to i ja swoje trzy grosze dorzucę ogólnie bardzo się z tym skrinem zgadzam co zapostowałeś
no dobra ale do rzeczy jak sobie kupiłem ps3 to zacząłem zbierać pucharki czyli odpowiednik xboksowych czy tam steamowych achievementów od zawsze lubiłem sobie gierkę wyżyłować ile się da i te pucharki pomagałynie zawsze bo czasem były z dupy no ale taka zabawa dla zabawyi niektóre wymagały albo drugiego i wiecej graczy albo po prostu były w ten sposób łatwiejsze no wiadomo że jebane multiplayerowe lepiej zrobić z kimś no i do tego służyły fora właśnie tam zbierali się tacy jak ja umawiali na granie postowali protipy czasem pełne opisy jak daną trofejkę wbić no i ja sam się tam udzielałem było to dość żywe działo się jakichś tam znajomych na psn miałem
i właśnie też pamiętam że cwele zaczęły się potem przenosić na jebane disgówno jak jeszcze o disgównie w polsce nikt nie słyszał i obecnie to te strony są martwe
tak samo paradoksalnie jak kupiłem ps4 która wręcz systemowo zachęca do tego żebyś grał więcej ze znajomymi to tak naprawde już nie było z kim bo wszyscy się kurwa na zamkniętych grupach pochowali
pamiętam na ps3 coś tam sobie czasem przez psn wysyłaliśmy czy jakieś życzenia czy jakieś tam pozdrowienia a przy ps4 to się już właśnie czułem jakbym już tylko ja grał parę razy może jacyś spamerzy napisali wiadomość typu kopiuj wklej pojedynczo raz czy dwa ja do kogos napisałem podczas gry na przykład w mudrunnerze żeby jedno osiągnięcie na multi wbić i to tyle
tak więc zgadzam się z teorią martwego internetu po prostu każdy siedzi w swojej bańce ciężko jest trafić tak jak kiedyś na jakichś nowych ludzi nowe miejsca nowe rzeczy w necie
korporacyjna bezduszna chujnia