[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / dislyte / eots / gigacube / gts / lumidor / peaktram / rmart ]

/szambiarka/ - Szambiarka Archive

zapasowy: 8chan.st/wulkanoid

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Embed
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


File: 964f4ef553c4b00⋯.png (336.62 KB,3763x1095,3763:1095,Screenshot_2026_06_19_at_1….png)

 No.75578

otwieram oddzielną nić przeznaczenia na zdychający internet

coś takiego mi wyskoczyło w proponowanych, o ironio, filmik o żydgle zabijającym internet na portalu żydglą xD

https://www.youtube.com/watch?v=GPynHL1VNiA

w wielkim skrócie żydgle streszcza strony i podaje odpowiedź, przez co większość wyszukań w żydgle kończy się bez wejścia w jakikolwiek link/inną stronę

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75579

https://boards.4chan.org/g/thread/109064077/state-of-the-web-2026

temat z forczana sprzed 4 dni, jeszcze wisi jako archiwum

sporo rozmów o forach, jak je wskrzesić i o disrace

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75580

ostatnio widziałem temat na 4chanowym g, była lista witryn które mają zablokować dla podwieków w tzw. wielkiej brytanii

jest pejsbuk, ut, instasraka, twitter, tiktok, parę innych stron, ale dziwnym trafem nie ma tam disraki

przypadek? nie sądzę…

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75590

to i ja swoje trzy grosze dorzucę ogólnie bardzo się z tym skrinem zgadzam co zapostowałeś

no dobra ale do rzeczy jak sobie kupiłem ps3 to zacząłem zbierać pucharki czyli odpowiednik xboksowych czy tam steamowych achievementów od zawsze lubiłem sobie gierkę wyżyłować ile się da i te pucharki pomagałynie zawsze bo czasem były z dupy no ale taka zabawa dla zabawyi niektóre wymagały albo drugiego i wiecej graczy albo po prostu były w ten sposób łatwiejsze no wiadomo że jebane multiplayerowe lepiej zrobić z kimś no i do tego służyły fora właśnie tam zbierali się tacy jak ja umawiali na granie postowali protipy czasem pełne opisy jak daną trofejkę wbić no i ja sam się tam udzielałem było to dość żywe działo się jakichś tam znajomych na psn miałem

i właśnie też pamiętam że cwele zaczęły się potem przenosić na jebane disgówno jak jeszcze o disgównie w polsce nikt nie słyszał i obecnie to te strony są martwe

tak samo paradoksalnie jak kupiłem ps4 która wręcz systemowo zachęca do tego żebyś grał więcej ze znajomymi to tak naprawde już nie było z kim bo wszyscy się kurwa na zamkniętych grupach pochowali

pamiętam na ps3 coś tam sobie czasem przez psn wysyłaliśmy czy jakieś życzenia czy jakieś tam pozdrowienia a przy ps4 to się już właśnie czułem jakbym już tylko ja grał parę razy może jacyś spamerzy napisali wiadomość typu kopiuj wklej pojedynczo raz czy dwa ja do kogos napisałem podczas gry na przykład w mudrunnerze żeby jedno osiągnięcie na multi wbić i to tyle

tak więc zgadzam się z teorią martwego internetu po prostu każdy siedzi w swojej bańce ciężko jest trafić tak jak kiedyś na jakichś nowych ludzi nowe miejsca nowe rzeczy w necie

korporacyjna bezduszna chujnia

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75591

post jest z jeszcze innego tematu tego typu z 4chana, tym razem ze stycznia

https://desuarchive.org/g/thread/107925128/

warto przeczytać, bo sporo ciekawych postów, lepszy niż ten z teraz

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75743

https://boards.4chan.org/x/thread/42556232/dead-internet-theory

okazuje się że na /x/ też są takie tematy

od razu jeden anon porusza dość ciekawy temat, mianowicie faktyczną liczbę ludności i populację zwłaszcza Chin

o tym to ja czytałem już wiele lat temu, w sumie niezależenie z różnych źródeł, tutaj zwłaszcza liczba aktywnych kart sim nijak ma się do ludności i jest znacznie niższa niż podawana populacja

dla osób nieznających się na Chińskiej Republice Ludowej wyjaśniam, że tam bez smartgówna i odpowiednich państwowych aplikacji w sumie nic się nie da zrobić

w wielu barach czy sklepach płatność tylko telefonem, a konkretnie wechatem, tam nawet kurwa bezdomni mają smargówna i wysyłasz im datek smartgównem

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75746

>>75590

mi twój post i obrazek opa dał do myślenia bo kara do niedawna to też w sumie była taka zamknięta grupka i sól siedziała tylko tam i tam tworzyła rzeczy nie dzieląc się z resztą internetu

więc sól anońska przyczyniała się do martwego internetu

konkluzja: co jest złego w zamkniętych grupkach? ja z normalkurwami nie chce mieć do czynienia, tylko z bliskimi mentalnie anonimami

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75749

>>75578

a ja nie rozumiem po angielsku

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75762

>>75743

no przecież oni mają swój wewnętrzny internet w zasadzie to to chyba taki bardziej intranet na cały kraj

>że tam bez smartgówna i odpowiednich państwowych aplikacji w sumie nic się nie da zrobić

dlatego jebać puchatka pojechałbym sobie ale pierdolę taką robotę

>>75746

akurat z kara było od chuja wynoszone i latało potem po normiknecie

>co jest złego w zamkniętych grupach

jak są na forach to nic jak są na disgównie i tym podobnych to zabija to internet

>ja z normalkurwami nie chce mieć do czynienia, tylko z bliskimi mentalnie anonimami

to trzeba zapierdolić kurwy z moderacji i administracji kara

>>75749

trzeba było się uczyć z gierek za gówniaka

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[Return][Go to top][Catalog][Nerve Center][Random][Post a Reply]
[]
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / dislyte / eots / gigacube / gts / lumidor / peaktram / rmart ]