No.2974 [View All]
technologiczny zapierdalaj
dyskusje o technologii zaczęły trochę ciążyć na głównym fredzie i potencjalnie mogą przeszkadzać w zasrywaniu oskarachana, więc oto nitka dedykowana temuż temate
kompe, telefony, gadżety wszelkiej maści, sprzęt audio, video, konsole do gier, nowe i stare, to tutaj
oskarki rzecz jasna uprasza się o wykurwianie, to poważny temat dla poważnych anonów
315 posts and 27 image replies omitted. Click [Open Thread] to view. ____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73683
>>73666
>no chyba normalne że sprzętu musi mieć jakąś opcję kalibracji
jeśli jest upośledzony to tak, jeśli jest ona zbędna jak w wii to nie ma takiej potrzeby bo jeszcze raz tłumaczę konsola po prostu wie gdzie celuję bo taka jest zasada jej działania
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73690
>>73683
dobra nie da się tego sporu inaczej rozwiązać będziemy się napierdalać na gołe klaty
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73725
>>73599
>u mnie odzyskał trochę szacunku na dzielni za proton który złamał mit że linux nie jest do gier a w zasadzie kontrybucje valve do wolnego oprogramowania to czysty pieniądz i za to dostaje ode mnie tylko pół huja do dupy bo dużo odpracował na swoją pokutę
ale on nie zrobił tego dlatego, bo jest pociesznym grubaskiem z dobrym serduszkiem, tylko z przymusu
windows zaczął kombinować nad własnym sklepem, zrobił xbox passa, gdzie za uczciwą cenę 2 złote miesięcznie przy zakupie przez turcję lub argentynę dostawało się ileś premier i innych gierek, planował większą integrację xboxa i windowsa, to spaślak poczuł się zagrożony i musiał szukać alternatywy dla windowsa
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73727
>>73725
to
to jest zwykła parchata gruba kurwa
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73752
>>73725
każdy powód jest dobry tak jak i rezultat
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73927
hipis jakie masz konsole albo miałeś albo sprzedałeś
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73928
>>73927
żadnej konsoli nie sprzedałem i nie zamierzam
ogólnie to ja teraz głównie emuluję nawet jak jakąś konsolę posiadam bo nie oszukujmy się napierdalanie savestatów zawsze spoko
fizycznie posiadam
>psx oczywiście typu szarak z modchipem
100% sprawny
>ps2 przerobiona ripperem
spierdolony laserklasyka sony odkąd pamiętam ta firma miała chujowe lasery wieżę z 1997 roku też mam zgadnij co się w niej jako jedyne spierdoliło zresztą lasery w psxach też padały wydaje mi się że psone miały napędy już lepszej jakościw dodatku model który freemcboota z samej karty nie odpali musi być płyta**
działa ale hdd nie mam za bardzo żeby do niej podłączyć z gry z usb tną się przy demkach
wersja fat bo ps2 slim to pedalstwo
>ps3
największy chyba weteran tu akurat zwykła slimka bo super slim to pedalstwo a fat to nie kwestia czy zrobi się ylod tylko kiedy
w ogóle to mam dwie sztuki ps3
w pełni sprawna dysk od lat lubi sobie niepokojąco skrobnąć ale wyjebane
nieprzerobiona pewnie ją kiedyś przerobię jak mnie coś najdzie bo są bezinwazyjne sposoby
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.73929
>ps4 pro
wszystko sprawne w zasadzie służy tylko do grania w snowrunnera obecnie chociaż trochę rzeczy na niej przeszedłem swojego czasu niemniej jednak uważam że ps3 to ostatnia dobra generacjapędzle zarzucają że to między innymi w czasach ps3 zaczęły się dlc i inne gówna owszem ale to już w późniejszym okresie ja tam i tak szanuję i będę szanował
nowej generacji nie kupię chyba że za 100zł abo znajdę za darmo za bardzo obecne konsole przypominają pecety zatarło się wszystko między platformami
nieprzerobiona
>psvita
ta slynna obsługiwana fiutem nieprzerobiona oczywiście stary dobry oled nie żadne pedalstwo
>znaleziony na skrzynce pocztowej ponad 10 lat xkloc 360
leżał to zabrałem nigdy nie podłączyłem bo w sumie wyjebane jajca niech se lezy
no i jakieś bajery typu eyetoe playstation move move sharpshooter wonderbook turecki i bollywoodzki singstar na ps2 xD
