[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / canada / clang / cyber / girltalk / jp / lumidor / nofap ]

/vichan/ - xD

czan

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Oekaki
Show oekaki applet
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov, swf, pdf
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


Status | Alternatywa (Atenszon.net)

/socpl/ | /fso/ | /fol/


File: f4cb131735cb37a⋯.jpg (2.55 MB,3264x2448,4:3,IMG_20260315_185542827_MFN….jpg)

8ab383 No.526697 [View All]

Gdzie można streamować typu pato? Na tiktoku trzeba mieć chyba 1000 obserwujących a ja tylu nie mam a ma YouTube chuj wie coś tam trzeba też nakombinować …. A ja bym chciała zrobić streama jak składam nowe łóżko ubrana w ładne ciuszki itp itd bo chcę trochę atencji typu lust. Pomożecie?

94 posts and 11 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

1a8369 No.528528

>>528526

ps roku pierdla nie dostaje jakiś predator co torturował i gwałcił

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

99e96d No.528529

File: 63694d5b1bfe2c6⋯.gif (462.41 KB,690x690,1:1,cot_gnije_1_.gif)

>>528527

co ty pierdolisz wykopku xD

wypierdalaj stąd

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

9218d6 No.528530

>>528529

sam spierdalaj cwelu na polkop i niech cię tam putin najeżdża. cweliczek będzie dorosłemu chłopu pyskował

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

1a8369 No.528531

pedał dostał wyrok niedaleko dolnej granicy ustawowego zagrożenia, ale cweliczek musi się zesrać, bo tak już miał ustalone, żenada w chuj

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

e755f0 No.528532

>>528530

patrzcie go jaki dorosły dojrzały chłop

co ty robisz na forum o sraczce

może wypierdalaj na forum geriatryczne dziadek

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

1a8369 No.528533

>>528532

pizdeczka z mlekiem ojca pod nosem nie bardzo jest w pozycji, żeby komuś mówić, co ma robić

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

0329ad No.528534

>>528526

>kubuś mi się wydaje został zaszczuty przez może tego prawnika

Zaszczuty to raczej nie. Na pewno prokurator go zastraszył że jak będzie sie stawiał to mu dojebią maksymalny wyrok, juz on sie o to postara, zwłaszcza że ma zawiasy. A jak sie do wszystkiego przyzna to dostanie tylko rok albo dwa i bedzie mogl sie starac o zwolnienie za dobre sprawowanie po połowie kary i pewnie dlatego gejuch poszedł na ugodę. A to ze na 99,99% maczał w tym rece ojciec koniary to dla mnie oczywiste. Nadzwyczajna kasta nie moze pozwolić sobie żeby ktoś ją bezkarnie ośmieszał.

>

no bo najebał w chuj szekli, to 55k to dla niego jak pierdnięcie

No nie wiem. Oficjalnie ze strimowania zarobił jakies 300k. Odejmij od tego koszty prowadzenia działalności gospodarczej, koszty naganiaczy, koszty mieszkań i nagle wcale tak duzo nie zostaje a teraz od tego jeszcze trzeba odjąć 55k na odszkodowanie. Zabrakło mu trochę czasu kilka miesięcy może rok żeby mieć w chuj fanów, wyjechać na Maltę, krecic tam kasynem, żyć z tego i mieć wyjebane jak Pasut.

>ale dlaczego nie wynajął dobrego prawnika, wybroniłby go

Bo to debil w dodatku straszny centuś. Dobry prawnik kosztuje, ten pewnie wziął najtańszego a teraz pikaczufejs xD chytry dwa razy traci, nawet mi go nie szkoda. On jakby mogl to by sie pewnie przed sądem przy pomocy czata gpt bronił xD dopiero by na tym wyszedł jak zablocki na mydle xD Zapłacił by, to by zostal uniewinniony i mogl od dzisiaj strimowac i trzepać kasę a tak to lipa lipa przez kolejne 8 lat. no dobra w apelacji pewnie mu to zmniejsza ale apelacja tez kosztuje a temu ułomowi pewnie będzie szkoda kasy

>ktoś zobaczy taki wyrok pracodawca to od razu stwierdzi, że kubuś się nie nadaje do życia w społeczeństwie jak jakiś trynkiewicz

Pierdolenie o szopenie, do takiego MPO to biorą ludzi nie po takich wyrokach, nawet z bransoletka na nodze możesz śmieci wywozić. Ale fakt że do różnych korpo albo na ochrone trzeba byc niekaranym bo inaczej lipa. No ciekawe jak kubus to rozwiąże.

