978983 No.503983 [View All]
>Juda właśnie odznaczył żyda zajmującego się w swoim żydowskim ngo reparacjami od Niemiec
>niee to nie jest żydowska ustawka żeby wyłudzić kolejną kasę a każdy Polak na tym skorzysta
###Link-Removed###
od czasów picrela zmieniła się idea żeby to niemcy zapłacili polsce a tu przejmą to gudłaje
384 posts and 200 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
dd605b No.528206
>>528203
to niezłe geny amerykańskiego nadczłowieka, wygląda jak typowy polski janusz właściciel fabryki kostek do kibli albo senator alkoholik
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
d7f108 No.528213
Gienek miał 95 lat, Alzheimera, wielochorobowość ze stymulatorem serca i nie zdech na tego wirusa.
Na szczurobobkowirusa zmarla jego mlodsza o 30 lat żona a on po kilku dniach od jej śmierci pozbawiony opiekunki z dziadostwa gdy przestała go obrabiać a on mógł sam tylko napic sie wody w mieszkaniu
Nic dziwnego, że nie żyje bo na szczurobobkowirusa umiera dwucyfrowy odsetek pacjentow, w uproszczeniu uznaj ze polowa tych ktorym hantawirus siadł na płuca.
No i jak zwykle muszą tym zarządzać Żydzi, nic dziwnego ze tak lubią pismo, od zajebania pracy maja zeby kontrolować wszystkie wirusy.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
000000 No.528231
>>528200
>picrel
>żydzi dolewający minerały i składniki odżywcze do europejskich studni
Tak samo dzisiaj. Wystarczy spojrzeć kto na tym zarabia i zyskuje (przepłacone maseczki i sprzęt medyczny, lockdown i ubicie klasy średniej i ich biznesów, nazamawianie milionów niepotrzebnych szczepionek na wirusa z >1% śmiertelności które i tak poszły z resztą do kosza i tak można wymieniać).
>>528203
Ale tamten post odnosił się do Hantawirusa który trenduje żeby wywołać panikę. Jakieś lokalne ogniska różnych wirusów zawsze były i będą. Wszawica w szkole albo ognisko grypy to nie spisek lokalnych Żydów
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.528234
>>528231
>kto zyskuje
>przepłacone maseczki i sprzęt medyczny
no kurwa rzeczywiście pisiory to żydzi xD tylko skoro rządzą światem, to dlaczego ziobro musi się ukrywać?
>niepotrzebnych szczepionek
bo bydlak niestety przeżył, więc były niepotrzebne xD wśród starszych ludzi śmiertelność była wysoka, a ciężko przechodziła większość starszych osób. tylko bydlak najgorszy szerzy foliarskie teorie, że hehe chuj tam z prowansalami
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
e6bfef No.528244
>żydy siejo panikę
to nie ja w tym temacie propaguję kulturę niskiego zaufania
mamy jako cywilizacja doświadczenie kaszlu 19 w globalnej wiosce ze smartfonem w ręku, wiedzę i technologie dającą nam możliwość przygotowania na przyszłe kryzysy.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
000000 No.528253
>>528234
>no kurwa rzeczywiście pisiory to żydzi xD tylko skoro rządzą światem, to dlaczego ziobro musi się ukrywać?
Nie chce mi się tego tłumaczyć bo wałkowane wiele razy.
Zyskują wielkie korporacje i koncerny farmaceutyczne. Tutaj już wiesz kto tym rządzi.
>bo bydlak niestety przeżył, więc były niepotrzebne xD wśród starszych ludzi śmiertelność była wysoka, a ciężko przechodziła większość starszych osób. tylko bydlak najgorszy szerzy foliarskie teorie, że hehe chuj tam z prowansalami
Zamówione więcej niż jest ludzi o wiele.
>>528244
Ja promuję kulturę bezgranicznego zaufania rządowi.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
101b03 No.528258
>>528253
>Zyskują wielkie korporacje i koncerny farmaceutyczne
no kurwa, że też biedocie tak ciągle rzucają kłody pod nogi, że nie może wydać tych miliardów na badania i muszą to robić wielkie koncerny fartmaceutyczne, które potem chcą zwrotu inwestycji. niefart w chuj, co nie?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
101b03 No.528259
>>528253
>Zamówione więcej niż jest ludzi o wiele.
bo to nie była jedna dawka działająca dożywotnio. a że w 2022 już pandemia się skończyła i nie były potrzebne te, co wcześniej zamówili, to inna sprawa. ale lepiej, że zamawiali z góry, niż gdyby się okazało, że potrzebne, a nie będzie, bo nie zamówili
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
e6bfef No.528262
Dobrze, nieżydzie.