w ogóle tak sobie przypomniałem że za tego wonderbooka z grą to jakieś śmieszne pieniądze dałem chyba poniżej 30zł
kiedyś można sobie było popierdółki kupować raz że było co dwa że nie było wszelkiej maści skurwysynów spekulacyjnych które cenę każdego gówna windują do poziomów nieakceptowalnych
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74261
anonie od sprzętu z fiio ka15, a co uważasz o ka17? warto te dwie-trzy stówy dorzucić, czy nie ma to sensu kompletnie?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74275
>>73928
>bo super slim to pedalstwo
właśnie poleciłeś mi kiedyś slima, że tylko i wyłącznie, też dużo z innych źródeł czytałem że sie rozpierdala bardzo często mimo że lżejsze albo głośno napierdala
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74277
>>74261
jeśli potrzeba ci dodatkowej mocy albo używasz 8-omowych słuchawek to odpowiedź brzmi być może, jeśli słuchasz na słuchawkach które napędzi zwykły minijack to różnicy raczej nie usłyszysz
>>74275
ze slimów tylko 2100 i wczesne wersje 2500, późniejsze nie są zgodne z pełną przeróbką a wcześniejsze czyli 2000 mają starszy proces technologiczny i hujowe kondensatory nec tokin które mogą wywołać ten słynny ylod i zajebać konsolę
2100 najbardziej pewny wybór
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74279
>>74275
no ps3 slima polecałem właśnie z własnego doświadczenia skurwiel nie do zajechania
pierwsze faty miały najwięcej możliwości i kompatybilność wsteczną w sensie kawałek ps2 wbudowany w sobie ale co z tego jak miały małe dyski a przede wszystkim zdychały za dużo znałem ludzi co o swoje konsole dbali i im się spierdoliły
z kolei super slim to była taka budżetowa edycja konsoli ale robiona na odpierdol z gównolitu napęd przykrywany zasuwaną klapką jak jakaś samoróbka no i grzało się to gówno ale jak się miało kurwa nie grzać już zwykłe slimki się grzały a i potrafiły się zakurzyć otwory wentylacyjne a super slim to jest wpierdolony w o połowę mniejszą obudowę co jest proszeniem się o kłopoty
dlatego ps3 tylko i wyłącznie slim
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.74280
>>74277
mam 2104b na tej swojej staruszce a druga to nie wiem bo leży w pudle ale kupiona rok później więc podejrzewam że ten sam model
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75007
anonie od sprzętu, załóżmy że ktoś nie ma co robić z piniendzmi
czy jest jakieś lepsze combo od fiio K19 i sennheiserów HD800S?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75045
>>75007
>HD800S
scena przepastna i trójwymiarowa, mikrodetale najwyższej półki, tuning też bardzo ładny i mniej męczący niż zwykłe HD800
>K19
tu się nie wypowiem a możliwe że to overkill chyba że słyszysz albo myślisz że słyszysz te drobne różnice między drogimi dakwzmakami
no ze słuchawek to jeszcze planary od DCA czyli Dan Clark Audio są ostatnio bardzo szanowane no i HE-1 jeśli właśnie sprzedałeś jacht
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75052
>>75045
nie chce wyjść na dziwnego typa, ale właśnie ten K19 to wygląda jak taki zloty środek
da się go kupić teraz za jakieś 4500, więc nie jest jeszcze "tak" drogi, zwłaszcza jak porównanymy go do sprzętu za 20k czy 25k, gdzie często siedzą w środku nawet te same chipy co w K19 xD
w podobnej półce cenowej do K19 jest jeszcze Topping DX90
also kojarzysz anonie może firmę FPGA? też robi chipy DAC, ale produkty z nimi są potwornie drogie, jakiś jeden combo dac + amp kosztuje prawie 23k
also co się odjebało z tym orfeuszem, czemu zamiast 250k na stronie polskiej sennheisera kosztuje teraz jakieś 380k? popierdoliło ich? xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75064
>>75052
>nie chce wyjść na dziwnego typa
idź do sklepu audiopedofilskiego, poproś o prezentację tego fijo i jakiegoś daca do 1000zł i przeprowadź ślepy test ABX, jeśli faktycznie zauważysz różnice i po spojrzeniu na rezultat będą one z korzyścią dla fiio wtedy dopiero coś będzie naprawdę na rzeczy
>kojarzysz anonie może firmę FPGA?