>niech putin najeżdża

Ale po co ma to robić? Ten kraj sam sie wykańcza takimi akcjami

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

1a8369 No.528535

>>528534

>Ten kraj sam sie wykańcza takimi akcjami

konwencję stambulską podpisało od zajebania krajów, no i unia europejska w całości

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

1a8369 No.528536

>>528534

>koszty prowadzenia działalności gospodarczej, koszty naganiaczy, koszty mieszkań

a powinny jeszcze zawczasu być koszty obsługi prawnej. prawnik by mu np. podpowiedział, że najpierw ma być seks, a PÓŹNIEJ chlanie i tarzanie się w rzygach, ale już bez seksu. wszyscy byliby zadowoleni, prokurator pozwala legalnie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

83fc55 No.528537

>>528535

i dobrze.

brakuje pietnowania soft power takich zjawisk jeszcze ale hard power musi byc

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

1a8369 No.528541

>>528534

>do takiego MPO to biorą ludzi nie po takich wyrokach, nawet z bransoletka na nodze możesz śmieci wywozić

no właśnie, właśnie. to się nazywa resocjalizacja. zamiast robić gnój, pedałek będzie legalnie zapierdalał fizycznie, alleluja!

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

83fc55 No.528544

>>528534

ja sie nie interesuję jutuberami ale pasut nie ma wyjebane, jestnuzaleznionym od atencji narkotykow i prostytutek wrakiem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

e95e3f No.528545

>>528544

Resocjalizacja to jest teoretycznie w sztumie. A nie na śmieciarce. W dodatku dobrze płatna. btw panie Rafale jak tam idzie wychowywanie córki?

>>528544

Ma wyjebane. Do Polski wracać nie musi, z jutuba kosi całkiem spory szekiel, strimować nie musi. Generalnie nic nie musi xD a to ze jest uzależniony od atencji prochów i lejdybojow to juz innsza inszosc.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

9218d6 No.528547

>>528545

>Resocjalizacja to jest teoretycznie w sztumie

zaczyna się w sztumie, ale przecież jeśli ktoś wyjdzie i siedzi na bezrobociu, to się nie zresocjalizuje. resocjalizacja to powrót do społeczeństwa, a w społeczeństwie każdy musi pracować niestety

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

b138a9 No.528548

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ef0c55 No.528564

>>528547

Resocjalizacja to kpina. 4 na 10 wraca do sztumu. Wątpię aby gejuch znalazł się w tej grupie która czegoś sie nauczyła. Zresztą do jakiej on roboty pójdzie? Przecież on sie do niczego nie nadaje. Cieciowanie to jest max dla niego tylko ze z wyrokiem to małe szanse. No w gastro jeszcze nie patrzą tak mocno, wielu kucharzy albo kelnerów ma za sobą sztum ale tez go za bardzo nie widzę w tej branży xD ewentualnie na zmywaku xD czyli za jakis czas pewnie znów odpali strimka z majnkrafta. Pytanie tylko kiedy. Pewnie jak wyjdzie z pierdla czyli zakładam że mu zalicza te dwa miechy na śledczym od 4 do 10 miesięcy od dzisiaj.

Wiem ze oficjalnie ma zakaz strimowania ale można to obejść rejestrując działalność na ojca matkę albo partnerkę. Btw ma juz zakaz strimowania wpisany w cepik? Bo taki magical tez ma a non stop ma nowe konta na rozmaitych platformach.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528565

>>528564

zakaz prowadznia działalności to nie jest zakaz zarejestrowania 1dg na siebie xD

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528566

>>528565

also nie wyszedł na tym źle, w końcu poszedł na ugodę. magical dostał nakaz podjęcia stałej pracy i jak protestował, że ciężko mu będzie taką znaleźć, to sędzia powiedziała mu

>dzisiaj praca szuka człowieka

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528567

>>528564

>magical tez ma a non stop ma nowe konta na rozmaitych platformach

czytam, że magical miał odwieszony wyrok za łamanie zakazu, bo po prawdzie nie śledziłem tego

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

ecf2ad No.528568

>>528565

On juz ma JDG, chwilowo zawieszoną. Gdyby teraz zaczął nadawac pod tym NIPem to od razu 2 lata w sztumie. Dlatego to musi byc na kogos innego zarejestrowane.

