[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / ausneets / gigacube / gts / lumidor / monster / soyjak / warroom / x ]

/szambiarka/ - Szambiarka Archive

zapasowy: 8chan.st/wulkanoid

Name
Email
Subject
REC
STOP
Comment *
File
Password (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
Archive
* = required field[▶Show post options & limits]
Confused? See the FAQ.
Embed
(replaces files and can be used instead)
Options

Allowed file types:jpg, jpeg, gif, png, webp,webm, mp4, mov
Max filesize is16 MB.
Max image dimensions are15000 x15000.
You may upload5 per post.


File: 248429a745ddb05⋯.png (4.86 KB,225x225,1:1,lego.png)

 No.75188

co uważacie o Lego? chłód czy smród dla sojarzy przecwelonych?

____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75189

na lego było stać tylko wnuczków ubeków pierdolonych, raz raptem przy świętach jakoś stary mi kupił i nie mam pewności czy to lego było, tak to zawsze podróby

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75190

wiem że smroderacja srakaczana i teleskopiarz łapią straszliwy ból dupska jak napiszesz że lego są dla dzieci

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75191

a co o nich mam uważać, klocki jak klocki, dla dzieci, chociaż różnie bywa, po rodzinie i z historii zasłyszanych to słyszałem że często millenialsi typu 30 coś - 40 coś lat kupują swoim dzieciakom, a kończy się tak, że sami są tym bardziej podekscytowani i w końcu sami głównie składają xD

a w piwnicy gdzieś jeszcze mam pierwsze bionicle, może kiedyś odkopie i sprzedam czy coś, chociaż chyba przegapiłem moment jak były drogie bo był jakiś reboot czy tam reedycja tej pierwszej odsłony

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75192

File: 0f9c88a7666bfcc⋯.png (157.34 KB,726x344,363:172,FSjVcHtWUAI2_Zq.png)

>>75190

kurwa jaki smród, oddajcie mi mojego hena kurwy

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75207

>>75188

kiedyś chłód w chuj jak się było gówniarzem lat 80 czy 90 blacktrony space police aquanauts czy city zestawy chłodne w chujwiem że niektóre zrewitalizowali czy coś nie wiem nie interesuję się tym już piszę o tych starych klockach te szanuję mocno

obecnie smród w chuj pamiętam że w okolicy nie wiem 2015 roku stwierdziłem

>a kupię se jakieś lego dla zabawy

no to pomijam że ceny z dupy to kurewstwo zawsze było drogie to nie znalazłem żadnego zestawu który by mi pasował city się zrobiło jakieś spedalone masa klocków to teraz marki dla sojarzy czyli harry cioter czy sojowe wojny to mnie to po prostu brzydzi

no i też mi się wydaje że gówniaki to teraz bardziej komputery czy co gorsza telefony niż składanie klocków i lego głównie kupują pozbawione testosteronu sojowe pizdy

oczywiście zawsze była grupa dorosłych ludzi która się bawiła lego wrzucali swoje konstrukcje w net czy zwykłych czy tych z technicsatam naprawdę ciekawe urządzenia potrafili zrobićale to chyba byli ludzie normalni po prostu lego było jednym z ich hobby a teraz to taka sekta wyznawców sojowego klocka

ja pierdolę ile razy powtórzyłem w tym poście

>zestaw

i

>klocek

uwsteczniłem się chyba przez debili z czanów kiedyś potrafiłem się lepiej wypowiedzieć

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75208

File: 6be251c12bb1814⋯.jpg (194.6 KB,1024x768,4:3,g_wno.jpg)

