No.75188
co uważacie o Lego? chłód czy smród dla sojarzy przecwelonych?
____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75189
na lego było stać tylko wnuczków ubeków pierdolonych, raz raptem przy świętach jakoś stary mi kupił i nie mam pewności czy to lego było, tak to zawsze podróby
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75190
wiem że smroderacja srakaczana i teleskopiarz łapią straszliwy ból dupska jak napiszesz że lego są dla dzieci
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75191
a co o nich mam uważać, klocki jak klocki, dla dzieci, chociaż różnie bywa, po rodzinie i z historii zasłyszanych to słyszałem że często millenialsi typu 30 coś - 40 coś lat kupują swoim dzieciakom, a kończy się tak, że sami są tym bardziej podekscytowani i w końcu sami głównie składają xD
a w piwnicy gdzieś jeszcze mam pierwsze bionicle, może kiedyś odkopie i sprzedam czy coś, chociaż chyba przegapiłem moment jak były drogie bo był jakiś reboot czy tam reedycja tej pierwszej odsłony
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75192
>>75190
kurwa jaki smród, oddajcie mi mojego hena kurwy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75207
>>75188
kiedyś chłód w chuj jak się było gówniarzem lat 80 czy 90 blacktrony space police aquanauts czy city zestawy chłodne w chujwiem że niektóre zrewitalizowali czy coś nie wiem nie interesuję się tym już piszę o tych starych klockach te szanuję mocno
obecnie smród w chuj pamiętam że w okolicy nie wiem 2015 roku stwierdziłem
>a kupię se jakieś lego dla zabawy
no to pomijam że ceny z dupy to kurewstwo zawsze było drogie to nie znalazłem żadnego zestawu który by mi pasował city się zrobiło jakieś spedalone masa klocków to teraz marki dla sojarzy czyli harry cioter czy sojowe wojny to mnie to po prostu brzydzi
no i też mi się wydaje że gówniaki to teraz bardziej komputery czy co gorsza telefony niż składanie klocków i lego głównie kupują pozbawione testosteronu sojowe pizdy
oczywiście zawsze była grupa dorosłych ludzi która się bawiła lego wrzucali swoje konstrukcje w net czy zwykłych czy tych z technicsatam naprawdę ciekawe urządzenia potrafili zrobićale to chyba byli ludzie normalni po prostu lego było jednym z ich hobby a teraz to taka sekta wyznawców sojowego klocka
ja pierdolę ile razy powtórzyłem w tym poście
>zestaw
i
>klocek
uwsteczniłem się chyba przez debili z czanów kiedyś potrafiłem się lepiej wypowiedzieć
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75208
>>75189
nieprawda ja miałem a ojciec nie był w ubecjino dobra dziadek podobno był xD
mniejsze zestawy były na każdą kieszeń poza tym starzy oszczędzali i mi czasem kupowali na jakąś gwiazdkę czy coś no sporo tego miałem poszło potem do dzieciaków w rodzinie
chociaż jakbym miał dzieci tobym wyszedł po papierosy i nigdy już nie wróciłto też bym im nie kupował takiej drożyzny zwłaszcza teraz kiedyś coś ładnego można było mieć za 50zł a porządny zestaw za stówkę a teraz picrel widzę że chodzi w okolicy właśnie 50zł kurwa takie coś to stary mi czasem zamiast papierosów kupował myślę że to chodziło 10-20zł bo wiem że nawet z kieszonkowego mogłem sobie pozwolić
tak więc lego było drogie ale przeciętny kowalski też sobie mógł na coś takiego pozwolić oczywiście nie mówimy o jakichś zestawach wyjebanych w kosmos typu piracka wyspa czy zamek rycerskiktóre mi się jakoś nigdy nie podobały i tak wolałem te kosmiczne
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75209
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>75190
no wiem jebaliśmy po tym cwelu parę lat temu a on pierdolił że pasja i ogólnie bronił tego gówna jak niepodległości oczywiście śmieć miał potem moda i możliwe że nadal ma i banował za szkalowanie lego
takich kurwa mamy śmieci na kara
>>75191
bionicle były zawsze dla mnie strasznie pedalskie i też gimbusy na kara się strasznie zesrywały o szkalowanie ich
nie wiem czemu ale jakieś to dla mnie było zupełnie nielegowe ja jestem konserwatystą dla mnie dobry zestaw to coś takiego na przykład
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75210
>>75192
naszego kara już dawno nie ma ja się cieszę że jakieś kilka anonów tutaj od czasu do czasu coś napisze
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75341
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75350
>>75341
niestety się zgadza
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75377
było dobre jak nie było cobi ale od lat mamy cobi które są tańsze i lepsze więc po huj komu lego
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75381
>>75377
cobi to wpasowały się w niszę militarną przede wszystkim
a co do jakości cobi to teraz są dobre ale jakie to było gówno w latach 90tych jak tam klocki nie pasowały xD
no i prymitywne były
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75647
>>75207
mój bratanek chyba 9 lat obecnie ma, to zawsze sagował klocki lege
tnie ostro w robloxa, wcześniej pędzelkrafta, a tak to telefonik i oglądanie jakichś idiotów youtuberków
lego to obecnie rozrywka dla sojarzy i kolekcjonerów
dla mnie lego to dusza i niesamowita nostalgia ale tylko te stare zestawy z oczywistych względów
interesowanie się nowymi zestawami i kupowanie klocuszków to soja, ale mam tbw i nie szkaluję bo mogę zrozumieć jakiś sentymentalizm
wht
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75650
>>75381
miałem kilka
ale kurwiło biedą od tego już nawet jako gówniak to było czuć, a nawet nie banan here
>>75209
>>75190
ale szanujecie klocki czy nie w końcu? bo z jednej strony jebiecie po jakimś sojaku fanie klocków a z drugiej sami aprobujecie rzeczy legowe
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75677
>>75647
z tego co piszesz rośnie kolejny mały debil ale to społeczeństwo będzie przecwelone już jest ale będzie przecwelone do sześcianu ja bym młode pokolenie to chyba zutylizował całkowicie niech to lepiej zdechnie
>dla mnie lego to dusza i niesamowita nostalgia
to
no niestety stwierdzenie
>kiedyś to było
jest jak najbardziej słuszne
>>75650
no z tych starych cobi tak obecnie to zupełnie co innego
>ale szanujecie klocki czy nie w końcu? bo z jednej strony jebiecie po jakimś sojaku fanie klocków a z drugiej sami aprobujecie rzeczy legowe
no a czy jedno wyklucza drugie?
składałem klocki za gówniaka więc szanuję ale moderatorską sojową kurwą od klocuszków gardzę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.