Nastepnym razem jak bedzie zerwanie swiatowych łańcuchów logistycznych w pandemii to dla ciebie będziemy dostarczac produkty i usługi ze szczególnym uwzględnieniem świadczeń zdrowotnych na zasadzie "just in time manufacturing z kolejkami NFZ."
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
e6bfef No.528263
>>528253
Rzad to taka instytucja w krajach demokratycznych ze musi pi prostu w okreslonym terminie odejsc od wladzy i przelazac władze innym, to jest kruche i cenne.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
e6bfef No.528264
Alzo fascynuje mnie pomysł krytyki zapewnienia zapasu leków dla populacji xD po kaszlu 19
Ale ty jestes po prostu tym niegroźnym starzejacym sie dresiarzem w trakcie tranzycji płciowej spowodowanej cysiami rosnacymi od piwa ktory na wszystko narzeka na ławce.
Pan Prezydent Rzeczypospolitej Doktor Nauk Humanistycznych Karol Nawrocki na szczęście jest bardziej odpowiedzialny.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
000000 No.528315
>>528258
dokładnie tak. nikomu z nich nie zależy na naszym zdrowiu
>>528259
było zamówione za dużo i była jeszcze kara 5.6 miliarda za nieodebrane szczepionki. ponadto mieliśmy jeszcze 20 milionów szczepionek
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
c890e4 No.528317
>nikomu z nich nie zależy na naszym zdrowiu
Czarnuch niskiego zaufania prośba.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
c2f4ca No.528685
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
000000 No.528926
>>509796
karachan jest nadzorowany przez służby, a posty trafiają do specjalnych teczek. nie wiem jak jest tutaj bo serwer jest amerykański. I0lifoks wstał na endchan.net/poland/
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
35cc22 No.528940
Amerykańska skrajna lewica chce wskazać na 19-letniego żołnierza z batalionu Azow, który ma na mundurze naszywkę z symboliką neonazistowską, i w odpowiedzi skazać cały kraj na zagładę, a potem patrzy na 41-letniego byłego najemnika z Blackwater, który ma na piersi wytatuowaną czaszkę z Totenkopfem SS, i wybiera go na wysokie stanowisko.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
101b03 No.529189
tak się zastanawiam, dlaczego ue nie robi nic, żeby zapobiec kolejnej aferze typu węgry zdające szczegółowe relacje ławrowowi? tusek zgrywał cwaniaka i mówił, że na tych spotkaniach specjalnie nic ważnego nie mówił. i co, tak ma wyglądać unia europejska, że o niczym ważnym nie mówią? xD ogólnie słabo, że nie ma żadnych mechanizmów na wypadek, gdyby ktoś wewnątrz działał na korzyść wroga
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
5fe393 No.529219
Ale to prawda, że przy wągrach nie rozmawiano o poważnych sprawach
po drugie rola enfant terrible jest mila pozostałym krajom EU do pewnego momentu.
po trzecie wystarczy być miłym.
po czwarte tajemnic niet spiskow toże niet
po raz pierwszy od 1941 roku na granicy rosji przez 3 miesiace z rzędu trwają cwiczenia wojskowe xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529225
>>529219
>to prawda
jak już pisałem, to chyba nie tak ma wyglądać, że nie rozmawiają o poważnych sprawach, bo mają kreta. powinni mieć mechanizm pozbycia się kreta, ukarania go, czegokolwiek
>do pewnego momentu
no i problem w tym, że chyba nie mają mechanizmów mówiących, co potem. orban przegrał wybory, więc problem się sam rozwiązał, ale co, jeśli się powtórzy? będą czekać, aż się skończą rządy kreta? orban rządził 16 lat xD następny może rządzić dłużej i szpiegować ostro od początku do końca
>wystarczy być miłym
dla orbana? xD
>tajemnic niet spiskow toże niet
mam wrażenie, że jednak powinni tam omawiać rzeczy, które są informacją niejawną albo wręcz tajną
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
849c08 No.529227
>>529189
>tusek zgrywał cwaniaka i mówił, że na tych spotkaniach specjalnie nic ważnego nie mówił
i tak nikt cwela nie slucha, jak delegacja jechała do Kieva to został wyjebany do osobnego wagonu na prosbe zelenskyego xd
>po trzecie wystarczy być miłym.