>>75189

nieprawda ja miałem a ojciec nie był w ubecjino dobra dziadek podobno był xD

mniejsze zestawy były na każdą kieszeń poza tym starzy oszczędzali i mi czasem kupowali na jakąś gwiazdkę czy coś no sporo tego miałem poszło potem do dzieciaków w rodzinie

chociaż jakbym miał dzieci tobym wyszedł po papierosy i nigdy już nie wróciłto też bym im nie kupował takiej drożyzny zwłaszcza teraz kiedyś coś ładnego można było mieć za 50zł a porządny zestaw za stówkę a teraz picrel widzę że chodzi w okolicy właśnie 50zł kurwa takie coś to stary mi czasem zamiast papierosów kupował myślę że to chodziło 10-20zł bo wiem że nawet z kieszonkowego mogłem sobie pozwolić

tak więc lego było drogie ale przeciętny kowalski też sobie mógł na coś takiego pozwolić oczywiście nie mówimy o jakichś zestawach wyjebanych w kosmos typu piracka wyspa czy zamek rycerskiktóre mi się jakoś nigdy nie podobały i tak wolałem te kosmiczne

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75209

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>75190

no wiem jebaliśmy po tym cwelu parę lat temu a on pierdolił że pasja i ogólnie bronił tego gówna jak niepodległości oczywiście śmieć miał potem moda i możliwe że nadal ma i banował za szkalowanie lego

takich kurwa mamy śmieci na kara

>>75191

bionicle były zawsze dla mnie strasznie pedalskie i też gimbusy na kara się strasznie zesrywały o szkalowanie ich

nie wiem czemu ale jakieś to dla mnie było zupełnie nielegowe ja jestem konserwatystą dla mnie dobry zestaw to coś takiego na przykład

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75210

>>75192

naszego kara już dawno nie ma ja się cieszę że jakieś kilka anonów tutaj od czasu do czasu coś napisze

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75341

>>75210

niestety to

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75350

>>75341

niestety się zgadza

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75377

było dobre jak nie było cobi ale od lat mamy cobi które są tańsze i lepsze więc po huj komu lego

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75381

File: 29227ae46cf0a22⋯.jpg (80.41 KB,1024x768,4:3,stacja_benzynowa_1990.jpg)

>>75377

cobi to wpasowały się w niszę militarną przede wszystkim

a co do jakości cobi to teraz są dobre ale jakie to było gówno w latach 90tych jak tam klocki nie pasowały xD

no i prymitywne były

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75647

>>75207

mój bratanek chyba 9 lat obecnie ma, to zawsze sagował klocki lege

tnie ostro w robloxa, wcześniej pędzelkrafta, a tak to telefonik i oglądanie jakichś idiotów youtuberków

lego to obecnie rozrywka dla sojarzy i kolekcjonerów

dla mnie lego to dusza i niesamowita nostalgia ale tylko te stare zestawy z oczywistych względów

interesowanie się nowymi zestawami i kupowanie klocuszków to soja, ale mam tbw i nie szkaluję bo mogę zrozumieć jakiś sentymentalizm

wht

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75650

>>75381

miałem kilka

ale kurwiło biedą od tego już nawet jako gówniak to było czuć, a nawet nie banan here

>>75209

>>75190

ale szanujecie klocki czy nie w końcu? bo z jednej strony jebiecie po jakimś sojaku fanie klocków a z drugiej sami aprobujecie rzeczy legowe

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.

 No.75677

>>75647

z tego co piszesz rośnie kolejny mały debil ale to społeczeństwo będzie przecwelone już jest ale będzie przecwelone do sześcianu ja bym młode pokolenie to chyba zutylizował całkowicie niech to lepiej zdechnie

>dla mnie lego to dusza i niesamowita nostalgia

to

no niestety stwierdzenie

>kiedyś to było

jest jak najbardziej słuszne

>>75650

no z tych starych cobi tak obecnie to zupełnie co innego

>ale szanujecie klocki czy nie w końcu? bo z jednej strony jebiecie po jakimś sojaku fanie klocków a z drugiej sami aprobujecie rzeczy legowe

no a czy jedno wyklucza drugie?

składałem klocki za gówniaka więc szanuję ale moderatorską sojową kurwą od klocuszków gardzę

Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.



[Return][Go to top][Catalog][Nerve Center][Random][Post a Reply]
[]
[ / / / / / / / / / / / / ] [ random / ausneets / gigacube / gts / lumidor / monster / soyjak / warroom / x ]