>>528566

Ta ugoda to jest chuj a nie ugoda. Załatwili go bez mydła. Bylo nie oszczędzać na prawniku no ale umysł biedaka zawsze będzie biedny.

>>528567

No ma. Dlatego ma porejestrowane na ta Natalie ksywa Uszata. Oficjalnie ona to prowadzi a on tam tylko gościnnie występuje. Oczywiście jej tez już robią pod górkę bialorycerzyki pierdolone.

Ps tak sobie pomyślałam ze kubus po wyjściu mógłby sobie otworzyć jakas mała gastronomie typu buda z kebabem albo foodtruck. To nie sa jakies duże koszty na wejściu.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

0fd2af No.528634

Problem jest taki, że istnieją hard i soft zakazy krytykowania kobiet za chodzenie na melinę pić i ćpieć z patusami i uprawiać seks z nimi toże.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

50ac57 No.528639

>>528634

Tak tak biedna loszka loszunia nie może sie kurwić tyle ile by chciała xD literalnie piekło kobiet xD

Anonky dwie prośby. Primo- dajcie jakiś fajny hosting to wrzucę strimka z didżejką bo chyba nigdzie w internecie nie ma całości a co sie ma kisić u mnie na dysku. Niech się niesie w swiat xD Secundo - na kara jest nitka o g3juchu. W której też jestem iksde. Pomylili mnie tam z jerzym smuglerem poprawą. No jakies tam podobieństwo jest xD ale przecież nie aż takie. W każdym bądź razie czy ktoś z was bylby tak uprzejmy i napisał tam że siedzę tutaj i jeśli któryś z karaluchow ma jakies pytania to mogę zrobić dla nich małe AMA. Ja nie mogę osobiście bo niestety BRD here a z zagranicy nie można tostować.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

f6fc3f No.528645

>>528639

>Primo- dajcie jakiś fajny hosting to wrzucę strimka z didżejką bo chyba nigdzie w internecie nie ma całości a co sie ma kisić u mnie na dysku.

Na https://endchan.org/vichan/ można tostować pliki do 350 MB i to nawet przez tora.

>W każdym bądź razie czy ktoś z was bylby tak uprzejmy i napisał tam że siedzę tutaj i jeśli któryś z karaluchow ma jakies pytania to mogę zrobić dla nich małe AMA. Ja nie mogę osobiście bo niestety BRD here a z zagranicy nie można tostować.

Przecież mając polską kartę SIM nawet będąc połączony przez roaming z zagraniczną siecią ma się polskie IP.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

9218d6 No.528646

>>528645

>będąc połączony przez roaming z zagraniczną siecią ma się polskie IP

jeden rabin powie tak drugi powie nie. na karachuju na /trv/ jeden z większych jak na henowe standardy obieżyświatów typu maroko czarnogóra mołdawia ukraina twierdzi że jest odwrotnie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

6abae2 No.528648

File: 5c555d62d088795⋯.jpg (40.29 KB,1080x237,360:79,ZatogarujexD.jpg)

>>528645

No niestety ale 4GB wolnej przestrzeni to minimum jak widac. 350MB to bylo wystarczające 20 lat temu…

>>528646

Dobrze mówi. Nie mam polskiej karty SIM tylko niemiecką i choćbym sie zesrał na fiołkowo nie napisze na kara nic

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

9218d6 No.528649

>>528648

technicznie oba warianty są możliwe. jest to coś, na czym nie warto polegać

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

b053da No.528650

>>528649

Ja tam się nie znam. Wiem tylko że za każdym razem nawet jak jestem w Polsce i mam roaming z pl wyskakuje mi komunikat- prostowanie z twojego kraju jest niedozwolone. Jak byly komtury nie bylo takich problemów i komu to przeszkadzało?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

f6fc3f No.528653

>>528648

>No niestety ale 4GB wolnej przestrzeni to minimum jak widac. 350MB to bylo wystarczające 20 lat temu…

To przecież możesz w np. w Shotcucie podzielić na 12 części i zapostować w 12-tu postach w jednej nitce.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

36e348 No.528662

>>528648

>>528650

cha cha cha ale rigcz

Niemcy zablokowały czany bo to smrut jak huj i pedo porno jest dawane czasem i inne straszne rzeczy.

