>>529351
>eat the rich vs feed the poor
a gdyby nakarmić biednych bogatymi?
>nie powie za ile
no faktycznie, nikt się nie dowie xD miałem operację w narkozie prywatnie, anestezjolog wołał 4 cyfry za godzinę i jak operacja się przedłużyła, bo chirurg był zbytnim optymistą, to chirurg dodatkowe godziny robił za darmo, a anestezjolog oczywiście pełna stawka. jebany w 7h, czyli mniej niż u plebsu dniówka, zarobił 2 razy tyle, co plebs dostaje w smrodexach na miesiąc xD ale jeszcze rozumiem, że można by mieć pretensje, gdyby to było na nfz, bo pewnie można by ten hajs lepiej spożytkować, a anonowi powiedzieć, że operacja będzie za 10 lat albo niech idzie prywatnie. ale prywatnie to nikt nikogo nie zmusza, żeby tyle płacił