i przyjmować nieskończone ilości ciapatych
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529229
>>529227
>wyjebany do osobnego wagonu na prosbe zelenskyego
podejrzewam, że gdyby polacy nie patrzyli na ukrainę z góry, tylko ponad wszystko cenili partnerskie podejście, toby byli traktowani jak partnerzy. no ale na to tusek sobie nie może pozwolić, bo za mocno by mu poparcie spadło. w tym sensie akurat opłaca się być miłym. chcąc mieć dobre kontakty z ludźmi, trzeba szukać rozwiązań, a nie problemów. ale nie da rady, oni są biedniejsi, to nie mogą być równi, trzeba im narzucać swoje racje, dogadać się nie można xD
ten wagon to tam chuj, czytałem, że na 20+ wniosków o ekshumacje tylko 2 dostały zgodę, reszta odmowę z powodu jakichś błędów formalnych itp. gdyby znaleźć z nimi wspólny język zamiast przyjmować roszczeniowe postawy, to jestem pewien, że z kijowa poszłoby pismo do urzędnika ze lwowa, który dał odmowę, żeby jeszcze raz sprawdził, czy te błędy formalne faktycznie wymagają odrzucenia wniosków
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529230
>>529229
>urzędnika ze lwowa, który dał odmowę
o ile w ogóle byłaby ta odmowa, gdyby wszystko grało w stosunkach dwustronych
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529233
kurwa, teraz skumałem, co znaczy dogadanie się ukraińców z węgrami i wyloty z mołdawii. to zamknięcie mordy półgłówkom bełkoczącym o szantażowaniu rzeszowem. za gruba kompromitacja, nie zagłębiam się w to. będzie, co ma być
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
849c08 No.529240
>>529229
>gdyby znaleźć z nimi wspólny język
ten wspólny język można przeczytać IRL na twitterze xd powiedz mi jak znaleźć z nimi wspólny język? może Polacy do spółki z ukropitekami powinni wyśmiewać te polskie ofiary na Wołyniu?
>ten wagon to tam chuj
no właśnie nie chuj, tylko symbol pogardy, że kraj, dzięki któremu wgl istnieją jest traktowany jak śmieć
>>529233
>wyloty z mołdawii
kolejny symbol, że ma Polskę w dupie ten aktorzyna, ale to dobrze, mieszkańcy Polski już dostatecznie się wycierpieli za tych jebanych rezunów, niech wylatuje z kiszeniowa, nawet himarsem, cwel xd
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529242
>>529240
>na twitterze
powtarzam dotknij trawy
>kraj, dzięki któremu wgl istnieją
bzdura i megalomania
>jest traktowany jak śmieć
kłamstwo
>ma Polskę w dupie
to niezła urażona duma że nie chce korzystać z pomocy kogoś kto właśnie jego ma w dupie, bo się pod tą dupą paliło
>mieszkańcy Polski już dostatecznie się wycierpieli
no ty najwięcej wycierpiałeś prawiczku xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
849c08 No.529259
>>529242
>powtarzam dotknij trawy
przestań wierzyć swoim kłamliwym oczom!
>bzdura i megalomania
ostro o zelenskim
>kłamstwo
ostro o wołyniu
>niezła urażona duma że nie chce korzystać z pomocy kogoś kto właśnie jego ma w dupie
ukraińskie mary w 4K
>no ty najwięcej wycierpiałeś prawiczku xD
tak jak te rzekome ofiary w bambuczy xd
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529261
>>529259
>rzekome ofiary
to jest właśnie ta różnica. co mówi praktycznie 1 głosem społeczność międzynarodowa vs co mówią polkopskie prawiczki. całą resztę twojego gównoposta też to idealnie podsumowuje
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
849c08 No.529263
>>529261
>społeczność międzynarodowa
społeczność międzynarodowa - Polska i Niemcy mówią, że dUPA to zbrodniarze czyli to prawda
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
333872 No.529266
>>529263
nie niemcy, tylko jakiś niemiecki dziennikarzyna, który nie wyleczył się z kompleksu cwela po byciu zgnieconym i przymusowo denazyfikowanym. ale ty powinieneś wiedzieć, że nie wszyscy tam tak mają, przecież afd to twoi koledzy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
653464 No.529293
Zeleboba rozsierdził się.