to nie firma xD jest to rodzaj technologii, programowalny zestaw bramek logicznych, taki sam jak w modnych ostatnio konsolach do gierek typu mister, superstation i analogue
>czemu zamiast 250k na stronie polskiej sennheisera kosztuje teraz jakieś 380k?
pieniądz fiducjarny jest dodrukowywany przez parchate mendy tak więc wszystko drożeje łącznie z orfeuszem
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75079
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75301
śledzicie może Computex w tym roku?
ja tam czytam relacje i niestety straszna nuda w tym roku
same obudowy i chłodzenia/aio
jeszcze te wszystkie gigabajty i msi obchodzą 40lecia marki, a asus ma 20lecie serii ROG, to wydają jakieś wydania okolicznościowe kolekcjonerskie płyt głównych i gpu
nie wiem, dla mnie to jakieś chore jest robienie z zasilaczy, aio, płyt czy gpu jakichś wydań kolekcjonerskich, limitowanych egzemplarzy, no po chuj to komu?
i tak za dwa czy trzy lata wyjdzie nowe, lepsze, szybsze, a to będzie gówno warte
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75313
>>75301
nie bo jak dla mnie na rynku jest stagnacja zresztą kiedyś się takimi rzeczami jarałem a teraz mam w dupie sprzęt ma być tani i dobry po prostu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75326
>>75313
>na rynku jest stagnacja
nie sposób się nie zgodzić, kiedyś mieliśmy praktycznie co rok czy nawet mniej nową generację, teraz wychodzi jakieś 2 do 3 lat na generację
w pomniejszych częściach i peryferiach raczej też, może poza myszkami i klawiaturami
>tani i dobry
w dzisiejszych czaksach albo jest dobry, albo tani, z nielicznymi chlubnymi wyjątkami
czasami jest też drogi, ale za to kiepki
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75327
w ogóle to anonie od sprzętu, czego używasz jeśli chodzi o klawiaturę i myszkę?
ciekaw jestem bardzo
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75328
>>75326
największy postęp to był w latach 90tych z drugiej strony cieszę się że tego co się wtedy działo już nie ma jeżeli chodzi o pc bo tam jak kupiłeś komputer średniej czy dobrej nawet klasy to on po pół roku a najdalej roku był już archaiczny
>czasami jest też drogi, ale za to kiepski
wiele takich przypadków
no ale chodzi mi bardziej o to że dziś możesz kupić jakiegoś kompa z biura za 500zł i jak dokupisz grafikę to nawet w coś pograsz a w starsze rzeczy bez problemu kiedyś nie do pomyślenia
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75360
>>75327
obecnie Razer Huntsman V2 i Basilisk V3, kiedyś może spróbuję linowych HE/TMR z czułością nacisku ale na razie zestaw się sprawdza
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75362
>>75360
zgnitka z goja, konsumuj konsumuj
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75367
>>75362
kupiłem na promocji i wcale nie są złe, działa pod linuxem przez openrazer a optyczne przełączniki przynajmniej będą żyć pewnie tak długo jak ja implikando że jeszcze długo pożyję xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75368
>>75367
bardziej pedalskich i oczojebnych nie było?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75372
>>75368
jak ustawisz podświetlenie na biało na minimum a w myszce całkiem wyłączysz to nie jest oczojebne
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75419
>>75360
o widzę że anon typu end of korz olwejs rajzer fan
w ogóle to co uważasz o obecnych klawiaturach? bo ja to się zahibernowałem w epoce jak było tylko cherry, potem doszła masa chińczyków, a potem te wszystkie switche magnetyczne, optyczne, indukcyjne, i jeszcze inne chuj wie jakie
twoim zdaniem magnetyki/Hall Effect to teraz najlepsze/najciekawsze?
