No.467384
Byłem dzisiaj w sklepie i kurwa jajka kosztują już 9.89 a Biedronka to niezłe chuje
>Tydzień temu jajka kosztowały 7.49
>Dzisiaj kosztują 9.89
Chuje tłumacza podwyżka tym że zdjęli z oferty ściółkowe i wjebali z wolnego wybiegu i tak teraz polaczku płacisz xD
To samo na maśle. Kurwa masło kosztowało 11 zł za kostkę co i tak było przejebane to teraz wycofali małe gramatury i została tylko wyjebana kostka masła która kosztuje 18.50 byłem dzisiaj w sklepie zostawiłem 80 zł za śniadanie na dwa dni
Kurwa chuj z tego że zarabiam 3600 jak kurwa samo żarcie miesięcznie to jest z 2500 xD a jeszcze dolicz rachunki xD zakupy na jeden dzień to już dzisiaj prawie 100 zł inflacja za styczeń to będzie spokojnie 18 procent
____________________________
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467388
>>467384
jak mawiał mój ojciec teraz taniej sie napierdolić wódką i iść spać bo wydasz 30zł dziennie a jak chlejesz to nie chce sie tak jesc jak robisz ciągi a ja powiem inaczej bo zmiana pokoleniowa, taniej sie najebac lekami bo sie w ogole nie chce jesc i 3 tygodnie cpania to wychodzi moze 200zł i jadłem raz na 2 dni bo mi sie nie chcialo isc wziac z lodowki bo mialem wyjebane i grałem w gierki w innym swiecie, za 2 godziny jak pierdolnie to bedzie gnój, zażyłem pregabaline 1200miligram, kofeine i papierosa, wszyscy łapy w góreeee.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467389
>>467388
a zywienie to kurwa dramat tak ceny wyjebało jak odrzutowiec jeszcze podczas kowidu za 100zł robiłem jakies tam smieszne zakupki gotowce tak troche śmieci troche zdrowo po 2 srednie posiłki dziennie, prawie na tydzien w biedronce bo mi sie nie chcialo gotowac zbytnio przez prace to wydawałem moze 120-150zł na tydzien na jedzenie ale czesto sie zamykało w 100zł, teraz to kurwa jak piszecie jest, idziesz bułki kupisz, cos na kanapki, jakis makaron, jajka i juz kurwa 89zł chuj wie za co nagle, stonoga miał racje, tak jak pis to nikt nas w dupe nie wyjebie, szykujcie lubrykant.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467391
Lekarz here ja nigdy nie znałem biedy i nie musiałem z notesikiem liczyć czy mi starczy na obiad do końca miesiąca ale mnie wykręca przy kasie z wrażenia co dopiero większość Polaków?
A polacy chodzom i to jedzom, przeciwko podatkowi obrotowemu, przeciwko podatkowi katastralnemu, płacicie idioci najokrutniejszy podatek jaki istnieje czyli inflację
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467395
>>467391
u mnie sie nic nie zmieniło poza narzekaniem na rachunki przy kasie, ale jak w robocie miałem typa co za 3 koła sam mieszkał gdzies tam na pokoju za 1000zł i 2000zł mu zostawało na życie plus leki bo żarł tramadol i chodził do specjalistów od pleców to ja życze powodzenia.
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467412
>>467384
>Kurwa masło kosztowało 11 zł za kostkę
>została tylko wyjebana kostka masła która kosztuje 18.50
XD Gdzie i kiedy? w Biedronce 6.99 za kostkę 200 gram marki własnej.
>dzisiaj w sklepie zostawiłem 80 zł za śniadanie na dwa dni
40 zł za śniadanie ze sklepu? Chyba, że same bio produkty albo najdroższy ser pleśniowy czy wędlina hiszpańska
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467413
>>467412
Zwykła wędlina konserwowa i to już
>17 zł
Tak jak op napisał
Jajka już 8 zł u mnie
Woda butelkowana jak kosztowała 1.39 za 2L to teraz place 2 zł za tą najchujwsza
Benzyna już prawie 7 Zeta za litr
90 zł zakupy na jeden dzień.
PiS was wyjebał w dupę
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.
No.467416
>>467413
17 zł za ile gram wędliny ?
Disclaimer: this post and the subject matter and contents thereof - text, media, or otherwise - do not necessarily reflect the views of the 8kun administration.