To już trzeci(pic rel drugi) dzień jak Moskwa gore.
Negocjacje pokojowe postępują.(Kolejne mostry na Krym wyjebane.)
Nie spodziewałem sie ze to napiszę ale
Ja na miejscu rosjan bym zaoferował Ukraincom zamrożenie linii frontu tu i teraz i wymiane jencow bez zadnych haczyków.
Ja na miejscu Ukraincow odrzuciłbym tą ofertę.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
3de3a1 No.529384
>>529293
niech ta stara kurwa ukraina zdycha za 5 metrów muchosromska xkurwaD. za nasze i wasze krzywdy towarishe
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
5fe393 No.529407
>>529384
Caly zapas sprzetu i poltora miliona rosjan zlikwidowanych a cele Specjalnej Operacji bardziej odległe niz w marcu 2022.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
025897 No.529415
>>529407
Ukraina jest zrujnowana : populacyjnie, infrastrukturalnie i gospodarczo. Utraciła 20% terytorium.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
849c08 No.529416
>>529415
ale wygrywa na reddicie
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
4f65ea No.529468
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
4f65ea No.529469
>>529416
>>529415
No ale to nie jest wygrana rosji xD chyba ze na reddicie i tej prezentacji o tym jak rosjanie sa przygotowywani na porażkę wojny.
Jak sasiad straci obie nogi a ty jedna to nie oznacza ze było warto zaczynac wojnę.
ctrl+v
rosjanie zrobili nie wojnę a 3 dniową operację żeby
1. Przejąć identyczne z rosyjskim rosyjskojezyczne radzieckie społeczeństwo
2. Przejąć potężny przemysł po radziecki zbudowany juz dekady temu jako uzupelniajacy się z rosyjskim
3. Szybko latwo bez strat i problemów
4. ZSRR zmartwychwstały, car Władimir Wielki, rassija silna, pora na ceesa.
Zużyte zapasy czołgów na 2 i 3 rzut III wojny światowej milion edycja półtora miliona ofiar późnej jako zwycięstwa są przedstawiane tortury radzieckich żołnierzy, cierpienie radzieckiej ludności cywilnej a gospodarka ZSRR jesr objęta sankcjami ale i ulega samodestrukcji celem produkcji amunicji do zabijania obywateli ZSRR, niszczenia przemyslu i infrastructury radzieckiej a zdobyto ruiny miasteczek górniczych z 3 staruchami modlaxymi się do portretu Lenina w piwnicy a te wyzwolone tereny nie będą porzadnie odbudowane nigdy, przemysł w pizdu na wsiegda, niewybuchy beda zabijac nielicznych mieszkancow okupiwanych terytoriow jeszcze za ponad 100 lat bo dzis we Francji niewybuchy z I swiatowej nadal zabijają a Ukraina nigdy nie będzie prorosyjską czescia imperium.
Nikt nie neguje faktu jak straszliwie rozjebana jest Ukraina, po prostu wojna to gra nie o sumie zerowej a ujemnej, a rosja przegrała, zadna ilość cieszenie sie ze ja stracilem jedno oko a sasiad dwa ale wygralem! Tego nie zmieni.
NIKT NIE MÓWIŁ ZE BEDZIE KIJOW W 3 DNI
TYLKO SAM
PUTIN
TAK STRASZYL EUROPEJSKICH LIDEROW W 2014
https://www.theguardian.com/world/2014/sep/02/putin-russian-forces-could-conquer-ukraine-capital-kiev-fortnight
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
f6fcf7 No.529473
>>529407
jak kurwa odległa skoro to Rosja przejmuje terytorium na ukrainiu 🤣. ukroświniaki nawet nie sa na tyle mocne żeby odbić stadion shahtar donieck. i tak ta cała wojenka wygląda ukroświmiaki sprzedają propagande sukcesu a potem polskie trutnie pokroju wolskiego/bartosiaka spuszczają się nad tymi wysrywami xDDDD.
t. dzidzius
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
4f65ea No.529474
Ukraincy sa na tyle mocni ze mówią Białorusi co ma robić, kontrolują pogodę (czarne chmury, grzmoty, mazutowy deszcz) w stolicy narosji Moskwie i spowodowali ewakuację Krymu
ponad 2800 samochódow stoi w kolejce przed Mostem Kerczeńskim.