>>75367
optyczne w sensie w myszce?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75420
szanowne państwo, kochani moi, jest w końcu mamy to
https://videocardz.com/newz/microsoft-windows-11-low-latency-profile-cpu-boost-for-start-menu-is-now-available
mamy w końcu specjalny profil który dokonuje specjalnego podbicia zegarów cpu, żeby pierdolone menu start nie muliło na komputerach za 20k
żyjemy dosłownie w klaun świecie, bohaterska walka z problemami które nie istnieją na normalnych systemach
rzygać się chce po prostu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75421
>>75328
czy ja wiem czy było aż tak źle
znaczy tak, mogłeś wtedy wywalić w 2000 roku 10k na komputer który za rok był przestarzały, a to były wtedy chore pieniądze i prawie roczna pensja, jedynie taka lidia owsiak tyle miesięcznie zarabiała w wośpie z dobroczynności
ale ja też na kompie z 2002 normalnie grałem w taki UT2004 i inne kał of dupi, battlefield 2 też jakoś chodził
i to też znaki czaksów, że dawniej grało się w jakichś 720p czy tam nawet 640p w 20 fpsów czy mniej i człowiek się cieszył że w ogóle działa i grał do rana
a dzisiaj odpala w 4k 240fpsów w hdrze z goy tracingiem i wodotryskiem i nadal jest niezadowolony
talkie życie
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75427
>>75420
obecne kuce jedzą gówno
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75428
>>75420
ale łojarz to nie jest normalny system
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75429
>>75421
ja mówię o końcówce lat 90tych i nie nie dało się grać normalnie kupiłeś w miarę kompa a tu ci weszły akceleratory 3d no i już sobie goju nie pograsz inb4 tryb softwarowy
>czy tam nawet 640p w 20 fpsów czy mniej i człowiek się cieszył że w ogóle działa i grał do rana
i tak i nie jak ci fps rwał i klatkował to się grać nie dawało
>a dzisiaj odpala w 4k 240fpsów w hdrze z goy tracingiem i wodotryskiem i nadal jest niezadowolony
bo gry nie mają tej słynnej duszy zawsze i wszędzie najważniejsza jest grywalność a jak szła w parze z dobrą oprawą no to super teraz ani nie ma gier które wywołują efekt wow ani grywalnych a już na pewno nie jedno i drugie razem
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75460
>>75419
>rajzer fan
właściwie to gardziłem tą firmą i wciąż nie mam o niej jakiegoś najlepszego zdania ale niektóre ich produkty mi odpowiadają jak i logitecha albo tych nowych keychronów na kiju, patrzę na produkt a nie na markę tak naprawdę
>co uważasz o obecnych klawiaturach?
jedna rzecz która jest o wiele lepsza niż w latach 90 i 00 kiedy klawiatury były na gumkowych kopułkach gównianych i nawet za kilkaset złotych próbowano nieraz sprzedać to kurwa gówno a od jakichś 10-15 lat ma miejsce renesans właśnie mechanicznych klawiatur które były standardem we wczesnych latach komputeryzacji i wróciły do łask, te optyczne i magnetyczne też nie są nowym wynalazkiem bo były już wtedy ale teraz są dużo tańsze i trafiły pod strzechy
>twoim zdaniem magnetyki/Hall Effect to teraz najlepsze/najciekawsze?
