nagrał

nie ty jeden tylko ja bym go po prostu zapierdolił śmiecia siekierą

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72120

>>72116

a dobra, dzięki przekonaliście mnie

to sage w ten pomysł, wolałbym moderatorską kurwę dorwać nawet za cenę sztumu

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: a2204a7d7dd86be⋯.jpg (5.61 KB,150x150,1:1,michalkiewicz.jpg)

 No.57334 [Open Thread]

hipis znów przez ciebie mam bana fiucie gruby

4 posts omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57386

o już moderator odpiął bo został zjechany przez anonów xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57388

>>57386

>>57385

a co się tam odjebało bo nie śledziłem?

pewnie jakiś kolega kurwy z moderacji

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57451

osrywacie karaczana?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57453

>>57451

no ja na tę parodię czana sram od paru lat już xD

a zasrywa ktoś teraz?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.72111

>>57451

tak, dwa zakresy poblokowane

chuj w dupe temu rakowisku [czesc]

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: e994b1aeca2c50f⋯.png (235.32 KB,366x352,183:176,moderator_karachana.png)

 No.56051 [Open Thread][Last 50 Posts]

no i kolejny fred osiągnął limit

poprzednie nitki:

https://archive.ph/0CW56 - Archiwum erupcji wulkaniarskich

https://archive.ph/XWaV0 - hipisy

https://archive.ph/lVobX - w tym fredzie postujemy w związku z nitką karachan.org/b/res/29376089.html

https://archive.ph/idIug - zasrywamy we dwóch rozkurwiamy za dwunastu xD

https://archive.ph/nq1xJ - NOWY OSRYWANIE KARA CZYLI KIBLA PIERDOLONEGO FRED BO TAMTEN NIE BUMPUJE

https://archive.ph/O9FYt - OSRYWANIE KARA 3 znowu gówno jebane nie bumpuje

https://archive.ph/tGZBT - zasrywanie kara vol. 4 bo znów nie bumpuje

https://archive.ph/sqyoh - (nie)zasrywanie kara vol. 5

https://archive.ph/bVYW0 - Nitka na ważne linki i inne zasoby do niszczenia sraki pierdolonej

https://archive.ph/UcJLd - karachan.org - czan o którym marzyłeś

https://archive.ph/C4WH8 - nowy nemesis wulkaniarza, ukrofrenik

https://archive.ph/5Qf9z - kurwa szambiarska wywozi kazdy temat na martwe tematyczne

https://archive.ph/yBzA0 - dowód na to że wulkaniarz za wczasu sam sobie smart ID zmieniał i odpisywał pochwały

https://archive.ph/oUxKV - /szambiarka/ fred pierwszy

https://archive.ph/S1zx4 - /szambiarka/ fred drugi

Post too long. Click here to view the full text.
740 posts and 108 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
Post last edited at

 No.57073

kiedyś na karachuju dowiadywałem się nowych informacji, a teraz chuja sie dowiaduje bo ta przecwelona kurwa wszystko wypierdala i musze wchodzić na jakieś jebane portale informacyjne

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57074

File: 5dffcf5132a4987⋯.png (95.8 KB,1126x250,563:125,5dffcf5132a4987da037c7b0b4….png)

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57075

>>57074

to była piękna kompromitacja xD przecwelona kurwa do grobu

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57082

>>57073

powiem więcej kiedyś wynosili z kara a teraz kurwy wynoszą gówno na kara na srakaczanie pojawiają się nie dość że gównotematy to na przykład coś o czym tydzień temu przeczytałem na cwelbuku czy na innych stronach normiknetu

nie mówiąc już o tym że kiedyś jak były jakieś zdechlaki czy strzelaniny to od razu były filmy z tego wydarzenia a teraz na przykład z tą ukropką w metrze co ją murzyn zarezał to też chyba nagranie było najpierw na wilnie zresztą też pewnie przyniesione skądś

>>57074

jak zwykle wtedy też kurwa sama sobie dupę lizała na starym kara to byłoby nie do pomyślenia nie mówiąc już o tym że kiedyś tak kurwy z moderacji się nie kurwiły na atencję

>>57075

przecież cały czas te same kurwy siedzą i moderują

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.57084

>>56929

nowy fred

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



File: 9d1bef042f21c9d⋯.jpg (114.02 KB,1024x768,4:3,zi_133.jpg)

 No.31287 [Open Thread]

>nigdy nie będziesz popierdalał chłodnym ziłem ani innymi chłodnymi ciężarówkami produkcji zsrrspintires i podobne się nie liczą

na chuj żyć w ogóle?

