[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / ausneets / cow / cute / gigacube / lumidor / nofap / warroom / x ]

/vichan/ - xD

czan

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Oekaki
Show oekaki applet
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov, swf, pdf
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


Status | Alternatywa (Atenszon.net)

/socpl/ | /fso/ | /fol/


File: d917506c51e32b3⋯.jpg (26.09 KB,399x311,399:311,1754808681071731.jpg)

444f38 No.529314

Aleksandra Owca (Razem): "Lekarze powinni mieć umowę o pracę i zakaz konkurencji. Partia Razem proponuje rozwiązanie „albo-albo”, które zakłada, że lekarz musi wybrać: albo pracuje w publicznej ochronie zdrowia, albo prowadzi prywatną praktykę".

Galaxy brain.

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ece18f No.529326

bo jest aferka z młodym lekarzem, to takie absurdy trudniej wyśmiać. pojebane czasy. 1 osoba zginie i zmieniają przez to kodeks karny, 1 lekarz się nachapie i już ktoś wyjeżdża, że wcale niekoniecznie wszyscy wybraliby większy hajs na prywacie, wcale publiczna służba zdrowia by nie pierdolnęła xD albo jedną jednostkę wojskową se nazwą jak op nitkę w sensie umpa czy jakoś tak i już ułan nawrocki myśli, że przekona cały świat, gdzie wcześniej praktycznie żaden kraj nie nazwał gorącego lata '43 lodochujstwem, choć po prawdzie ono było i to wzajemne, niby '43, ale '69

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

af3943 No.529342

1.Nie chcieliście mi dać 40 000 na suberbrutto to bulicie 50 000 na ryczałcie.

2. Problemem nie jest ze lekarz zarobił 500 000 rocznie z jednej umowy. Problemem jest fikcyjne zatrudnienie niekompetentnego lekarza na wiecej godzin w tygodniu niz mamy w miesiącu w kilku miejscach jednocześnie, że Kasprzyk łamał zasady segregacji medycznej na SOR, organizował korupcję polityczna za publiczne pieniądze ze szkodą dla pacjentow i lekarzy.

3. Kasprzyk powinien dożywotnio być wykluczony z wykonywania zawodu lekarza gdyż udowodnił ponad wszelką wątpliwość że nie jest godny zaufania.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

444f38 No.529343

>>529342

no ale to twoja partia dzwoni i chce zmusić lekarzy do wyboru, slucham opinii.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

44639b No.529351

>nie um załatwić zakładania wkładek domacicznych na NFZ

>opowiadaj o zakazie pracy w prywacie

xD

Alzo Damian Patecki leczy najbardziej rozjebane w Polsce dzieci na OIT za 300zł/h i znieczula dorosłych w prywacie nie powie za ile.

Ja jestem gorszym anestezjologiem i zarabiam ponad 200/h nie lecząc najmniejszych dzieci(ale za to robię na położnictwie).

to jest typowa sytuacja typu

>eat the rich

vs

>feed the poor

i razemek skacze głową na przycisk eat the rich

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ece18f No.529352

>>529351

>eat the rich vs feed the poor

a gdyby nakarmić biednych bogatymi?

>nie powie za ile

no faktycznie, nikt się nie dowie xD miałem operację w narkozie prywatnie, anestezjolog wołał 4 cyfry za godzinę i jak operacja się przedłużyła, bo chirurg był zbytnim optymistą, to chirurg dodatkowe godziny robił za darmo, a anestezjolog oczywiście pełna stawka. jebany w 7h, czyli mniej niż u plebsu dniówka, zarobił 2 razy tyle, co plebs dostaje w smrodexach na miesiąc xD ale jeszcze rozumiem, że można by mieć pretensje, gdyby to było na nfz, bo pewnie można by ten hajs lepiej spożytkować, a anonowi powiedzieć, że operacja będzie za 10 lat albo niech idzie prywatnie. ale prywatnie to nikt nikogo nie zmusza, żeby tyle płacił

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ece18f No.529353

>>529352

inb4 anestezjolog tyle nie dostał, bo większość wziął szpital. otóż nie, to była sytuacja typu umówiłem się z chirurgiem w jego prywatnym gabinecie, on wynajął salę od szpitala, sprowadził anestezjologa i na paragonie miałem osobną pozycję za salę i osobno wszystko inne - chirurga, anestezjologa, pomagierów, leki itd. miejscowi byli tylko pomagierzy w sensie jakieś pielęgniarki czy kto to tam kurwa jest

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ece18f No.529354

>>529353

w ogóle śmieszne takie prywatne operacje, zabawa dla bogatych. budzisz się, krzątają się wokół ciebie młodziutkie pielęgniarki, z których jedna jest zajebiście ładna, a druga wygląda jak znacznie ładniejsza siostra wiktorii gąsiewskiej, potem przychodzi chirurg i mówi ci, że trwało dłużej, więc wyszło parę koła więcej, no trudno, co zrobić…

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

44639b No.529357

Nie chodzi o to, ze nikt sie nie dowie tylko ze kmwtw a nie warto i nie oplaca sie lamac zaufania utrzymania kwot w tajemnicy.

Ja tez zawsze mowie ze w prywacie lepiej płacą a prole nie rozumieja.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ece18f No.529361

>>529357

>zaufania utrzymania kwot w tajemnicy

z tego zgniłem xD za dużo wszędzie tego zaufania. kwota jest różna w zależności od stanu czegoś tam pacjenta, cena na priv i chuj, ale każdy może sobie powiedzieć ile płacił, tyle że kto inny będzie płacił inną cenę, więc to niewiele warte

>mowie ze w prywacie lepiej płacą a prole nie rozumieja

chyba jakieś harde ułomki, większość prostych ludzi chyba jednak rozumie, że prywatnie jest więcej hajsu. przecież o tym trąbią regularnie, że za jakieś tam usługi z nfz stawki są niższe niż rynkowe. ludzie są głupi, ale nie aż tak

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

44639b No.529364

>>529361

>ludzie sa głupi ale nie aż tak

>nie aż tak

xD

aż tak. nie rozumieją, co to oznacza.

Na przykład ze lekarze dzieki temu pracują wiecej i czesto wydajniej z punktu widzenia systemu. Patrz 50 letni nadspecjalisci interny którzy biorą w miesiącu 2 dyżury w SORze w powiecie dla rozrywki/adrenaliny i podtrzymania formy a nie tylko klepią recepty i skierowania w prywacie.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[Return][Go to top][Catalog][Nerve Center][Random][Post a Reply]
[]
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / ausneets / cow / cute / gigacube / lumidor / nofap / warroom / x ]