no raczej tak tylko to wszystko jest liniowe czyli nie czujesz aktywacji klawisza bo nic nie klika pod palcem, nie byłem co do tego przekonany ale teraz w sumie spróbowałbym gdyby dali dla mnie bo w połączeniu z małą siłą nacisku i prawie brakiem tarcia to może nie być takie złe, no i magnetyki mają płynny docisk analogowy, im mocniej wciśniesz tym np. szybciej chodzisz albo jedziesz
>optyczne w sensie w myszce?
w klawiaturze też, tam jest dmet light strike
>>75420
windows już stał się dla mnie obcy mentalnie więc wyjebane, wyobraź sobie że niektórzy za to płacą xD
>>75421
dlatego kiedyś trzeba postawić sobie granicę i nie grać w nowe gry szczególnie AAA a dla mnie 10-letnie gry to są już nowe, nie pamiętam kiedy ostatnio wyszła dobra albo nawet średnia gra bo wszystko to jest taka pasza dla gojów i jak wyżej niektórzy za to płacą co sprawia że mózg mi rapuje eldokę na wolno
nieraz jakieś indi pojawią się dobre ale do tego akurat wystarczy komp z gówna
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75463
>brak igpu
>za to bezużyteczne npu
zapowiada się smród jak skurwesyn i nie zdziwię się jak w tej generacji dostaną wpierdol od intzwela
https://wccftech.com/amd-olympic-ridge-zen-6-ryzen-cpus-get-integrated-npu-at-the-cost-of-igpu/
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75464
>>75463
eh i pomyśleć że człowiek kiedyś to wiedział co w trawie piszczy a teraz wszystkie te trzy skróty musiał sprawdzić bo nic mu nie mówiły
ja to bym chciał żeby chinole zaczęły coś swojego robić to pewnie zastosują dumping cenowy
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75466
>>75460
a co ci się podoba z logitechów, rajzerów i keychronów konkretnie?
co tak w ogóle uważasz o tym słynnym logitechu superstrike co na gojowskich sklepach ponad 700 złotych kosztuje i ponoć ma tam jakieś bajery dające przewagę, dopóki gierki online nie zaczęły ich użytkowników banować za cheaty xD
ogólnie też uważam że mechaniki są o wiele lepsze od gumek, plus kompletnie inna żywotność jest takich klawiatur
tak pytam o te keychrony bo niedawno na dzień 30paro letniego dziecka przybył do mnie nabyty drogą kupną keychron Q6 HE 8K oraz Pulsar X2A v3 es
no i nadal mam klikanie w tym keychronie xD chociaż nie wiem, oczywiście można łagodniej wciskać i nadal jest input, a kliknięcia nie ma, plus jest bogate oprogramowanie, można sobie chyba ten dźwięk indywidualnie ustawić dla każdego klawisza, tak samo siłę nacisku, szczerze jeszcze się tym tak bardzo nie bawiłem
ale trochę co pouprawiałem na niej gaymingu to jest bardzo przyjemna do tego, do pisania to troszkę gorzej, jak dla mnie klawisze powinny być odrobinkę większe
>nieraz jakieś indi pojawią się dobre ale do tego akurat wystarczy komp z gówna
to akurat zazwyczaj prawda, sporo gierek indie chodziło mi na kompie z 2009 czy laptopie z jakiegoś 2011/12, co prawda w 1080p czy nawet 720p, ładowanie wolne przez dyski, ale nawet stabilnie chodziły i nie było jakichś zwiech czy wieszania czy innego szarpania
ja to jestem ciekaw co ty o tych nowych Doomach sądzisz, w sensie 2016, eternalu i dark age, bo wiem że lubisz arcade i dooma 2 xD
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75472
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75473
>>75472
>500 dolarów
>robiony przez firmę z której lata temu została tylko marka a która nigdy nie robiła komórek
jaja sobie robisz?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75477
>>75466
logitech i razer mają w ofercie myszki w formacie który lubię czyli dobre do grania ale więcej przycisków niż te 5-6 standardowych, keychrona wymieniłem bo jest chyba najbardziej znaną firmą która oferuje klawiatury na bazie QMK czyli najlepszego firmware, niekoniecznie jest to top 3 producentów a przykłady które rzuciłem bo nie chce mi się myśleć nad innymi a otwieram katalog i szukam dopiero jeśli czegoś chcę konkretnego