13 posts and 4 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.56283

postuję film o którym kiedyś jakiś anon pisał a ja też mniej więcej wtedy trafiłem na niego na wcześniej wspomnianym 40ton

bardzo specyficzny klimat polecam oglądać na spokojnie w nocy i dać się ponieść temu klimatowi

piękne ciągniki balastowe i inne pojazdy i piękna muzyka gintrowskiego której chyba nigdzie w dobrej jakości nie ma wszędzie są tylko przegrane z filmu

eh nawet zalinkować nie mogę bo już to kiedyś polecałem xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.56284

>>31057

coś testuję

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.56286

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>56284

dobra działa

no i z ciekawych rzeczy polecam jeszcze bazę sokołowską hłasko się po latach wstydził tego produkcyjniaka według mnie nie powinien oddał klima bazy jedyny smród to ta nocna rozmowa zachwalająca komunizm ale chłopak młody był poza tym co jak co ale młody człowiek mógł odczuwać wtedy dumę z bycia robociarzem i pracy na rzecz swojego kraju mimo że do końca takie przezroczyste to nie było ale to i tak lepiej niż zapierdalać na jakiegoś parcha kapitalucha

lubi tu w ogóle ktos słuchowiska?

ja tak ale mało tego jest w necie jest archiwum radia pik polecam cykl dwaj z mrówkowca było archiwum na ugu ale cioty pokasowały bo niby akta i jest parę kanałów ale mało tam wrzucają i pospadało sporo z rowerka

niczym tak nie gardzę jak gównem zwanym

>prawa autorskie

jak można kurwa ściągać z internetu słuchowiska z lat 50-70 przecież na tym nikt nie zarabia

w ogóle takie rzeczy powinny po roku wchodzić do domeny publicznej i chuj

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.56354

>>56278

>to był chyba ostatni moment jak na kara działo się coś dobrego to znaczy to był tylko przebłysk ale było miło

też takie mam odczucia

teraz to już chujówka, nie idzie z nikim popisać, mam wrażenie, że nikogo już tam nie ma z takiej starej gwardii prawilnej anuncji vobis

>w jednym odcinku jest transport h9 jeżeli dobrze pamiętam

bebin odcinek, nowe H9 do których mam nieironiczny szacunek i sentyment, ale też motyw podpalenia gospodarstwa w okolicach Sanoka co w zasadzie jest jawnym nawiązaniem do akcji Wisła xD

za gówniaka takich rzeczy nie wyłapywałem, ale teraz jak oglądam te odcinki któryś już raz to czasami idzie wysrać cegły

>>56279

>ważne żeby dawała radość też mam trochę wiedzy zupełnie bezużytecznej i chuj xD

racja, na tym to polega

>>56282

co roku sobie obiecuję, że obejrzę i tak już pewnie z 10 lat mija

>>56286

>lubi tu w ogóle ktos słuchowiska?

lubię, kiedyś to w radiu puszczali w nocy naprawdę ciekawe słuchowiska, to co zatostowałeś może być naprawdę ciekawe

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.56364

>>56354

tam już od dawna anonów nie ma same pędzlate ścierwo zostało w tym w moderacji i administracji te tematy odnośnie drogi to był naprawdę wyjątek a nie reguła

starej gwardii już dawno nie ma wystarczy na stare ocety czy pasty spojrzeć nie polecam bo się smutno zrobi jakie anony wtedy ładne rzeczy robiły i jak po tych ładnych rzeczach było widać że to było inteligentne jednostki debil nie zrobi dobrej pasty czy oceta bo nie wie jak nie umie będzie mu brakowało słów czy odniesień bo zwyczajnie chuja wie i jest debilem widać to teraz masz tylko gówno wysrane aisraką i to żenujące

>h9

też szanuję to jest naprawdę dobry i wygodny autobus

>nawiązania

no za prlu ogólnie pojęta kultura była na o wiele większym poziomie niż teraz autor był inteligentny ale i widz był inteligentny i był w stanie aluzje wyłapać teraz mamy gówno nie społeczeństwo

>baza

obejrzyj anon warto to produkcyjniak jak i baza sokołowska ale dobry warto dla samych maszyn czy dialogów

>słuchowiska

nadal puszczają tylko że nowe a nowe mi tak średnio podchodzą

powinna być jakaś strona gdzie są wpierdalane wszystki rzeczy z radia jak leci kurwa nam się należy to my ten burdel utrzymujemy to samo archiwa tvp to wszystko co tam leży powinno być scyfryzowane i w net a nie kurwa płać jak za zboże

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[]
[1] [2] [3] [4] [5] [6]
| Catalog | Nerve Center | Random
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / cow / girltalk / join / loomis / lumidor / pen / random ]