Od 4 lat mówię:
stul mordę i wroc jak będziesz mial do powiedzenia co wygrała rosja.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
f6fcf7 No.529475
>>529474
przeczytałem to głosem kastrata wolskiego 😭😭😭😭. ty kurwa zboczeńcu z urojeniami xDDDD
t. dzidzius
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
4f65ea No.529476
Mozesz sobie wyobrazac mnie jako kobiete jezeli to lubisz, twoja raszka jest słaba, odpierdalasz sluzalstwo 3 rzeszy i krzyczysz sieg heil w momencie gdy w bunkierku Adi patrzy na Blondi i trzęsącymi sie rekami wklada naboje do magazynka swojego pistoletu.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
dd605b No.529478
>>529473
>nie sa na tyle mocne żeby odbić stadion shahtar donieck. i tak ta cała wojenka wygląda
najmądrzejsze uogólnienie, na jakie stać cweliczka xD nk powie putinowi, że już może kończyć wojenkę, bo ona była o stadion szachtara donieck, a już go podobno zdobyli
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
66a5a9 No.529479
>>529478
>>529476
pieknie was głupie kurwy zaorałem. prostym przykładem piłkarskim 😹. zaśpiewajcie cwele tatko nasz bamdera ukrainiu ma. Ale kurwy bez stadionu shahtaru xDDDDD. nawet mi was nie żal cwelki. kolejny sezon tułaczka po europie KURWY JEBANE. bo Pan Putin powoedział krótko niet stadion dla Nazistów 😹😹
t. dzidzius
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
dd605b No.529480
>>529479
temu pizdusiowi podpisującemu się dzidziuś trzeba wymyślić jakąś bardziej spójną i wiarygodną ksywę. proponuję
>pajac
bo "ułomek" i "cweliczek" pasują też do polkopka, już nawet nie wnikając w to, że ten tu też może mieć pochodzenie polkopskie
ewentualnie może być
>gizmo
>elmo
>krzyżmo
>bielmo
nie będę za dużo wymieniał, dajcie swoje propozycje
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
8cf398 No.529481
>>529480
moxesz do mnie synu kurwy mowic Ojcze. Bo pierdole twoja matke dziwke z dałnem regularnie.
t. dzidziad
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
dd605b No.529482
>>529481
ciebie pajacu nie pytałem
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
4139e6 No.529483
>>529482
nie zessraj się cwelu opluty. btw mow o mnie jak chcesz, synu kurwy. ale status twoje matki dziwki przeruchanej osiedlowej się od tego nie zmieni śmieciu banderowski jebany irl takim frajerom jak ty to ja spłukuje głowe w szkolnym kiblu i to jest real talk szmato xDDDDD.
BO TAK TO TUTAJ FUNKCJONUJE, kurwo bita
https://www.youtube.com/watch?v=y3OhmUzaoMw&list=RDy3OhmUzaoMw&start_radio=1
t.dzidzius
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
dd605b No.529484
>>529483
polkopków można odróżnić po tym, że ten tutaj to
>polkopek murzyński
a ten drugi to
>polkopek blady
jak to możliwe, że murzyn jest polkopkiem, było już tutaj wyjaśniane. kolorowi są większymi ksenofobami niż biali
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
000000 No.529487
>>529484
przecież ty synu kurwy kazdego nazywasz polkopkiem. Kto
A)pierdoli twoja matke brudna dziwke, bo to brudna dziwka
b) pierdoli twoja banderowska ukrainiu, bo to banderowska kurwa
pieknie ciebie wytresowali cwelu XDDDD. kurwa Anony ja kisne z tego zjeba z dwucyfrowym iq 😹😹😹
t. dzidzius
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
dd605b No.529490
>>529487
nie, półgłówku. idioci wychwalający putina to polkopski margines, a nie wszyscy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
5c36eb No.529491
>>529490
Putin? to wspaniały człowiek, najwoekszy anty nazista w europie. tysiącami eksterminuje banderowskich nazioli 😹. So utkaj tam kurwo lamusie
t. dzidziuś
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.