>logitech superstrike
dla e-sportowców może dobre bo w huj lekkie i teraz logitech kombinuje z haptyką za co szanuję bo to zawsze coś nowego i może a wraz się sprawdzi ale umówmy się, trzeba lubić w dupę żeby w roku pańskim 2026 być e-sportowcem
>gierki online banujące gojów za myszkę
xD dobrze tak kurwom, kiedyś samemu się zakładało serwery i nie było żadnego anty cheat gówna może oprócz punkbustera który był opcjonalny i tylko na większych dedykach
>klik w magnetykach
to nie ma sensu za bardzo bo możesz ustawiać przy ilu milimetrach ma być aktywacja więc jedyne co mogłoby zadziałać to haptyka jak w tej myszce logitecha wyżej wymienionej, niektórym do szczęścia to niepotrzebne i można byłoby żyć bez kliku
>co ty o tych nowych Doomach sądzisz, w sensie 2016, eternalu i dark age
eternal wydaje mi się najlepszy z nich wszystkich chociaż już przekombinowany ale autentycznie dobry porównując do innych współczesnych gier AAA, 2016 mnie nudził a dark ages jest jeszcze bardziej przekombinowany niż eternal
dwa pierwsze doomy wciąż nie mają sobie równych w kwestii projektu poziomów i mechanicznie też nie próbują robić więcej niż powinny, quake myślę że ma minimalnie gorsze poziomy za to mechanika ruchu jest tak kurwa dobra że odbywają się turnieje które bazują na samym ruchu
>>75472
wygląda jak japońskie klapki sprzed 20 lat, ciekawy produkt chociaż ja to musiałbym wgrać custom rom bo sailfishowi za bardzo nie ufam
>DAC chips from ESS and Cirrus Logic
dobra za samo to może być tego warty
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75488
>>75473
no i co z tego że nie robiła
własnych układów ani własnego OSa nie robią, tylko korzystają z tego co już jest, telefonik to nie fizyka kwantowa i wątpię żeby coś strasznie spieprzyli
ma dużo rzeczy które nam parchy zabrały, jest fizyczna klawiatura, jest slot sim, jest slot na karty sd, jest jack, w cenie masz kartę sd i słuchawki, nawet chyba jakieś lepsze monitory a nie najtańsze gówno
plus jak tamten anon mówi ma mieć dobre układy audio i chyba robić też za odtwarzacz
jedyne co boli to jedynie 4GB ramu
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75489
>>75477
więcej przycisków w sensie te takie myszy do mmo co mają cały panel 0-9 z boku?
a z keychronów to któryś konkretnie cię interesuje albo podoba, albo na co byś zwracał uwagę jakbyś kupował klawiaturę teraz?
co do tej haptyki to właśnie keychron i jakiś inny chińczyk już się odgrażał, że pracują nad skopiowaniem tego czy nawet już mają projekt, więc pewnie będzie to samo, a taniej
no i faktycznie to firmware keychrona bardzo dokładne i szczegółowe jest
a w tej co ja mam to chyba te switche są jakieś inne, w sensie większość magnetyków ma Gaterony, a tu są jakieś customowe keychronowe limonkowe (ang.lime) to może dlatego klikają xD
a z tymi doomami ciekawa sprawa
są spore różnice między 2016 a Eternalem, zwykle jedni wolą bardziej jeden, a drugiego nie lubią
z tego co wyczytałem to 2016 to taki w miarę standardowy fps, Eternal ma dużo więcej elementów platformowych i skakania, co wielu się nie podoba, plus jest tak jakby nastawiony na coś typu kombosy? W sensie masz wbudowane w pancerz dodatkowe bronie typu piła, miotacz ognia, jakieś granaty i zamrażarkę, one mają jakiś tam pasek ładowania i jak nimi wykańczasz wrogów, to lecą z nich kolorowe znaczki w sensie zdrowie, pancerz i amunicja
plus te wszystkie glory kill
a czemu twierdzisz że dark ages jest jeszcze bardziej przekombinowany?