Rigcz typu totalnego.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

23c2b5 No.528671

>>528653

Dzielić takie złoto to zbrodnia xD

>>528662

Co tam na Prawiednikach słychać Gabi? Dalej syf brud i mentalna bieda?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

2330e0 No.528675

>>528662

karaczan zablokował, debilko. choć nawiasem mówiąc to trochę dziwne. z anglii, holandii i niemiec kiedyś można było postować. tam przecież spierdalają rzesze hołoty, sama byś kurwo spierdoliła na zachód, gdybyś mogła, a hołota to cała szumnie to nazwijmy społeczność karaczana

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

2330e0 No.528678

>>528675

>>528662

also

>byń kurwą, dla której heny są jedynym miejscem, gdzie może się poatencjonować bez wyrwania bana na pizdę

>podniecaj się swoją fantazją o tym, że jakiś kraj zablokował heny

śmiechłem z kretynki

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

22a140 No.528686

>>528678

zapomniałes o

>anony sie na to łapią i dostają booleanu doopska

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

2330e0 No.528687

>>528686

a to nie wiem, ja jak napisałem śmieję się, a nie łapię bólu dupska

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

f72ec9 No.528802

>>526723

>fentanyl

>do koloskopii

no ludzie xD ja miałem robione na żywca i wcale nie takie straszne. ja rozumiem darmowe barkotyki ale zamiast truć fentanylem to by jakieś dibre zioło dali

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

f72ec9 No.528803

>>528547

nazeijcie mnie protojanuszem ale ja miałem już wystarczająco do czynienia z pato sebami

tutaj jedyna metoda resocjalizacji to jest zgnoić takiego śmiecia tak jsk on gonił innych z obietnicą mocniejszej powtórki w razie recydywy

więzienie to nie kurort

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

bba426 No.528810

>ziolo zapalic

Gdyby nie ekspozycja personelu medycznego to vapowanie metoksyfluranu mogloby sie sprawdzic do kolonoskopii

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

0aa006 No.528811

>>528810

tl;dr

nie da sie szybko tanio i dobrze robic kolonoskopii w analgosedacji

wybierz dwa

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

eca5b3 No.528812

>>528803

oj polaczku polaczku

jak polak nie zgnoi drugiego polaka to się czuje chory

weź wypierdalaj stąd z takimi mądrościami i wasza reszta zjebów intelektualnych również wypierdalać z polski

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528814

>>528802

miałem robione odczulanie, zwykły zastrzyk podskórny w bark. jak robiła stara brzydka piguła, to żeby przyoszczędzić 2 sekundy pakowała te 2 mililitry czy ile tam w nie więcej niż sekundę, łapa bolała w trakcie i przez kolejne 2 dni. jak robiła ładna młoda pani doktor, to delikatnie powolutku i nie bolało ani w trakcie, ani potem. gdybyś miał trochę więcej wyobraźni, tobyś się domyślił, że jak ci bez pardonu zajadą szybko w chuj endoskopem w zakręt okrężnicy, to masz odruch bezwarunkowy wzdrygnięcia się z bólu. to jest charakterystyczne dla patałachów, że oszczędzają czas kosztem bólu pacjentów, podają okruszki zamiast tabletek itp. itd.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

0aa006 No.528815

>>528814

Mam kurs endoskopowy(bronchoskopia), używam endoskopow(bronchofiberoskopy) wlasnorecznie, 10 lat znieczulam endoskopie przewodu pokarmowego, niektórym pacjentom niektórzy endoskopisci moga zrobić kolonoskopie z biopsją jelita krętego w 2 minuty z odkladaniem aparatu na stojak licząc, czasem mozna a czasem trzeba szybko pakować rure do przodu.

Nie wszyscy potrzebuja obstawy anestezjologicznej do kolonoskopii, ty byłeś prawidłowo zasedowany w granicach możliwości własnych endoskopisty i poza sztywnymi standardami medycznymi ale nalezysz do tych którzy powinni miec znieczulenie wykonane przez zespol anestezjologiczny.

drewniane rece plus brak wyszkolenia to osobny temat.

Jak potwierdziles

musisz wybrać dwa

dobrze

szybko

tanio

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528818

>>528815

znieczulonemu pacjentowi można przez te 2 minuty wsadzić w kichę końskiego chuja, z zachowaniem kunsztu weterynaryjno-medycznego. tamten anon pisał, że miał robione na żywca i dziwi się, co tam mogło boleć. to jest zupełnie inna sytuacja. nie mam ochoty wykolejać nitki naszej kochanej koleżanko-kolegi, cudownej istoty łączącej w sobie najlepsze cechy kobiety i mężczyzny

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76555a No.528819

Gabi jest symbolem Dawnych Czasow gdy jeszcze dziewczyny wysyłały nudesy dla własnej przyjemnosci a nie tylko dla monetyzacji choć sama sie kurwila i na kamerce i dosłownie.

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

4aa75c No.528820

>>528819

to nie była ona, a tylko ktoś podobny

w okolicach Lublina co druga locha wygląda jak Kalita, bo to taki Lubelski fenotyp urody

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

b234ea No.528827

>>528812

oczywiście, społęczny odpad który generuje smróð i szkody ma stać ponad prawem a uczciwy człowiek ma to znosić i jeszcze go finansować z socjali

oczywiście jak jemu zdarzy się coś nawet drobnego odjebać to mogą mu zniszczyć całą karierę, a dla patusa pół roku paki to jeszcze okazja do zdobycia nowych znajomości wśróð jeszcze gorszego towarzystwa

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

b234ea No.528835

>>528153

>po wyeliminowaniu problemu feminizmu byłaby szansa na stworzenie pierwszej w świecie armii, gdzie faktycznie lochy szłyby na równi z chłopami do maszynki do mielenia mięsa

Coś takiego częściowo było w ZSRR podczas 2 wojny światowej, co prawda kobiet w armii było dużo mniej, ale wobec tych co już tam były NKWD brało równouprawnienie na poważnie

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528836

>>528827

>społęczny odpad który generuje smróð i szkody ma stać ponad prawem a uczciwy człowiek

to niezłe zerojedynkowe myślenie i hiperbole xD dążenie do resocjalizacji nie znaczy, że ktoś ma stać ponad prawem. stanie ponad prawem to niekaranie kogoś w ogóle, a nie powstrzymanie się od typowego gnojenia. albo my, albo oni, kurwa xD albo sebixy nas zgnoją, albo my ich. szczerze mówiąc to ten gejuch wielkich szkód nie narobił. po prostu takie mamy prawo, że je złamał. ja, jak już kiedyś pisałem, w życiu nie zrobiłbym czegoś tak głupiego jak on. ale jego postępek jest bardziej podobny do poczynań obiboków, alkoholików, chujograjców niż do przestępców. mi zresztą zdarza się popełniać przestępstwa. wg tego twojego podziału ludzie tacy jak większość, czyli niedbający o zdrowie i powodujący tym szkody ogromnymi kosztami leczenia, kombinujący jak się da, niewidzący swoich wad, to są ci "ucziwi"?

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

562d9f No.528843

>>528814

>stara brzydka

>łapa bolała w trakcie i przez kolejne 2 dni

>ładna młoda

>delikatnie powolutku i nie bolało ani w trakcie, ani potem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

76bcbc No.528847

>>528843

jeszcze pominąłeś, że jedna to była piguła, a druga pani doktor, a to ważne

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

376e4e No.528863

Sage brak dupy,

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[Return][Go to top][Catalog][Nerve Center][Random][Post a Reply]
[]
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / aiproto / canada / clang / cyber / girltalk / jp / lumidor / nofap ]