jak coś to ja w żadnego nie grałem, ale niedługo planuję [cool]
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75494
>>75477
a co twoim zdaniem jest nie tak z tym całym sailfishem i czego ty używasz jeśli chodzi o telefon? masz coś z graphene?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75500
>>75488
nadal uważam cenę za żydowską to raz
>no i co z tego że nie robiła
to że spierdolą to tak jak z klejeniem modeli pierwszy zawsze spierdolisz commodore to jest obecnie gówno nie firma
poza tym wygląda jak chińskie gówno z plastiku bo pewnie nim jest
>4gb
no to będzie się gówno jebane cięło w chuj bo nie wierzę że oni to dobrze zrobią
>pierdolenie że będzie kompatybilne z aplikacjami mimo że nie jest
a ty walisz konia pod jakieś marketingowe pierdolenie póki co
no i powiedzmy sobie szczerze ekran dotykowy to jest syf ale już kurwa widzę ten "komfort" przeglądania na przykład mapy na fizycznych przyciskach
nie jestem fanem smartfonów broniłem się przed nimi bardzo długo ale nie będę udawał że nie widzę ich plusów oraz tego dlaczego zostały wykorzystane w nich duże ekrany dotykowe a nie przyciski sens fizycznych przycisków to widzę w graniu w stare gry z javy czy podobnych bo przy grach na telefonie dotyk ssie pałę zresztą ogólnie gry na telefon ssą pałę i gniję z oskariatu co się pierdoli w jakieś pady do telefonów zamiast zagrać jak człowiek na komputerze czy konsoli czy zemulować gierkę z telefonu już ostatecznie
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75501
limit cwel
>jest fizyczna klawiatura
no tego w swoim obecnym smartfonie nie mam
>slot sim
posiadam
>karty sd
posiadam
>jack
posiadam
>w cenie masz kartę sd i słuchawki
posiadam bo kupiłem używany telefon od kolegi
po prostu trzeba kupować porządne telefonyczyli na przykład tanie chinole a nie jakieś gówno dla goja
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75613
YouTube embed. Click thumbnail to play.
>>75472
sorry za linkowanie do jutuberów ale ten akurat się w miarę sensownie zazwyczaj wypowiada
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75788
grubas wysssssrał swojego steam kloca z dupy, i po raz kolejny w ostatnim czaksie ludzie po nim jadą
https://wccftech.com/steam-machine-1049-price-margin-suppliers-amd-leak
mamy do czynienia z low end komputerkiem który nawet nie wiem czy jest silniejszy od ps5, a najtańsza wersja w polin to chyba coś koło 3700
na znanych wortalach technologicznych już są artykuły jak złożyć podobny lub mocniejszy sprzęt i to taniej, oraz jest powyższy artykuł co mówi że grubas nałożył ogromną marżę na swojego kloca
jest jeszcze drugi artykuł gdzie spaślak twierdzi
>yyy no gracze nie powinni się domagać żeby było taniej bo ten no wolny rynek i to źle wpływa na rynek złóż se sam komputerów durr
jestem ciekaw czy wieloletnia dobra passa gejbena niedługo pierdolnie na ryj
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75794
>>75788
parchate kurwy utylizować
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.75815
eh i nadal się nie nauczyli i nadal piszą z zagranicznych ip mimo że pisałem że posty wtedy spadają z automatu i leci autoban
anon co do borga to z tym szkalowaniem amig to tak nie do końca a bardziej o borga to się zesrali wielcy kurwa amigowcy z ppa a tych pajaców to jebać borg ma swoje za uszami ale tutaj akurat wypowiedział się z sensem
a ja na przykład też gardzę atari st mimo że ogólnie sprzęt retro lubię no i co z tego
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.